Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Gość gość
stąd co twoja matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ty chcesz mi kit o atrakcyjności nołlajfów wcisnąć.Ktoś pisał-po co wymyślać i to na forum coś,co gołym okiem na czystą bzdurę wygląda.Czasem można tu na kogoś trafić i ciekawie popisać,pod warunkiem,że potrafi się czytać między linijkami.W mad przypadku to niemożliwe.Za dużo samych linijek wystukuje.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam.Przecież Facet pisał,że myśli o @.Tylko na dobre im wyjdzie i spokój będą mieć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline Tez mam chwile oddechu ale tutaj dzisiaj ciezko powiedziec o chwili spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gospodarz widzisz niektorzy sami sie nakrecaja i maja o to pretesje do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkie reakcje, facet :D Paznokcie obgryzione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaFacet Ktoś kogoś musi przetrzymać. Sam widzisz, że nakręcanie tylko pogarsza ich stan. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Tej Ci nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretensje? Czy ty jesteś w stanie wszystkiemu zaprzeczyć w walce o pisanie tutaj? Bo tak to widzę. Z braku innych zajęć po prostu ośmieszacie sie odwracając kota ogonem tam, gdzie prawda jest więcej niż oczywista Napisz, nie mam innych zajęć, siedzę tu rano, w południe , wieczorem, bo jestem samotnym nołlajfem i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie :D Ale potrafię czytać a nawet cofnąć sie kilka stron wstecz, pojmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i co zgłębianie sprawy aby dowieść komuś że jest nołlajfem tak poprawia jakość twojego życia że starasz się to udowodnić cały dzień ? ...bo ja chce tylko aby dać ludziom robić co chcą kiedy nie szkodzą innym, bez ich oceniania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kim jesteś- kaznodzieją? Czytaj sobie niebieskie wpisy i gadaj o czym chcesz a ja będe pisać o czym chcę i wszyscy zadowoleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 Nie ma tak lekko tu wszystko z błotem zmieszają im mniej wiedza tym więcej błota.Taki wyraz miłosierdzia do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co?Wolności słowa mi bronisz?Walczysz,jakbyś korzyści jakieś z tej jałowej ich dyskusji miał,a tu nawet pod co strzepać nie ma.:-D I co z tym @?Echo prawda?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co z tym @? Tam sobie możecie ustalać warunki , tutaj nie :D Ot co 👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem gdzie zgubiłeś V34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka z pomarańczami trwa już nastą stronę. Podziękujcie, że macie o czym pisać bo te wasze niebieskie pierdy są żadne :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mad on nie chce do wieczora.On chce @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym głupim,sztucznie przyklejonym uśmiechem jesteś jeszcze śmieszniejsza.Plan na wieczór jest.Tego się trzyma.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z was,będących w związkach wie już o 14.00 że wieczorem nie będzie miał nic ciekawszego do przeżycia niż znów naprawdę mało erotyczne pisanie na forum do północy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie może trójkącik mad i będzie z ikra. Tylko co twój mąż rogacz na to, może sie przyłączy leszczyk. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta mad to jakieś podstarzałe pudło. Facet nie stać cie na młodszą kochanke ? Żal mi ciebie leszczu barowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś jest przyj****y jak paczka gwoździ, a ta wywłoka wodzi go za nos hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline jest tylu młodych ogierów bzykających mężatki,widać żaden cie nie chce desperatko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×