Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Gość gość
O tak, matuzwyrolu twoja klasa to jest sugerowanie ludziom chorob, kalectw i przebywanie w psychiatryku pod plaszczykiem zartu. (jak Slodka nie usunela twoich postow, to nadal dojrzewaja) Bujanie sie na czyichs tematach i wpisach to tez twoj trik. Rodzinka i twoj pracodawca wie o twojej dzialalnosci w sieci ? Nic dziwnego, ze nic nie osiagnales w zyciu przegrywie skoro pracowales jak obecnie, czyli przebywanie na forum i nawet bedac na rencie musisz sobie dorabiac. A teraz daj popis z goscia, a jako zalogowany pokaz poprawnosc polityczna hipokryto dwulicowy.VAutor -to jest moj pierwszy wpis tutaj i niech Cie nie zdziwi jezeli ktos nie toleruje gladkiej gadki matuzwyrola ktory utrudnial ludziom funkcjonowanie, a teraz j/e/z/u/s/k/a udaje pod publiczke aby zyskac rozmowcow bo w realu nawet pies od niego uciekl. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziękuję.Taka prawda.Atrakcyjność na forum nic nie ma wspólnego z tą prawdziwą.Atrakcyjni są tu ci,których można spotkać na okrągło.Takie grupy wsparcia,jak w realu się nie klei.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, matuzwyrolu twoja klasa to jest sugerowanie ludziom chorob, kalectw i przebywanie w psychiatryku pod plaszczykiem zartu. (jak Slodka nie usunela twoich postow, to nadal dojrzewaja) Bujanie sie na czyichs tematach i wpisach to tez twoj trik. Rodzinka i twoj pracodawca wie o twojej dzialalnosci w sieci ? Nic dziwnego, ze nic nie osiagnales w zyciu przegrywie skoro pracowales jak obecnie, czyli przebywanie na forum i nawet bedac na rencie musisz sobie dorabiac. A teraz daj popis z goscia, a jako zalogowany pokaz poprawnosc polityczna hipokryto dwulicowy.VAutor -to jest moj pierwszy wpis tutaj i niech Cie nie zdziwi jezeli ktos nie toleruje gladkiej gadki matuzwyrola ktory utrudnial ludziom funkcjonowanie, a teraz j/e/z/u/s/k/a udaje pod publiczke aby zyskac rozmowcow bo w realu nawet pies od niego uciekl. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz matuzalem dalej.Co można pogodzić będąc tu tyle co mad?Niech pisze,udaje.A inni niech łykają.Wcześniej czy później sami dojdą.Szkoda tylko czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to gladkie, obslizgle na niebiesko (te prosze, dziekuje)niczym robot zaprogramowany. Miales sie brac za robote i skoro ty wykazywales pogarde wobec ludzi chorych, to rownie dobrze ktos moze gardzic toba jezeli zachorujesz. W sumie to ty juz masz problemy ze zdrowiem, widac karma wraca do ciebie i to jest piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tak bronić cofnij się choćby w tym temacie.Kolejnym przecież.7 stron w jeden wieczór?No to się trzeba k***wsko w życiu nudzić.Mając partnera to raczej dziwne do tego.Mad pisała na początku,że jest w związku i traktuje forum jako rozrywkę,poza forum nie wykraczającą.Po co tu tak nakręcać więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakbym musiała tłumaczyć swoim przyjaciołom, mężowi, że siedzę tu i klikam non stop. No niby jak? Wniosek jest prosty, nie mają co niektórzy osób które by " zaglądały przez ramię" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dokładnie tak, nikt nie zagląda zza pleców, więc każdy organizuje sobie czas jak lubi i tyle. Dziwię się tylko, że tak to wszystkim dookoła przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mat - zaprzecz- ktoś kto ma normalne zycie rodzinne, zawodowe, jest w stanie bywac tutaj na okrągło? N>I>E Co was tak boli w tej prostej prawdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mnie nic nie boli, ja tu nie jestem za często i nie śledzę na bieżąco kaffe, nie zauważyłem aby ktoś przechwalał się cudnym i wybujałem życiem w realu. Jest jakie jest, najczęściej jest po prostu mniej kolorowe niżby się chciało i myślę sobie że lepiej jak ktoś sobie tutaj popisze jak mu to nastrój poprawia niżby miał coś majstrować przy realu. Cały paradoks polega na tym, że dzieje się tak najczęściej, kiedy jest na tyle dobrze że nie chce się zmian ale i na tyle źle że to co jest nie wystarcza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@- koniecznie facet- tutaj często są dzieciaki a wy piszecie tak ostre erotyki że powinno być dla 18+ ps. A ty nie w pracy ? