Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beslim 3 opinie

Polecane posty

Gość Mar_ianna
Stosuję jeszcze krótko więc moja opinia opiera się o moje 2 tygodnie odchudzania, ale efekty są. Chociażby w takiej postaci, że nie chce mi się ciągle jeść, poprawił mi się metabolizm, mam więcej energii, lepiej śpię i nie podjadam. Waga idzie w dół, ale do zaplanowanego efektu końcowego jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohunka
Jedno opakowanie starcza na miesiąc tak? Zastanawiam się nad zakupem, w aptekach internetowych widziałam te tabletki po ok 20 zł więc nie dużo... myślicie, że w 3 miesiące stosowania jestem w stanie (przy ćwiczeniach 3 razy w tyg) zrzucić 12 kg? Tylko bez jo jo oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga_mara
Zaczynam stosować be slim 3 od jutra. Dziś przyszło moje zamówienie z jednej z aptek internetowych. Za tabletki nie zapłaciłam dużo. Dokładnie przestudiowałam ich skład, wiem, że mogą mi pomóc. Ale ćwiczyć też mam zamiar. Oby tego zapału mi wystarczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja narazie schudłam 6kg po 6 tygodniach stosowania, ćwiczeń i prowadzenia tej diety załączonej do opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bralam przez tydzien be slim 3 i zatrulam sie nimi zaczelam puchnac i miesiaczka mi sie zatrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaWe
Napisze któraś z Was swoją opinie o tej hipnosencji? bo mnie to zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minorina33
gość, jakoś nie chce mi się wierzyć, by suplement o naturalnym skladzie 9mniszek lekarski, karczoch, pokrzywa, gorzka pomarancza) mógł spowodowac zatrzymanie miesiaczki i puchniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonamewa
Bardzo fajny suplement, nie drogi o naprawdę ciekawym i dobrze wpływającym na organizm składzie. Stosuję od dwóch miesięcy, w sumie prawie 8 kg poszło w dół. Polecam z czystym sumieniem. Nie jest drogi, warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o tych tabletkach, tak samo jak o hipnosencji :D wracając do tabletek Beslim 3 warto poszukać opinii na innych stronach, albo na jakiś tematycznych np. tutaj: http://malakawka.pl/ zwracaj uwagę również na skład tabletek, bo jak przeczytałam wcześniejsze komentarze opinie są kiepskie i niektórym dziewczyną zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara1891
Nie wiem skąd takie wieści dziwnej treści. Na tym blogu nie ma nic o tym suplemencie i ja nie spotkalam zlych opinii. Jest naturalny w przeciwieństwie do setek jakichś chemicznych specyfików, więc nie ma obawy, że może komuś zaszkodzić chyba, że zje całe opakowanie na raz a i wtedy po prostu posiedzi dłużej w toalecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara1891
Polecam ten suplement z całego serca wszystkim, ktorym trudno sie odchudzić, bo sama dieta bez wsparcia suplementu powoduje, że jesteśmy ciągle głodni i źli i poprostu nie wytrzymujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_123
Beslim 3 stosowałam razem z dietą, waga nie drgnęła. Pozbyłam się kilogramów dopiero jak zaczęłam stosować dietę Sandruni, straciłam 7 kg, na tej stronie można poczytać o tej diecie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza z wody
Żeby zdrowo i bezpiecznie schudnąć trzeba przekonać się do dobrze zbilansowanej diety. Odstawić białe pieczywo, cukier, tłuste mięso i żywność przetworzoną. Trzeba przerzucić sie na chude białko, drób, warzywa,ciemny chleb, razowy makaron czy kasze. Do tego można dobrać suplement z roślinnymi, naturalnymi wyciągami taki jak BeSlim 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje opinie na temat BE Slim 3 na odchudzanie - ktoś to testował? jak to działa? Hej mogę powiedzieć, że stosuję wg zaleceń i działa. Oczywiście przy diecie (ale racjonalnej - nie głodzę się) delikatnym ruchu zajęcia fitness typu zumba co 2-3 dni i włąśnie be slim i... działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrezygnowałam z 2beslim...i sięgnęłam po beslim :) Jak dla mnie super. Największy problem jaki miałam to pochłanianie olbrzymich ilości słodyczy a po kilku dniach stosowania beslim nie mam ochoty na nie :) Jem suplement plus dieta i 4x w tygodniu ćwiczenia. Właśnie minął pierwszy tydzień i jestem bardzo zadowolona. Polecam!! Ale samo łykanie nie zrobi za nas nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje be slim 3 i ta diete dołączona do tabletek już 3 miesiąc i zrzucilam 13kg, takze mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onela
Stosowałam 3 miesiące, schudłam w sumie 10 kg i póki co odstawiłam, bo okazało się, że jestem w ciąży! Ale już wiem, że faktycznie wspomagają fajnie odchudzanie i na pewno po ciąży jak będę chciała wrócić do formy to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek dzięki beslim 3 pozbyłam się ciągłego ssania w żołądku i podjadania w tzw. międzyczasie, a to już dla mnie połowa sukcesu, bo podjadałam głownie słodycze...więc już mi się ten preparat podoba. Z wagi dopiero 2kg, ale w ciągu pierwszego miesiąca i bez jakiegoś katowania się, więc dla mnie na dzień dobry i tak super, bo już niejedna próba zgubienia paru kg. spełzła na niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli miałabym coś doradzić i polecić to mogę polecić produkt, który mi pomógł strona producenta: greencoffee.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2233
Stosowałam Be slim 3 ale u mnie bez efektów. Schudłam 10 kg ale to dopiero dzięki diecie Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie i polubiłam sport i efekty widoczne :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakus216
Wypisujecie głupoty, a naiwniacy w to wierzą. Ludzię,jak mozna chudnać spożywając tabletki bądź poddawać się durnej hipnozie...żenada. Otóz moja rada: 1/Ruch i jeszcze raz ruch. Uczęszczam na zajęcia zumby od stycznia, gdzie kazda cześć ciała narażona na tłuszczyk jest w ruchu...2x w tyg. po godzinie i pot sie leje. Dodatkowo w domu spontanicznie wykonuje ćwiczenia w czasie zajęć domowych i jazda na rowerze. 2/Odrzuciłam słodycze, nie wypiekam juz ciast(początkowo ciężko ale da się wytrzymac). 3/Zmieniłam swój sposob odżywiania; pieczywo ciemnie z ziarnem, wędlina drobiowa,sałata, pomidor, jajka, ogórki, jogurt naturalny,sałatki, nabiał 0% tłuszczu, mięso drobiowe, ryby, niekiedy wołowina..(są to ogólnie dostepne produkty w przyzwoitych cenach). 4/Piję wode mineralna(dodaje miete, cytrynę,ogórek,imbir) oraz soki ,które sama sporzadzam w mikserze(jabłka,burak,marchew papryka żółta, seler naciowy,szpinak, ogórek, imbir). ...Efekt po ół roku???Mieszczę się w ciuchy, do których tylko wzdychalam, bez stękania zawiązuję adidasy, znajomi twierdzą, że schudłam, a ja mam większą motywacje do zajęć ruchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×