Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

o co chodzi z zakładaniem tematów na milion postów??

Polecane posty

Kiedy ja się boję ze wpadniesz w zachwyt i zaczniesz mnie stalkowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
No właśnie tyle materiałów o Jukenie... Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ja Jukena dopiero teraz uwidiła jak oboje grasujemy po kafe od lat?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze CZARNY PIOTRZE, że chociaż ty podtrzymujesz tematykę forum i naparzasz o swoim nowym, czarnym dobytku. Bo ja podsumowując zauważyłam, że szybko gubię temat i jestem w błądzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż taki jest :classic_cool: to tym bardziej pokaż :P niech wszystkim oczy wyjdą na wierzch :D a zobaczysz że wszystkie kobiety i co nie którzy faceci okrzykną Cię królem EURO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
o właśnie Bimbru to bym mógł się napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo żółty nie pasował do mojej karnacji, konsultantka Aejwonu powiedziala ze mój kolor to czarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska żyje prawie trzydzieści lat i w żadnej fantazji nie widziałam czarnego :o Chyba, że jesteś murzynką i piszesz o fantazjach swojej populacji kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Miss to masz tak samo jak ja! :D Juken ja Ciebie chyba trzeci...ale ja nie czytam codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd mam wiedzieć? ?? daleko mi do shelocka :o nie chce pisać z niebieskiego to tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
PPP a jaki czarny?Sama jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Ale ja nie mam niebieskiego,i nie miałam:O Krus zawsze pisała z pomarańczowego. Nikt mi nie uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss to Kusza jakiś czas temu podała na jednym z tematów te dane statystyczne :P Ja zaliczam się do tego grona kobiet, którą Juken zadawala nawet bez penisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polis Poland Polen
krusowa ja też jestem ciekawa , ale ponoć ciekawość to pierwszy stopień do piekła więc niech na tym się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę się boję o Ciebie miss skóry nigdy nie miałaś fantazji o czarnym. To takie nietypowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Ja na ero od 2010...Ale miałam 2 lata przerwy... PPP a zdradzisz swój drugi nick?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jaki PPP ma NIK ale nie powiem bo za karę urwie mi mojego nowego czarnego pena:o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
bimber da się zrobić ze wszystkiego 😴 ale najważniejsze to zacier czyli woda, drożdże, cukier to tak w skrócie nie to żebym coś wiedział na ten temat 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale teraz jak Ju zrobiłem sobie czarna mambe mam interes ;) w tym aby ci wmówić ze tak naprawdę kochasz czarne paly :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×