Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mały brzuch w ciązy 40 tyg kto ma?

Polecane posty

Gość gość

Nie miałam ostatnio usg, a brzuszek mam nieduży 99 cm, obawiam się że maluch będzie mały, czy któraś z was miał mały brzuszek i jakiej wielkości było dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 38tc 4d i brzuch mam 100cm, a jak bylam na usg w czwartek maly mial 3100g, +\- 500g... i raczej bedzie wiecej bo dotychczas ciagle maly szedl gornym indeksem a tu teraz nagle tak malo wyszlo.... usg teraz juz przeklamuje, jest nieprecyzyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 97cm, przed ciąża 49kg, przytyłam 19kg, dziecko 3260. Brzuch dość mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch 98 cm, córka 3100:) taka w sam raz lekki poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkość brzucha nie świadczy o wielkości malucha, przytyłam 20 kg a synek miał 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktoś jeszcze mały brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed porodem w 41tyg miałam 98cm i też się martwiłam. Córka ur sie z wagą 3600g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14 20 a ile przytyłaś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14 20 a ile przytyłaś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość B
Ja mialam 98 cm w 41 tyg. Maly wazyl 3.150kg. Lepiej dla Ciebie ze mniejsze dziecko bo latwiej sie rodzi. Przytylam 14 kg. Nic sie nie martw. Na USG lekarze mowili ze bedzie mniejsze a wyszedl idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam po terminie ,7 dni. Lekarz wysłał mnie już do szpitala ( ciąża z problemami, więc chciał mnie mieć na oku)i pielęgniarka na dzień dobry po obchodzie pyta mnie, kiedy urodziłam :) Niektóre kobiety taki brzuch maja po urodzeniu dziecka. Dziecko urodziło się zdrowe, waga 3110g. Teraz to już dorosła kobieta :) Także spokojnie. Tak jak już ktoś napisał wielkość brzucha nie świadczy o wielkości dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość B A o ile mówili że będzie mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo mały brzuch. Nie mierzyłam, ale wyglądałam jakbym sobie piłkę id kosza wsadzila pod koszulkę. Mała urodziła sie 3700. Wód miałam bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam mały 39 tyd 100 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mierzycie sobie brzuchy na stojąco na wysokości pępka, czy na leżąco, tak mi mierzy położna, i na leżąco na wysokości pępka mam 100 w 39 tyg ciąży i taki wymiar mam w karcie, na stojąco jak zmierzę 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mierze na stojaco na wysokosc***epka, 38tc6d 100cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzucha nie mierzyłam ale w porównani do innych miałam mały, przez całą ciążę przytyłam 6 kg. wszystko było ok, dziecko urodzone z wagą 3170, zdrowe a mój brzuch szybko wrócił do normalnych rozmiarów, dodam, że jadłam wszystko, nie żałowałam sobie. zależy to od indywidualnych predyspozycji. lepiej mały brzuch niż zapasiona mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 41 tyg wyglądałam na 5 miesiąc a nie na kogoś kto jest po terminie. Przytyłam 7 kg, które spadło zaraz po porodzie. Córka ważyła 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży miałam mały brzuch 88cm-córka 3120.Na IP pytano czy aby na pewno jestem w 40tc :D W drugiej ciąży 93cm-syn 3200 (38tc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałyście robione usg przed porodem, ja nie i każdy mi mówi że będzie małe dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto przejmować siew tym co mówią inni, mały źle, duży też najważniejsze żeby maluch był zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam mały brzuch, jak przyszłam na porodówkę to pytali czy aby napewno jestem w ciąży :) a córcia ważyła 3400 g :) wiec prawidłowo :) nie ma co się przejmować ciesz się ze masz mały szybko ci zniknie, ja po 2 tyg po porodzie miałam brzuch juz płaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży brzuch to nie zawsze duże dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to już nie wiem jak z tym jest ;)...mówią że jak dużo wód, to duży brzuch...może...ja też miałam mały, na porodówce położne mówiły na mnie mała ;), no i że mały brzuszek i że pewnie mały maluch będzie ;), to mnie zdziwiło, bo nie sądzę że byłam jednym przypadkiem na milion ;), znam kobitki, które też miały małe brzuszki, a dziecko ok. 3000g, więc całkiem normalnie...a jak urodziłam syna 3300 g, to się dziwiły że taki duży :D, więc nie wiem czy położne takie bzdury to gadają na porządku dziennym :D, tzn mały brzuszek=małe dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie mniemam, że to może też chodzi o to jaką się ma wielkość macicy, ja mam tzw. małą, jeszcze w normie, ale z tych mniejszych, także może i dlatego mniejszy brzuszek w ciąży niż przeciętnie kobitki mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam maly brzucH w ciazy. Do porodu sama sobie sznurowalam buty w zime :) Na porodowce polozna zalila sie ze pewnie malutkie dzieciatko bedzie. Corka urodzila sie z waga 3240g. Porod mialam ciezki, z podaniem oksytocyny. Mialam okropne bole krzyzowe, parte przy nich to byl pikuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to po porodzie brzuch byl od razu plaski az sie inne matki dziwily czy ja na pewno rodzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam mały brzuch i każdy mówił że małe dziecko, zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×