Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuracjusz 1

Uwiodła mnie rehabilitantka

Polecane posty

Gość Kuracjusz 1

Mam 40 lat i ostatnio zaczęły się kłopoty z kręgosłupem. Przepisano mi zabiegi rehabilitacyjne. Jednym z nich jest gimnastyka i rozciąganie mięśni zajęła się mną pani Mariola starsza o 10 lat nawet ją polubiłem. Podczas ćwiczeń dotykała mnie tu i ówdzie z chwytaniem za pośladki włącznie ale tego wymagają ćwiczenia rozciągające Wydrukowała mi planszę z ćwiczeniami do powtarzania w domu. Mówię więc że muszę się jakoś odwdzięczyć chciałem kupić jakiś koniaczek albo dobrą kawę więc pytam na osobności a ona mówi panie Marku nic nie trzeba jak pan chce to proszę jutro przyjść później jak nie bedzie ludzi to poćwiczymy dłużej bo ma pan naprawdę duże zaległości. Przyszedłem o 18.30 a o 19 zamykają. Pół godz poćwiczyłem później pani Mariola zaproponowała mi masaż pleców później były pośladki jak przewracałem się na plecy zauważyłem że pani Mariola jest w samej bieliźnie więc zdjąłen szorty i leżałem jak mnie pan Bóg stworzył. Oj co to był za masaż mm później na mnie usiadła więc wymasowałem jej piersi i brzuch bo więcej nie było możliwości zresztą spuściłem się bardzo szybko ona ledwo zdążyła z orgazmem ale później się i tak odwdzięczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Nel
Niezły bajer full ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×