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaFacet Biorąc pod uwagę co tu się dzieje ostatnio to wcale mnie nie dziwi, że Cię korci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu "je/zu/sk/u" nawolywales, ze jestem projektem, podpuszczales otoczenie ze cierpie na choroby psychiczne, podjudzales ludzi aby tematy o mnie zakladali. To w ten sposob realizujesz sie. Chwalisz sie, ze bedac w pracy bawisz sie na forum. Piekny przegryw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie przejdźcie na @ !!!Dziwi mnie,że znosicie te komentarze tyle stron:-D i koniecznie najlepiej z video.:-D W życiu do tego nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak tak!!!Chcę się przyczynić do tego,żebyś Facet Mad poznał wreszcie naprawdę!!!:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gościu ale jaką prawdę ? Cała prawdę, Twoją prawdę czy g/ó/w/n/o prawdę ? :) a na koniec komu ta prawda jest tak na prawdę potrzebna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trudno ignorowac co nie? żałosni jesteście- po prostu ta gadka szmatka i tak się chyliła ku upadkowi a teraz żeby wyjść z tego z twarzą zwalicie wszystko na pomarańcze :D Normalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet się napalił a tu zonk.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką prawdę?Ano taką,że mad jest bardzo już dojrzałą kobietą,prawie już bez dzieci i bez partnera,który jest ale się nie liczy.To pewno przez nadmiar atrakcyjności mad.Kreacja z forum nijak się ma do prawdy.Gadka tylko łapiąca za fiuta,kogoś kto tak samo odcisków na dooopie dostaje od siedzenia przed internetem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to mamy już Twoją prawdę gościu, może dlatego że nie śledzę tego forum codziennie, nie dostrzegłem fragmentów w których Madelain chwali się jak bardzo jest atrakcyjna ani tym jak atrakcyjne życie prowadzi. Nie liczyłem też czasu ile tu spędza, jakoś mnie to nie interesuje. Piszę jedynie że nie jest to podstawa do orzekania czy ktoś jest atrakcyjny czy też nie, nie wiek jak jest dojrzała, znam kobiety dojrzałe i bardzo atrakcyjne, ale też atrakcyjność nie przesądza o tym jak się w domu układa... To zaś co się dzieje tutaj jest zupełnie innym światem i wydaje mi się że akurat Mad oba te światy wyraźnie oddziela ... i ciągle nie rozumiem co to komu przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie czytasz jak przyznajesz,to dlaczego tak obstajesz za nią?Ona nie ma co oddzielać rozumiesz?:-)Ten tzw flirt o niczym też dlatego donikąd zaprowadzi.Poza czasem na składanie tych pięknych literek nic się w jej życiu nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha z powodów altruistycznych :) ...nigdy nie lubiłem radykalnych poglądów zwłaszcza jeżeli nie widzę dostatecznych podstaw do ich wygłaszania. Lubie dyskusję dla samej dyskusji jeśli ktoś to robi w sposób kulturalny. Rozmowy gospodarza z Madelaine są kulturalne, każde z nich doskonale zdaje sobie sprawę że te rozmowy niczego nie zmieniają w ich realnym życiu ale skoro sprawia im to przyjemność to co komu do tego ? ...co to kogo razi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ty wiesz,z czego ktoś,kogo nawet regularnie nie czytasz doskonale sobie sprawę zdaje?:-D Twoje wnioski są faktycznie cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem :-) Jak mi się z kimś dobrze pisze to samoczynnie włącza mi się ochota na więcej.Bez forum.A tutaj widać od razu,że Facet dał się urobić i kontynuuje,by wyrwać to więcej...tylko,że mad więcej nie ma.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no więc może dajcie ludziom pogadać i ktoś wyrywa co tam chce, a ktoś nie daje jeśli nie ma ...skąd ta misja uświadamiania dorosłym ludziom co dla nich dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×