Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Igul_wwa_mokot

Catering dietetyczny w warszawie

Polecane posty

Gość Lop

Przetestowalam 4 cateringi, nie jestem wstanie sobie teraz ugotowac i zalezalo mi zeby bylo zdrowo , malo cukru  i na swierzych warzywach. Slodkie sniadania mnie wykanczaja. Bialko eat fit , eatfit cos z gruponu, machfit, ntfy. Dwie pierwsze to bardzo małe porcje i dopychanie kacl rodzynkam, srednio smakowo, a bialka znikome ilosci:/ pomylka.. Machfit wiekszosc  ok jednak zdarzalo sie ze nie dawalam rady zjesc danie bo bylo niezjadliwe albo to bylo zwarzone:/  Chodz ciacho zielony mech palce lizac. 🙂 Pieczywo robia swoje ale zawsze czerstwe i niesmaczne, zawsze w piekarniku podrzewalam zeby dalo sie zjesc, zmienilabym to na ich miejscu bo to pomylka. Ntfy - no i tu zero rozczarowan, mam typ basic i wybrac moge kazdy posilek z 3 dostepnych opcji, unikam slodkich sniadan i cynamonu w ten sposob 🙂 bez dodatkowej oplaty.  Dania sa pyszne!! Owsianki, jaglanki, kokosowe owsianki- przebili moje, swietne.  To moj kpd do 5 % znizki koz000916 . Jak dla mnie rewelacja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lop

Przetestowalam 4 cateringi, nie jestem wstanie sobie teraz ugotowac i zalezalo mi zeby bylo zdrowo , malo cukru  i na swierzych warzywach. Slodkie sniadania mnie wykanczaja. Bialko eat fit , eatfit cos z gruponu, machfit, ntfy. Dwie pierwsze to bardzo małe porcje i dopychanie kacl rodzynkam, srednio smakowo, a bialka znikome ilosci:/ pomylka.. Machfit wiekszosc  ok jednak zdarzalo sie ze nie dawalam rady zjesc danie bo bylo niezjadliwe albo to bylo zwarzone:/  Chodz ciacho zielony mech palce lizac. 🙂 Pieczywo robia swoje ale zawsze czerstwe i niesmaczne, zawsze w piekarniku podrzewalam zeby dalo sie zjesc, zmienilabym to na ich miejscu bo to pomylka. Ntfy - no i tu zero rozczarowan, mam typ basic i wybrac moge kazdy posilek z 3 dostepnych opcji, unikam slodkich sniadan i cynamonu w ten sposob 🙂 bez dodatkowej oplaty.  Dania sa pyszne!! Owsianki, jaglanki, kokosowe owsianki- przebili moje, swietne.  To moj kpd do 5 % znizki koz000916 . Jak dla mnie rewelacja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lop

Przetestowalam 4 cateringi, nie jestem wstanie sobie teraz ugotowac i zalezalo mi zeby bylo zdrowo , malo cukru  i na swierzych warzywach. Slodkie sniadania mnie wykanczaja. Bialko eat fit , eatfit cos z gruponu, machfit, ntfy. Dwie pierwsze to bardzo małe porcje i dopychanie kacl rodzynkam, srednio smakowo, a bialka znikome ilosci:/ pomylka.. Machfit wiekszosc  ok jednak zdarzalo sie ze nie dawalam rady zjesc danie bo bylo niezjadliwe albo to bylo zwarzone:/  Chodz ciacho zielony mech palce lizac. 🙂 Pieczywo robia swoje ale zawsze czerstwe i niesmaczne, zawsze w piekarniku podrzewalam zeby dalo sie zjesc, zmienilabym to na ich miejscu bo to pomylka. Ntfy - no i tu zero rozczarowan, mam typ basic i wybrac moge kazdy posilek z 3 dostepnych opcji, unikam slodkich sniadan i cynamonu w ten sposob 🙂 bez dodatkowej oplaty.  Dania sa pyszne!! Owsianki, jaglanki, kokosowe owsianki- przebili moje, swietne.  To moj kpd do 5 % znizki koz000916 . Jak dla mnie rewelacja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja osobiście mogę polecić catering figaro z Ząbek. Zajmują się takimi sprawami a jedzonko mają zdrowe i mega pyszne. Zastanawiam sie nawet czy nie zamówić u nich jak będzie komunia mojej córeczki. W każdym razie gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarczycatowymowka

