Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyniki cytologii

Polecane posty

Gość gość

Witam, odebrałam wyniki badań i są następujące: Rozmaz: nabłonki płaskie walcowate granulocyty Diagn. zapalenie szyjki macicy Czy wie ktoś może co jest przyczyną??? Naoglądałam się kiedyś o chlamydii.., że są przypadki, że przez to kobieta nie może zajść w ciąże... i teraz mam paranoje. o czym mogą świadczyć te wyniki? Wiem... odpowiedzi nie zastąpią mi wizyty u lekarza- ale wizytę mam umówioną za kilka dni dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wyraźnie pisze że masz zapalenie szyjki macicy.a czy podczas wizyty ginekolog jak pobierał nie widział tego? przecież napewno miałaś jakieś pieczenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie miałam żadnego pieczenia ani nic. Dodam tylko, że ta lekarka zrobiła cytologię i zamiast zabezpieczyć materiał od razu to minęło kilka minut i jak wychodziłam z gabientu to ona z tym patyczkiem owiniętym w papierowy ręcznik szła do recepcji i szukała jakiejś Pani- bo chyba nie miała sprzetu żeby schować materiał... dlatego zmianieam lekarkę.... ale chyba to nie ma wpływy na wynik. a czym może być spowodowane zapalenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam na zwykła kontrolę i kontrolna cytologię- nie miałam problemów wcześniej z pieczeniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu powtórzyłabym badanie w innym ośrodku. Jak mozna z próbką wychodzić z gabinetu??? I nie powinien byc to żaden patyk, a specjalna szczoteczka. Sprawdź w necie, gdzie w Twojej okolicy przeprowadzają badania cytologiczne w ramach ogólnopolskiego Programu Zapobiegania Rakowi Szyjki Macicy. To w ramach NFZ. Niby mozna je wykonać raz na trzy lata, ale o ile poprzednie wyniki byly prawidłowe. Jesli cos wychodzi nie tak, cyto robią bez problemu ponownie. Przynajmniej tak jest w Poznaniu. Punktów wskazanych w Programie jest mnóstwo, ale najlepiej wybrac taki przy szpitalu ginekologiczno-polozniczym. Tam maja zawsze własne pracownie badawcze. I nikt z "patyczkiem" zawiniętym w papier nie będzie wychodził z gabinetu szukając osoby, ktora wie co z tym dalej zrobić. No masakra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna ta lekarka. Najlepiej powtórzyć badanie i porównać wyniki. Przed wizytą u lekarza możesz to zrobić na http://www.virtualmedlab.pl/ otrzymasz rzetelne informacje a dodatkowo uspokoisz nerwy przed spotkaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×