Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GransiaDD

Jakie krzesła do kuchni

Polecane posty

Niedawno zrobiliśmy sobie w domu kuchnie łączoną z jadalnią (wyburzyliśmy w ścianę i zrobiliśmy coś na kształt podłużnej wyspy - przy czym jest nieco dłuższa niż zazwyczaj i ma spory blat). Niestety pojawił się problem z dopasowaniem krzeseł do tej wyspy kuchennej. Chodzi o to, żeby pasowały również do jadalni, z którą kuchnia została połączona. Jak myślicie, czy np. krzesła barowe do kuchni się nadają? Wizualnie by pasowały, ale nie wiem jak ze stabilnością i walorami użytkowymi, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy krzesła barowe pasują do kuchni, mi się zwyczajnie nie podobają i do tego są totalnie niewygodne, co według mnie też ma spore znaczenie :) na waszym miejscu poszukałabym jakiegoś dobrego stolarza, który wykonałby dla was projekt krzeseł odpowiednio pasujących do waszej kuchni i takie które wam się podobają :) Ciekawe wzory znajdziecie np tutaj http://kdcmeble.com/pl/hokery-krzesla-barowe/. pomyślcie o tym pomyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukaj takich rzeczy w katalogu Ikea. Tam są różne rozwiązania do kuchni czy salony. Widziałam, fajne krzesła typu barowego w serialu Rodzinka.pl . Wysokie, ale w kształcie normalnego krzesła. Popatrz też w necie, przecież tutaj jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dotychczasowe sugestie. Jeśli chodzi o pomysł wykonania takich krzeseł na zamówienie w jakimś zakładzie stolarskim to raczej nie wchodzi w grę. Mimo wszystko meble tworzone na zamówienie są zazwyczaj bardzo drogie, dlatego wolałabym skorzystać z jakiegoś gotowego rozwiązania. Przeglądałam ostatni katalog ikei, ale niczego ciekawego tam nie zauważyłem, ale może rzucę okiem jeszcze raz. W razie czego dalej czekam na sugestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca się z tobą zgadzam, bo meble pod zamówienie niekoniecznie muszą być drogie na rynku jest wiele firm oferujących tego typu rozwiązania. Poza tym takie krzesła można idealnie dopasować do wystroju wnętrza. Poza tym zwykle osoby, które na co dzień się tym zajmują podpowiedzą z czego najlepiej wykonać takie krzesła i czy je dodatkowo zabezpieczyć. Ze swojej strony mogę polecić http://www.bbmeble.pl/kuchnie-nowoczesne.html. Sami z nich korzystaliśmy. Warto nadmienić, że gotowe produkty też nie należą do tanich. Cena jest niejednokrotnie porównywalna , a meble pod zamówienie można lepiej dobrać do wystroju wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź nową ofertę salonu Max-Fliz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem hokery powinny się dobrze sprawdzić. Sama mam takie w kuchni i często na nich jadamy. Zerknij sobie np. tu: http://www.centrumkrzesel.pl/ . Oprócz takich typowo barowych stołków można znaleźć modele w podobnym stylu, ale dodatkowo wyposażone w oparcia. Dzięki temu są stabilniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://dobremeble.net/ można znalez szeroki wybor krzesel i nie tylko, maja bardzo szeroki wybor i swietne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z Ikei krzesła barowe, stabilne, dobrze się czyszczą!! Sa w różnym sytlu wiec moze dobierzesz cos do swojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałem, miła obsługa i ceny takie jak w sklepie Ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przestań jak ceny mogą być jak w Ikei????? A dostawa ??? No jakaś prowizja przecież chrytatywnie tego nie robią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mówię Ci, ceny takie jak w sklepie IKEA, wiadome że nie robią tego charytatywnie bo jest prowizja ale tylko 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka29
Jeżeli mogę coś dorzucić, to proponuję meble Edar.com.pl. Mają meble na zamówienie, która wprawdzie są droższe niż w Ikei, ale zdecydowaliśmy się na nie, bo z pewnością posłużą dłużej i są lepiej wykonane. Potrafili nam też fajnie doradzić w urządzeniu się, więc ogólnie wszystko bardzo na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.meblonista.pl można wybrać w takim samym wzorze, kolorze i wykonaniu krzesła jak i stołki barowe, więc nie trzeba się przejmować, że coś nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w kuchni królują meble drewniane zarówno krzesła jak i stół a kończąc na szafkach, stolarz mi kiedyś doradził więc poszedłem za jego radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita213
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Wiele sklepów oferuje naprawdę fajne krzesła. Żadnego sklepu stacjonarnego Tobie nie polecę, bo osobiście nie znam żadnego godnego uwagi. Z tych w sieci to na wyróżnienie zasługuje http://www.salonmeblowy.net.pl/krzesla.ehtml ze względu na jakość krzeseł i zestawów krzeseł ze stołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magira
Ja odpowiednie krzesła znalazłam w Odysea meble, mają tam bardzo duży wybór i fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że się nadają choć każdy ma inny gust. Możesz sobie zobaczyć np. w www.fixbaum.pl. Robią bardzo dobrej jakości meble na zamówienie. Sama u nich kupowałam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuje kupic kilka krzesel barowych z www.dominova.com.pl :) widac, ze sa mega i beda pasowaly do mojego wnetrza: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza886
Dlugo szukalam krzesel do mojej kuchni. Jest urzadzona w stylu nowoczesnym i wymarzylam sobie do niej białe krzesła. Znalazlam idealne w Odysea Meble, jestem naprawde zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie stoly i krzesla sprawdz na http://www.congrazio.eu/ :) ja mam ich stol i krzesla i sa super :) solidne wykonanie, a nie jakas tam sieciowka. do tego modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jednak postawiła na tradycyjne krzesła bo są o wiele praktyczniejsze. W http://mebleswiata.eu/ znajdziesz duży wybór fajnych krzeseł w stylu kolonialnym. Do tego możesz też dobrać stół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dokładnie ten sam problem. Zasanawialam sie jaki typ krzeseł wybrać i ostatecznie zdecydowałam się na barowe. wygladają świetnie :D miałam tez problem ze znalezieniem modelu, który by mnie zainteresował, ale w końcu w Odysea Meble udało mi sie coś wyhaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×