Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola 1989

Pomocy!!!Czy Zielona Kawa pomoże w odchudzaniu???

Polecane posty

Gość Nikola 1989

Witam. Szukam po forach skutecznego i szybkiego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów,i znalazłam wypowiedz dziewczyny która bardzo poleca produkt green coffe,pisze że zrzuciła 26kg w 3 miesiące i dołączyła taki link http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?uid=22799&;sid=3402&pid=150&bid=advandec , ogólnie to słyszałam o odchudzających właściwościach zielonej kawy i nawet przeczytałam wszystko z tego linku i zapowiada się obiecująco,ale czy to nie jakaś ściema???Zwracam się do was bo być może ktoś z was miał do czynienia z tym produktem i napisze mi czy warto kupić taki zestaw i czy to mi coś pomoże.Byłam na diecie kapuścianej i ćwiczyłam do tego,ale w miesiąc schudłam tylko 3 kg,i już jestem całkiem zrezygnowana.Proszę pomóżcie. Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ćwiczyłaś to mięśnie się rozbudowały a one też wazą. tak więc przy niewielkiej stracie mogła ci się i tak poprawić figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola 1989
No ja właśnie nie widze żadnej różnicy :( i to jest najgorsze już nie wiem czego się złapać żeby było dobrze.U mnie w rodzinie jest ogólnie nadwaga i ciężko nam zrzucić wage nawet przy diecie i ćwiczeniach,a na jakieś zabiegi wyszczuplające w salonie piękności mnie najzwyczajniej nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam sporo do zrzucenia, chociaż obiektywnie specjalnie gruba nie jestem... też próbowałam wielu wspomagaczy i jak na razie poza dietą i ruchem nie znalazłam dobrego rozwiązania. Dwa lata temu dzięki zmianie nawyków żywieniowych i zwiększeniu ruchu w ciągu 3 miesięcy schudłam 8 kg. Niestety kilogramy wróciły jak zaczęłam "normalnie jeść". Teraz zamierzam się znowu zdietować i to jedyne co działa. Wprawdzie nie stosowałam medykamentów typowo odchudzających, bo się zwyczajnie boję ich skutków ubocznych a tym bardziej boję się eksperymentować preparatami z internetu. Zieloną kawę jednak przetestowałam i spadku wagi nie było. Kupiłam w sklepie zielarskim/ekologicznym, brałam zgodnie z zaleceniami. Myślę, że wszelkie te suplementy może jakoś wpływają na apetyt, przemianę materii, ale najbardziej na psychikę. I chociaż to też jest ważne to niewarte kasy i obciążania organizmu. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola 1989
Ja próbowałam różnych diet i niestety nic,jeździłam na rowerze i rolkach kupiłam karnet do siłowni i oprócz zmęczenia nie widziałam spadku wagi.Zastanawiam się bardzo nad tymi tabletkami bo zawsze to jakiś początek nawet jakby miały wpłynąć na mój apetyt,myśle że inaczej bym się nastawiła do odchudzania gdybym chociaż 8kg schudła bez wysiłku wtedy robiłabym wszystko żeby nie wrócić do poprzedniej wagi a tak to nawet nie mam punktu startu i mam brak chęci do działań :( Moja mama kiedyś schudła 10 kg dzięki tabletkom Ananas niestety zostały wycofane z produkcji z jakies 3 lata temu,i zastanawiam się czy sa jakieś suplementy godne zaufania i w sumie myślałm że zielona kawa jako naturalny składnik może być dobry i nie koniecznie szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znim zaczniesz cokolwiek kupować, to poczytaj sobie naprawde na spokojnie o tych tabletkach np. tutaj: http://www.biotrendy.pl/produkt/green-coffee-plus-naturalne-i-skuteczne-odchudzanie/ poza tym znajdziesz pewnie wiele innych stron, na których jest ten produkt, ale warto poszukać oprócz zapewnień, również skutków ubocznych/działań niepożadanych, bo o tym czesto nie pisze sie przy produktach, a warto to miec na uwadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×