Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pies a kot

Polecane posty

Gość gość

Zawsze miałam psa, a teraz mam taką sytuację życiową, że kot - czyli opcja bez spacerów - wydawałaby się rozsądniejsza. I niby lubię koty - ogólnie lubię zwierzęta - ale boję się, czy umiałabym pokochać tak mocno, jak kochałam moje psy. :( Zdaję sobie sprawę, że każdy zwierzak to trochę jak losowanie (jaki się trafi charakter itepe itede), ale boję się, że z moim pechem wybiorę kota, który będzie mi sikał do butów i syczał, kiedy spróbuję go pogłaskać... A wy jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mnie też przeraża wizyt w lecznicy weterynaryjnej z kotem, bo słyszałam cuda wianki, jakie koty ponoć wyprawiają. Prawdę mówiąc, to jestem pełna wątpliwości, bo kiedy odszedł mój ukochany pies zaliczyłam porządną depresję i wyłaziłam z niej przeszło dwa lata (ale to wina ogólnie okoliczności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubiłam kotów dopóki ich nie miałam. Teraz mam 3, każdy ma inny charakter, i każdy jest cudny. Jeśli je kochasz - odpłacą ci miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład uwielbiam psy. Mam u rodziców jednego zwariowanego kundla, który zawsze wita mnie z piskiem jak tylko przyjadę. Ale u siebie w mieszkaniu mam kota i chociaż jest trochę neurotyczna i niedotykalska czasami, to jednak jak wskakuje mi na kolana, kiedy sama ma ochotę, to jest najukochańszym zwierzakiem pod słońcem. Kot bardzo uczy porządku, bo inaczej sam sprząta ;) Ogólnie to są naprawdę kochane zwierzaki. Tylko trzeba zadbać o odpowiednie akcesoria, jak np. drapak albo kuweta (http://www.interzoo-adam.pl/zakup/fotka1214SmartScoop.jpg). Ale to tylko dodatki. Samo mruczące zwierzę jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×