Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta czerwonowłosa

Co o tym myślicie dziewczyny

Polecane posty

Gość Edyta czerwonowłosa

Mam zamiar ożywić swój związek seksualny bo coś ostatnio mąż mi narzeka ,że wieje monotonią w łóżku dlatego postanowiłam mu sprawić małą niespodziankę.Postanowiłam kupić sobie taka o to perukę w kolorze czarno czerownymhttp://allegro.pl/peruka-peruki-rozne-wzory-kolory-sexy-extra-cena-i5151345087.html a do tego Sexy komplet bielizny w kolorze czerwonymhttp://allegro.pl/zestaw-body-stringi-kajdanki-sexy-dzien-kobiet-i5136877040.html i do tego wszystkiego drobne kabaretkihttp://allegro.pl/ponczochy-samonosne-kabaretki-dwa-wzory-erotyka-i5137637990.html Mam nadzieje ,że taki zestawik zadowoli męża a nawet zwali go z nóg co zamierzam oczywiście wykorzystać :-) Co o tym sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 987
Edyta powiem Ci ,że pomysł rewelacyjny.Sama zrobiłam sobie odważne zakupy ale szczegółów nie zdradzę.Do tego udało mi się kupić wymarzona Sukienkę na Komunie.W każdym bądź razie trzymam kciuki za Wasza gorącą i upojną noc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z wulkanicznym zapłaem
zdradź co kupiłaś świntuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka ze wzgórza
Dzięki Edytko z całego serca.Dzisiaj zamówiłam troszkę odważnej bielizny.Mąż z pewnością będzie zadowolony.Zapowiada się extremalna noc.Nie mogę się doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ta bielizna nie pasuje do tej peruki! Jako weteranka erotycznej odzieży tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka 12
A ja uważam ,że rewelacyjny pomysł połączenia takiego zestawu.Gratuluje odwagi.Być może i ja się na coś skuszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się odważyłam na podobna metamorfozę.Nie mogę się doczekać miny męża.Też kupiłam sobie perukę i bieliznę.Cóż zobaczymy.Troszkę jestem podniecona na sama mysl ,że to założe.Kecke tez kupiłam bo naprawde robi wrażenie.Cos dla siebie cos dla męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu zdecydowałam się na odwagę by zaskoczyć męża. W końcu mam nadzieje ,że nasz związek się ozywi a raczej jestem pewna bo wiem ,że mój misiek lubi tego typu zabawy.Kupiłam sobie Perukę,komplet bielizny z kajdankami,kabaretki samonośne no i dla siebie ma się rozumieć Sukienkę za która każe mu zapłacić po udanej zabawie he he :-)Wtedy jest bardziej uległy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szok za te same kabaretki co gościu ma za 8 zł zapłaciłam w sklepie 22 zł .Jestem wściekła wrr.Kupie sobie u niego kilka par i rajstopy i wyjdę na swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edytko dzieki.Peruka super .Ja zdecydowałam sie na dwie.Czerowno-czarna i brunetkę.A co niech mąz oszaleje z zachwytu.Tyle razy mi mówił bym zafarbowała włosy he he :-)Tak będzie bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Edyta za linka i nie zapomni napisac jak było.Sama tez zdecydowałam sie na ten sam komplet.Mężowi kopara opadnie jak mnie zobaczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×