Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdjeto ze mnie urok

Polecane posty

Gość gość

ja z całego serca polecam maila jusywitkow@onet.pl maila dała mi znajoma, to jest babcia i wnuczka- wnuczka odpisuje na maila. napisałam do nich, bo miałam wielka tragedie w zyciu. straciłam dziecko przy porodzie, później prace. nic mi nie wychodziło, ciągle czułam jakieś takie zło na sobie. odeszłam od męża, same tragedie nic nie szło po mojej myśli, zawsze miałam wrażenie , że ktos mi zazdrości i źle życzy. nie pomogł mi psycholog-terapeuta gdzie chodziłam, nawet byłam na rozmowie u księdza. w internecie przeczytałam,że jest coś takiego jak urok, że ktoś może ciebie zauroczyc i nie wiedzie sie w zyciu. po odczynianiu uroku od jusywitkow naprawde po jakims czasie (u mnie 2 tygodnie) widze ogromne zmiany w zyciu- ludzie sa do mnie o wiele bardziej serdeczniejsi, lepiej radze sobie w zyciu i o dziwo zadzwonili do mnie z bylej pracy, z ktorej zwolniono mnie dyscyplinarnie, że chca żebym wrocila. jestem bardzo zadowolo z życia teraz. jezeli czujecie, ze tkwi na was jakis urok, to polecam goraco. moze i wam pomoze to tak mocno jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzialy, kto ten urok rzucil? i jakie dane trzeba im podac w celu zdjecia uroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Mnie np. wystarczą dane urokorzucaczy i magnum 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×