Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość benson

pogadać o ....

Polecane posty

Gość irleand
kiedyś pisałam dużo i często, ale przez kilka lat się nie odzywałam. czas tak szybko zleciał, mam teraz dużo więcej wolnego czasu więc znowu wróciłam. czytałam wiele tematów, i zauważyłam, że wszystko się zmieniło. pojawiły sie osoby, które tylko krytykują, wyśmiewają i piszą jakieś wierutne bzdury. trochę mnie to zniesmaczyło i zniecheciło więc nie piszę dużo, więcej czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś cię zraziło? Ja czasem wcisnę tu swoje trzy grosze jak mnie coś zainteresuje ale wiecej czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
no to oboje lubimy czytać :). nie nic mnie nie zraziło, a pytasz teraz czy te kilka lat wstecz kiedy przestałam pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam co wpłynęło na to że przestałaś pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
trochę brak czasu, a trochę facet którego tu poznałam. pisaliśmy ze sobą tutaj, potem meile, potem spotkaliśmy sie na spacer i...........zniknął. nie było miedzy nami nic, ale brakowało mi go długi czas. teraz jestem mądrzejsza o to doświadczenie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo ciekawe zdarzenie, zacząłem pisać z kobietą poznaną w necie o której nic nie wiedziałem, przeszliśmy na priv i wtedy okazało się że dzieli nas odległość kilkunastu km a ja czasem bywam w jej firmie, myślałem że spadnę z krzesła jak powiedziała mi gdzie mieszka i pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
utrzymujesz z nią nadal kontakt ? a może coś zaiskrzyło? fajnie, że byliscie tak blisko, mogliscie sie spotkac i pogadac w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak utrzymuję z nią kontakt ale ona jest mężatką ja mam żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
i ja mam męża .............. nie układa ci się z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedzając twoje pytanie, nigdy między nami nic nie było, największa nasza bliskość to podanie ręki na przywitanie, gdyby doszło pomiędzy nami do czegoś wyrządził bym jej i sobie wielką krzywdę, ona jest moją prawdziwą przyjacióką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
no to masz wielkie szczęście, bo prawdziwych przyjaciół naprawdę cięzko "zdobyć". a przyjazń miedzy kobietą a mężczyzną podobno jest nie możliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że dlatego iż nigdy pomiędzy nami nigdy nie było i zależy nam na naszych rodzinach nasza przyjaźń trwa już kilka ładnych lat ,a w twoim związku niezbyt się układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
niestety nie. pewnie jak w każdym są wzloty i upadki. ale u mnie jest więcej tych upadków. mąż jest zaborczy i władczy, i ma wybuchowy charakter. on nie mówi, on krzyczy. sama nie wiem jak wytrzymałam z nim tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę iż w każdym związku są jasne i ciemne dni, przykro że niezbyt uklada się tobie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
a ty jesteś szczęśliwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę iż mogę tak powiedzieć,od dawna tobie się nie układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
zazdroszczę. chyba od zawsze, minęło już 18 lat. kiedyś go kochałam i wybaczałam, a teraz już nie kocham, ale trwam, i wybaczam nadal, bo tak jest wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
muszę kończyc, obiecałam synowi spacer z psem. bardzo miło sie pisało. może jeszcze kiedyś się spiszemy. może choć poznamy swoje imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty pracujesz, masz samodzielną pracę z której możesz się utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką nadzieję, mi również bardzo miło się z tobą rozmawiało i myśle że to jest taka granica gdzie na ogólnodostępnym możemy powiedzieć o prywatnych sprawach, do miłego. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
pytałeś o pracę, tak mam ale zarabiam tylko najniższą krajową, także nie utrzymam się. wiesz to są tematy nie na forum. gdybyś chciał popisać ze mną więcej podam ci meila, ale nie narzucam się. miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poniedziałkowo, oczywiście że zechcę z tobą porozmawiać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
witam, zaczynam prace, słońce świeci, może będzie dziś fajny dzień :) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo kiepską pogodę pewnie będzie padał deszcz i bardzo wieje ja będę miał trochę roboty i będę tu z doskoku a ty możesz pisać w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
nie bardzo, raczej nie siadam, cały czas w biegu. odezwę sie popołudniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miłego dnia i spokojnej pracy. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
ja już jestem wolna od zawodowych obowiazków. mogę poświęcić sie przyjemnościom. choc moze nie do końca, bo w domu zawsze jest co robić. a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, już po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz iż już możesz poświęcić się przyjemnościom, co lubisz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irleand
siedzieć na kompie :). a tak poważnie, to słucham muzyki, czytam. bardzo lubie czytac. a tak naprawdę, to stoje nad garami, i robie obiady na dwa najbliższe dni. lubie gotować, ale to wymyślanie mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×