Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

44CALKA

Chcę kupić termos

Polecane posty

Witam! Może ktoś wie i mi podpowie jaki kupić termos ( obiadowy ok 1,5 l pojemności) , żeby trzymał ciepło ok 6 godzin? Jest masę termosów w sklepach i na Allegro ( kupiłam już chyba z 5 szt i żaden nie spełnia moich oczekiwań. Wszystkie one sa ładne, kolorowe, lekkie ale są raczej do przenoszenia posiłku i potem podgrzania. Kiedyś były termosy ( szklany wkład z próżnia , wierzch najczęściej metalowy i jeszcze przestrzeń między ściankami. Te trzymały potrawę ciepła a nawet gorącą przez ok 6-8 godz. Teraz jest mi taki koniecznie potrzebny - opiekuję się chorą , niepełnosprawną osobą i przed wyjściem do pracy ugotowałabym, lub podgrzała na gorąco jakąś potrawę, a osoba ta na obiad ( ok 13.30) by tylko wyjęła z termosu i jadła. Ale potrawa musiałaby być jeszcze bardzo ciepła , no może nie wrząca ( jak wkładałam) ale bardzo ciepła. Nie mogę nigdzie trafić na taki termos. Może ktoś wie gdzie takowy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiak
sprawdź na sferis.pl, jakiś czas temu znalazłam u nich na stronie fajny termos, który długo trzyma ciepło, kosztował ok.40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×