Cześć dziewczyny. Chciałam się pochwalić że mimo problemów z tarczycą udało mi się schudnąć 9kg, przede mną jeszcze 5 ale z dietą pudełkową okazało się że się da. Ja zamawiam u https:/wysmakowani.waw.pl bo mają dobre makroskładniki i wszystko policzone tak jak potrzebuje. A wiem bo waga leci cały czas. 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice naszego żłobka i przedszkola są bardzo zadowoleni z firmy cateringowej http://www.smakus.eu dostarczającej pożywienie. Posiłki są zawsze świeże, urozmaicone i dopasowane do indywidualnych potrzeb dzieci z alergią. Nastawiam się na długą współpracę z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zdrowe i pełnowartościowe posiłki przyrządza firma cateringowa www.salimx.pl. W ofercie mają także różnego rodzaju diety. Zawsze świeżo, niedrogo i na czas. Dobra współpraca. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek

Ja próbowałem już paru cateringów dietetycznych, ale teraz jestem na Warszawski Dzień pana Gesslera i naprawdę jest wart uwagi, bo te posiłki są bardzo smaczne. Zobaczcie sobie sami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka

Jak dla mnie świetny catering oferują wysmakowani.waw.pl mają dużą ofertę jeśli chodzi o wybór diety, bardzo smaczne i kreatywne dania, nie ma mowy o nudzie 🙂 zawsze coś innego i coś smacznego. I przede wszystkim świeżo i zdrowo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia

Też zamawiam od Wysmakowanych w Warszawie, poleciła mi ich przyjaciółka i jak dla mnie strzał w dziesiątkę 🙂  Pyszne, nowoczesne dania przyrządzane ze świeżych składników, do tego menu komponowane przez dietetyka, dzięki czemu jestem spokojna o swoją wagę 🙂 Ceny mają też dobre 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo

Nasza firma pracuje od rana do późnych godzin wieczornych. Dlatego przewidujemy dla pracowników przerwę śniadaniową i obiadową. Catering zamawiamy w pobliskiej restauracji  www.ministerstwo-smaku.pl/. Posiłki są bardzo smaczne i dostosowane do potrzeb dietetycznych naszych pracowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_J

Polecam fitboxy, fenomenalne zestawienia smakowe, zero nudy, do tego fajny dobór składników. Po dwóch miesiącach czuję się zdrowsza, mam więcej energii i co ważne, nie podjadam między posiłkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Należę do strasznie wybrednych osób i zanim znalazłam odpowiedni catering minęło sporo czasu. Moim wymaganiom sprostał jedynie catering Cud i Miód. Jedzenie jest pełnowartościowe i zdrowe a posiłki ładnie podane. Jak do tej pory wszystkie posiłki mi smakowały i to najważniejsze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euzebia

My także korzystamy z oferty firmy Smakus. Mają dobrą ofertę i dbają bardzo o świeżość i jakość serwowanych potraw. Poza tym bardzo miła i sympatyczna obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

z tych firm, które próbowałam na pewno będziesz zadowolona z cateringu Fit Boxy - są rewelacyjni, i w smaku i w całej organizacji diety pudełkowej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystam z Wygodnej diety - wszystko doprawione, zawsze na czas, nie jestem głodna, a kilogrmy leca w dół, do tego mają obłedne drugie śniadania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Próbowałyście cateringu dietetycznego Warszawski Dzień od Pana Gesslera? Ja jestem bardzo zadowolona, bo jedzenie jest pyszne. Miałam kiedyś pudełka innej firmy i to była katorga, bo nie dało się jeść tego jedzenia, a tutaj tak smacznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa

Jak na studia przyjechałem do Warszawy to nie miałem na nic czasu. Od razu weszła dieta pudełkowa z dietapremium.pl/ i to była jedna z najlepszych moich decyzji w tamtym roku. Do tej pory korzystam regularnie. Czasami miesiąc odpoczywam i zmieniam jadłospis po konsultacjach z dietetykiem. Bardzo dobrze idzie odchudzanie, chociaż chodzę na siłownię tylko raz w tygodniu i staram się spacerować. Waga mi się ustabilizowała na 90 kg przy 190 cm wzrostu, więc nieźle wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od trzech miesięcy korzystam z cateringu fitboxy i bardzo sobię chwalę. Poleciłam też koleżankom w pracy i codziennie jemy świeże, smaczne posiłki. Co istotne, często wkręcają coś nowego w menu, zero monotonii o co niestety łatwo przy innych tego typu firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

najlepszej jakości posiłki i w smaku dobre moim zdaniem sa w wygodnej diecie, a próbowałam na prawdę wielu

korzystam z ich diety niskokalorycznej od kilku miesięcy. Powiem tak Smacznie, zdrowo i waga poszła w dół. Ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś Warszawski Wikt? Jeśli nie, koniecznie wypróbuj (zamów sobie dzień testowy). Ja mam dietę domową i jest pysznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×