Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobić ?

Polecane posty

Gość gość

Jestem za granicą, pracuję ale mało zarabiam, mam okazję ją zmienić. Tak w skrócie: pracuję , praca fajna, fajni ludzie tylko pieniądze nie takie jakie być powinny, mogę to zmienić na gorszą pracę, męczącą przez inne biuro które pracowałam ale mi się tam nie podobało, ale na lepsze pieniądze. Jeżeli zrezygnuję z obecnej nie dostanę swojej ostatniej wyplaty. Kolezanka mi to załatwiała i teraz ma jakby żal do mnie o to że tutaj nie mogę tak odrazu zrezygnować, muszę dać miesięczne wypowiedzenie. Dowiedziałam się o pracy wczoraj że jest dla mnie i nie wiem co dalej o tym myśleć. Ne rozumie tego , że też mam tu pewne zobowiązania i nie da się tak na szybko pewnych spraw załatwić. Powiedziała, że potem mogę zostać nie przyjęta do tej pracy. To tak tylko ogólnie opisałam i nie mam się kogo poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu pracujesz przez biuro ? Jestes za granicą to ucz sie języka i nie daj sie wykorzystywać agencjom pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę to zmienić, miała mi pomóc w tym koleżanka która jest związana z głównym szefem firmy i teraz mi mówi żebym się do biura zgłosiła to on mnie przyjmie a miało być zupełnie inaczej nie przez żadne biuro tylko bezpośrednio, co mam o tym myśleć, już sama nie wiem ? chciałabym lepiej zarabiać ale nie taki w sposób, że już od jutra mam być w pracy, ja też mam pewne zobowiązania a jak teraz się nie zdecyduję według niej to już tej pracy nie będę miała ( p.s praca cały rok przy kwiatkach z tego co mówiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×