Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego sporo ludzi nie kojarzy najprostszych faktów z historii najnowszej?

Polecane posty

Gość gość
ja p*****le ty sama ciagle bledy popelniasz ty tepy cymbale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dużo czytam a pisownie się zapomina jak się nie pisze a nie jak się nie czyta. A w życiu dorosłym raczej wypracowania się nie pisze zwłaszcza jak twój zawod polega na obliczeniach np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzi o kulturę i historię Bałkanów to dowiedziałam się sporo na wycieczkach objazdowych.Podróże kształcą faktycznie,bo zwiedzanie różnych miejsc więcej daje niż nudna szkoła.Czasem coś ciekawego usłyszysz,przeczytasz i chcesz tam być,zobaczyć.Nikt cię nie zmusza do kontaktów towarzyskich z ludźmi ,którzy mają inne zainteresowania.Lubię podróże,muzykę,koncerty i mam znajomych,na których mogę liczyć w tych sprawach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jugosławia w latach 80 zaczeły sie objawienia w medjugorie i maryja prosiła o modlitwe o pokuj ale kazdy olał no i sie stało była wojna domowa i dopiero uwierzono ze faktycznie objawia sie maryja i zaczeły pielgrzymowac ludziska oredzie z 25 sierpnia 20014 mudlcie sie w moich intencjach bo szatan ma plan zniszczenia ziemi módlcie sie aby bóg mogł działac poprzez kazdego z was niech wasze serca beda otwarte na wole boza kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie cytat z "Reduty Ordona",że "karząc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute,bóg wysadzi tę ziemię,jak on swą redutę".Tego właśnie życzę różnym zbokom,dręczycielom zwierząt i nawiedzonym,którzy się tu produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, wyidealizowane zycie studenta, ktory na poglebianoe wiedzy moze sobie pozwolic. Jak dopadna Cie prawdziwe zyciowe obowiazki to wtedy pochwal sie ile czasu na rozwoj Ci wystarczy. Mam nadzieje, ze wracajac z pracy do domu omina Cie korki podczas ktorych bedziesz sie zastanawiala czy nie podjechac do tesco, bo lodowka pusta, nie spedzisz wolnyh wieczorow na szukaniu gdzies zapodzianych faktur, a rano godzine bedziesz uspakajac wrzeszczace dziecko ktore nie chce isc do przedszkola. Mam tez nadzieje ze z pratnerem nie bedziesz sie klocic o to kto dzis bierze samochod a kto buja sie mpk. Mam nadzieje ze bedziesz miec prace z perspektywa rozwoju i duzo czasu na poszerzanie swojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilko, jesteś dziewicą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
ale żałosne tłumaczenia dla bycia ignorantem na tym temacie się pojawiają "nie wiem podstawowych rzeczy, bo jestem już za stara, bo dziecko muszę uciszyć i się z mężem pokłócić, a Ty wiesz, bo jesteś gimbem". k***a:D jakby komuś opowiedzieć co odpiertalają ludzie na kafe i jakie żałosne wymówki do bycia łajdakiem/kurfą/głąbem wymyślają :D to by nie uwierzył. to trzeba samemu ogarnąć. j***e mózg bardziej niż kwejki, sadistiki, forczany razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary jak ludzie, ktorzy uwazaja sie za inteligentych i maja spora wiedze ogolna udowadniaja jak malo ona wnosi do ich glow, bo mimo wiedzy i intelignecji (jaka niewatpliwe maja) potrafia zachowac sie jak ostatni cham i prymityw wrzcajac w kilka linijek tekstu tyle inwektyw i udowadniac swoja wyzszosc nad innymi. Dyskusje i Licytacje na wiedze pseudointeligentow, ktore koncza sie slownictwem rynsztokowych meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 17:12 Sad but true!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz zgadzam się z czymś z brokeninside :P Gdy ktoś mówi, że nie ma czasu na hobby, na rozwój, to znaczy że tak naprawde nie ma inteligencji, zamiast czasu. Moi rodzice cięzko pracują, tak samo brat, a jakoś zawsze znajdą chwile by czytac ksiązki, mają zaintersowania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa historia jest pod interes teraz. Za komuny byla inna teraz jest inna . Wczoraj ogladalem ze nawet AKwcy o d niemca medale wzieli z niemieckiom wrona i buzi se dali, hihihi . Normalnie zygac sie chce:-) kiedys z ruskimi sie calowali teraz se wybaczaja i niemca caluja . Cala ta chistoria to jest gowno warta. Polak jak zyd jest sprzedajny i rozpuszczony jak dziadowski bicz:-) pierdu pierdu. Jak was arab zniewoli to przynajmniej sraki bedzieta czyste mieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz "sporo ludzi" czyli nie wszyscy. zawsze jest tak że część społeczeństwa to inteligencja a cześć to prości ludzie nie zmienisz tego. Mój mąż który jest inżynierem mówi że źle gdydy byli sami kierownicy muszą być też robotnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadłam słowo miało być - żle by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×