Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alamalara

szkoła prywatna

Polecane posty

Gość gość
nie znam tej szkoły ;) ja zapisałam córkę do Szkoły Wesołe Słoneczka w Katowicach i jestem zachwycona wiesz... zawsze co szkoła prywatna, to szkoła prywatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego syna zapisałam do szkoły http://atena.edu.pl/. I jestem bardzo zadowolona. Szczególnie z indywidualnego podejścia i niewielkiej ilości dzieci w klasie. Nauczycielka zawsze ma dla każdego czas,wszystko tłumaczy, dzieci mają zorganizowany czas po zajęciach na dodatkowych kółkach, świetlicę, basen. Naprawdę świetna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szkoła prywatna to bardzo dobry pomysł. :) Moja córeczka chodzi do http://www.szkolapromyk.szczecin.pl. Bardzo dobrze traktują tam uczniów i poziom jest naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzynska

W szkole podstawowej jest bardzo ważny komfort uczniów. Dlatego ja posłałam moje dzieciaczki do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie i nie żałuję. Dzieciaczki są bardzo zadowolne! ja także!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej jest na prawdę doskonała. ja sama tam posłałam moje dzieciaki i nie żałuję! super się uczą, są zadowolone i bardzo fajnie to im wychodzi - widać efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, szkoła jest na prawdę dobra i widze ze mają spoko podejscie do nauki, nauki zdalnej i dzieciaki chcą uczęszczać na lekcje! to im frajdę sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×