Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czuję sie jak szmata

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas temu poznałam na imprezie chłopaka.Spodobał mi się i niestety tak wyszło że po tej imprezie spaliśmy w jednym łóżku.Nie doszło do seksu,bo nie chciałam po prostu(jestem dziewicą),ale całowaliśmy się,on mnie zmacał(ja jego nie),ocierał sie o mnie,był petting.Mam ogromnie wyrzuty sumienia że do tego doszło. Pózniej pisał do mnie jeszcze kilka razy,wspominał coś o spotkaniu,a w ostaniej rozmowe zaproponował mi seks. Oczywiście odmówiłam,a on mnie usunał ze znajomych.Powiedziałam mu co o nim myśle i troche sie pokłócilimsy. No w każdym razie to juz zakończona sprawa,bo nie chciałam takiej znajomości opartej tylko na seksie bez zobowiązań,ale jest mi bardzo przykro przez sam fakt że on mnie potraktował jak dzi***.Zdaje sobie sprawe,że po tym do czego między nami doszło mógł tak pomyśleć,ale bez przesady,odmówiłam mu seksu mimo że chciał,pozatym pozniej rozmwialiśmy o tym i powiedziałam mu co myśle na temat sypiania z przypadkowymi osobami i że nigdy bym tego nie zrobiła... myślicie że wyszłam na zwykłą dzi***?bo tak sie teraz czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tuż przed 20 rokiem życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda to kazdy przezywał lizanie macanie i o k***a wyladowalem nie na tym lotnisku poprostu zycie nic nowego a dzis szmaci mnie alkohol a jutro zamiast wyrzutow bedzie kac .....zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty dziecko jeszcze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, dobrze się zachowalas,on to zwykły poopek szuka laski tylko na sex ,fajnie że nie dałaś mu a te trochę co było pomiędzy wami nic nie znaczy,on to taki typ jak łaską mu nie da na pierwszym spotkaniu to ja kasuje :-) bo nic innego nie może zrobić :))). Śmiej się z tego co było i nie przejmuj się :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, dobrze się zachowalas,on to zwykły poopek szuka laski tylko na sex ,fajnie że nie dałaś mu a te trochę co było pomiędzy wami nic nie znaczy,on to taki typ jak łaską mu nie da na pierwszym spotkaniu to ja kasuje :-) bo nic innego nie może zrobić :))). Śmiej się z tego co było i nie przejmuj się :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuj się jak szmata czy d****** bo gdybyś nią była to taki typ zachowałby do ciebie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani  Perwersja
Usunął Cię że znajomych, ponieważ chciał zaliczyć ale zrozumiał że mu nie dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem,że mnie usunał ze znajomych bo nie chciałam sie z nim przespać i ciesze sie że tego nie zrobiłam ale mam ogromne wyrzuty sumienia że wogóle do czegoś między nami doszło na tej imprezie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet wspolczuje Tobie bo trafilas na bydlaka i swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, myślę że mało kto nie miał chociaż w młodości podobnej przygody, a większość miała i gorsze ;). Potraktuj to jako dobrą nauczkę i w przyszłości po porostu postaraj się nie pakować w sytuację po których będziesz miała kaca moralnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×