Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Propagowanie długich włosów u facetów to jedna z najlepszych zasług

Polecane posty

Gość gość
Przestań pieprzyć bo i tak nikt tego nie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym razie moim zdaniem długowłosi faceci wyglądają lepiej. Zwłaszcza jak jest wysoki i przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jak ma ładny, zadbany zarost, to już w ogóle <3 Brałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie głupoty. Ja mam zarost i długie włosy za ramiona (podkreślam, że zadbane) i dziewczyny to raczej się wzdrygują niż się za mną oglądają. Może i jest mała garstka którym się to podoba, ale reszta jest w większości na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No większośc jest na nie, a ty pewnie jesteś brzydki, ale gdzie tu pieprzenie głupot? Ja zdecydowanie jestem za długimi włosami,i nie tylko ja :) Dlaczego przejmujesz sie zdaniem większości, chcesz być jak wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki metalowi mamy dlugowlosych, wytatuowanych facetow w skorach...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyliłaś muzykę metalową z epoką kamienia łupanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ten temat z takim na ktory mialbys cos ciekawego do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo do tamtego goscia . Kurwa, kaska, oslabiasz mnie...wez sie naucz czym jest kontekst - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zależało mi być na tym jak wszyscy, zawsze chodziłem swoimi ścieżkami i miałem swoje zdanie - nikomu nie muszę się niczym przypodobać, noszę je bo lubię i bez nich nie byłbym sobą. Po prostu stwierdzam jak jest i tyle. Podobno brzydki nie jestem (nie moje słowa, żeby nie było) - fakt, niepotrzebne to było z Twojej strony. Albo ktoś strasznie lubi długie i da się za takiego pokroić, albo totalnie mu się to nie podoba i długowłosy jest skreślony na całej linii, ot tak. Osoby "pośrednie" rzadko się zdarzają, tak samo jak te pierwsze ;) Noszę długie już kilka ładnych lat więc wiem co mówię ;) I co ciekawe nie jestem typem jakiegoś zatwardziałego metalowca, czasem wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szataniastka twój poziom zatrzymał się na muzyce metalowej dlatego nie widzisz nic poza tym, nie umiesz rozmawiać o niczym innym i wszelką dyskusję odnosisz do tego jednego tematu. Jesteś tak jednotorowa, że o ile na swój ulubiony temat masz większą być może wiedzę niż my wszyscy, tak obniżasz wszystkie inne poziomy do swojej niewiedzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana dlugowlosego, tsk jest prawie ze wszystkim, ale kobiet zakochanych w dlugich wlosach nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po prostu stwierdzam jak jest i tyle." A ja chciałam tylko zaznaczyć że ludzie mają różne gusta, i nikt tu nie twierdzi, że wszystkie laski wolą długie włosy, bo gołym okiem widać, że jest inaczej za to ty napisałeś tak, jakbyśmy kłamały i żadna nie lubiła :P A ty masz jakie włosy? Ciemne krecone, proste, blond? Jesteś raczej typem północnym czy południowym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemny blond, minimalnie pofalowane - nie są to idealnie proste pstręgi. Jakim typem? Że co? Heh, może jeszcze zdjęcie Ci przysłać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajne wlosy, ja mam idealnie proste xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój typ:długie,miedziany blond lub rude,najlepiej proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×