Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak dużo zarabiacie netto?

Polecane posty

Gość gość
1200zł, warszawa, pracownik biurowy, wykształcenie wyższe. i jeszcze szef myślał, że mnie przeleci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAhahaha. Ale macie pieniądze :D Ja p*****le. Żyć i nie umierać normalnie. Ja wolałbym zdechnąć, niż żyć za takie psie pieniądze. A spory szmal to zarabiają tylko przedsiębiorcy i ludzie twórczy, kreatywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz , 32 lata 1760 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA, centrum kraju, USD$3200 netto, branża narzędziowa komercyjna ( głównie narzędzia do fabryk na produkcje ), wązka specjalizacja, 40godzin tygodniowo. Zakres obowiązków częściowo zależnie od potrzeby: biuro i sprawy papierkowe, odbiór i wysyłka towaru, ustawianie manualnych maszyn do naprawy i odnawiania narzędzi, praca przy maszynach 70% czasu. Wykształcenie w USA, studia do poziomu bachelors, ale w innej branży, i po skończeniu studiów nigdy w tej skończonej branży nie pracowałem, bardziej z wyboru niż z braku pracy. Praca raczej bezstresowa w większości. Mała firma. Minusem są słabe świadczenia, bo oprócz płatnych świąt i 4 tygodni urlopu nic tam nie ma. Nie szukam nic innego bo po co szukać dziury w całym. Kasa ok jak na lokalne warunki ale żadne cuda, praca nudna, bez większych perspektyw raczej, ale za to stabilna. Cholera wie co tu dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×