Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mu powiedzieć że jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z pewnym mężczyzną, robiliśmy to bez zabezpieczenia. Nie wiem jak mu to powiedzieć że jestem w ciąży. Wiem że on będzie zły jak się dowie. Ja mam 22 lata on 40 i jest po rozwodzie , mówił mi że dzieci nie chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałaś co robisz, więc się babrz we własnym gó/w/nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to nie wiem czy opłaca się mu to mówić. Może wtedy zerwie ze mną kontakt i nigdy go nie znajdę. Nie wiem kompletnie co robić. Niby miało być wszystko ok bo nie skończył we mnie, ale mimo to jest ciąża. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie chce mieć dzieci, i robiliście to bez zabezpieczenia. I pewnie jeszcze myśleliście że dzieci przynosi bocian albo znajduje się je w kapuście na wiosnę ? Zostaniesz samotną matką. O to co cię czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja się też mu dziwie, bo z jego strony zanim to zrobiliśmy było milion zapewnień że jeżeli już to w prezerwatywie to będzie. A wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam że on tylko powiedział że się nie spuścił, a naprawdę popuścił w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli był świadomy tego, ze było bez zabezpieczenia, skoro nie założył gumki. Jeżeli nie chce mieć dzieci to moim zdaniem czy mu powiesz czy nie to i tak zostaniesz z tym sama, to duże prawdopodobieństwo. To zależy już od ciebie czy chcesz, żeby wiedział czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze by było, żebyś wiedziała o nim jak najwięcej, bo jak ci ucieknie to go podasz o ustalenie ojcostwa i alimenty, nie ma to, że nie chciał, trzeba było w prezerwatywie, ja przez 9 lat w prezerwatywie w ciążę nie zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za ludzie masakra, przerywany zawsze może się tak skończyć, ja też z jedną tak robiłem i wiem że raz mi się nie udało właśnie popuściłem w niej bo nie zdążyłem ale nie zaszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to bywa z przerywanymi. Myślisz że jeszcze wytrzymasz, a tu nagle skurcz i pierwszy strzał ląduje wewnątrz szparki, zanim wyciągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×