Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keysy2121

2 latek mowi same koncowki

Polecane posty

Gość keysy2121

nie wiem czemu ale niepokoi mnie to bo synek mowi kilka tam slow ale szalu nie ma. wiekszosc po swojemu. ale zaczal nazywac rzeczy przez same koncowki np zupki-ki, nuki-tez ki. itp itd czy ma to mnie martwic? a jak mu kaze powiedziec caly wyraz to nie chce. moze to chodzi o to ze w koncu rozbuja sie z mowa? albo przekreca litery zamiast adam jest dabam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 1,5 roku prawie i też tak mówi. Albo początki słów. Też się niepokoję :( Z wielosylabowych mówi tylko mama i tata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 2 lata i mówi : ne i da, jak mówię żeby powiedziała chociaż mama to mówi ne i się śmieje, przyjdzie ten dzień że będzie nadawać. Lekarz mówił, że taki typ i trzeba poczekać, no to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia ma 2 lata i mówi zdania 3 wyrazowe odmienia słowa prawidłowo ma mega duży zasób słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuje już? Ten MEGA duży zasób słów to na pewno po inteligentnej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej kuzynki syn miał 2,5 roku a już składał ładnie zdania. Ale to dziecko jest bardzo rozwinięte, bo wówczas (miał 2,5 roku) znał wszystkie zwierzątka (nawet takie trudniejsze jak hipopotam, tygrys- nie tylko kot, pies), owoce, warzywa, kolory. Teraz ma 3,5 roku i liczy z mamy pomocą do 100. Niesamowity!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa-nie mierz wszystkich swoja miara :-) dziewczyny moj syn tez mowil dlugo koncowki I po swojemu do tego stopnia ze rozumialam go tylko ja ;-) skonczyl 3lata rozgadal sie....dzis ma prawie 6-dziub mu sie nie zamyka :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa temat nie dotyczy Twoich problemow emocjonalnych wiec musisz Tu sie zamknac a zalozyc sobie swoj nowy intam pogadac jak Ci zle I w glowce sie posralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, moj bratanek na swoich drugich urodzinach mowil same pierwsze sylaby wyrazow, teraz ma 2,5 roku i nawija calymi zdaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dziwic dzieciom ..oszka po polsku do tej pory sie nie wyraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×