Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Po co ta gra ?

Polecane posty

Gość gość

Siema Trzy miesiące temu przyszła do pracy nowa dziewczyna, na początku nie zwróciłem specjalnie na nią uwagi... Z nowymi osobami w pracy niestety jest ten problem ze robią błędy a ja miałem już dosyć tego ze pomyłki dziewczyn w biurze komplikują mi prace ( jestem przedstawicielem w hurtowni spożywczej ) postanowiłem wiec poświecić jej więcej czasu i uwagi tak żeby została na dłużej. Niestety przy bliższym poznaniu dziewczyny zauroczyłem sie w niej ... 21 latka wolna mieszka sama ma poukładane w głowie ... i się zaczęło wspólne wypady na dyskoteki do pabów, pizzeri najpiekniejsze 16 dni mojego życia od dawna i minus 1300 z konta ;-( i tu był pierwszy błąd za dużo jej dałem ... Po około 2 tygodniach okazuje sie ze ma stałego chłopaka Oczywiscie ona go nie kocha to jest debil itp w********m się naprawde sie w********m ograniczyłem z nią kontakt tylko do spraw zawodowych, a w pracy oczywiście zrobili z nas parę ... Czułem sie jak idiota i co i po kilku dniach nagle dzwoni do mnie z awantura ze chłopak ja rzucił i ze to moja wina .. Zaczeła mnie obgadywać w pracy i skutecznie zatruwać mi zycie Dostałem nawet nakaz od właściciela firmy bycia dla niej miłym (poszła na skarge )... I ta nieszczęsna impreza firmowa napiłem sie ona też i jakoś tak wyszło ze znowu sie zblizylismy mówiła ze jej na mnie zależy ze mnie bardzo lubi (w miedzy czasie skakała mi na kolanach ) a ja co jestem tylko facetem ... Znowu było dobrze przez miesiac poznała moich znajomych aj a jej, ale ciagle nie byliśmy oficjalną para a mnie zaczeło to przeszkadzać ... wtedy nastąpił kolejny zwrot okazało sie ze ciagle pisze z jakimiś kolesiami nawet jak byliśmy razem (wtedy tez jaj kolezanki zaczeły mnie przed nią ostrzegać ze nigdy nie była w zwiazku dłuzszym jak kilka miesiecy i ze to faceci od niej odchodzą w sumie gdzie z nia nie poszedłem tam miała jakis kolegów a jej byłych naliczyłem z 8 a to na pewno nie wszyscy ...) gdy sie pytałem, z kim pisze to zawsze mówiła ze to jakis stary kolega albo kolezanka Nailepsze jednak było przedemna okazało sie ze flirtuje ze wszystkimi kolesiami u mnie w pracy ba jeden podobno nawet ja zaliczył.. Poczułem sie jak najwiekszy debil całkowicie zerwałem z nia kontakt pokasowałem numery skasowałem z faceboka w pracy tylko czesc i co dla mnie masz.. I wtedy nastopiło apogeum zaczeła sie sciska całowac z moim kumplem na moich oczach codziennie w pracy musialem patrzec jak z kims flirtuje jednoczesnie cały czas robiła dziwne podjazdy do mnie... ostatnio stwierdziła ze musze ja zawiesc do jej mamy po pracy a to jest 30 km ... Nie wiem czy ona mysli ze ja jestem debilem Do tego co jakis czas wysle mi esa albo dzwoni dlaczego jej nigdzie nie zabieram o co jej k***a kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×