Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyźni nie interesują się mną bo

Polecane posty

Gość gość

1. jestem osobą spokojną i dobrą - nie umiem być wredna i zachowywać się głośno, brak we mnie cynizmu 2. nie jestem częścią żadnej paczki - przez całe swoje życie jestem outsiderką, wolnym strzelcem 3. nie mam żadnych adoratorów, a mężczyźni lecą głównie na kobiety, które podobają się innym - potrzeba rywalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wymyslasz,wszystko rozbija sie o jedno - brzydki wyglad. I tyle w temacie. Kobieta moze byc wredna,albo spokojna,dusza towarzystwa albo outsider-facetom nic nie przeszkadza jesli kobieta jest ladna. wtedy sie o nia zabijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
wg mnie punkt 2 jest chyba najbardziej prawdopodobny - nie jesteś w żadnej paczce to oczywiste więc, że trudniej jest Cie poznać. Poza tym piszesz, że jesteś spokojna to pewnie rzadziej niż częściej wychodzisz w domu więc koło się zamyka. Nie interesują się Tobą bo Cię nie znają, nie mają nawet za bardzo jak poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie autorka jest brzydka, kiedyś poznałem taką dziewczynę, spokojna, mieszkała z rodzicami, bardzo uprzejma, miła i ładna sama bo nie ma znajomych, konto szybko zlikwidowała na portalu bo tam same zboki do niej pisali oprócz mnie, niestety mnie nie chciała bo jej nie odpowiadałem fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również uważam, że najprawdopodobniej punkt 2 bo punkty 1 i 3 to kompletna bzdura. Mężczyzna podrywa taką kobietę jaka mu się podobna. Mężczyźni mają różne gusta natomiast to kobiety mają bardzo zbliżony ideał i mają skłonności do podrywania zajętych mężczyzn a nie kawalerów. No i ta bzdura jakby mężczyźni chcieli wredne i cyniczne kobiety. Bzdura! Kobieta ma mieć swoje zdanie a nie być wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×