Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

podobaja wam sie te meble do przedpokoju?

Polecane posty

Gość gangurr
Całkiem fajne są te meble! Ja bardzo podobne ze strony https://www.zona-design.pl/ zamówiem jakiś czas temu i jestem z nich bardzo zadowolony, a juz szczegolnie z duzego lustra o ktorym bardzo dawno juz marzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina211
Zona-Design ma ciekawe meble akurat i często promocje. Kupiłam krzesła niedawno tam i dosłownie za grosze a jakościowo są bardzo dobre, wytrzymałość świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Mieliśmy duży problem z urządzeniem przedpokoju, ponieważ jest bardzo mały. Maż znalazł firmę Unia Meble, która rozwiązała problem:) Produkują meble na własne zamówienia. Polecamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena

ela, tez korzystalam z unii meble, maja naprawde solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 14.06.2019 o 09:42, Gość Bozena napisał:

ela, tez korzystalam z unii meble, maja naprawde solidne

Co od nich masz? Mam dylemat między narożnikiem a sofą do salonu i w sumie nie wiem co wybrać. Znajomi mają narożnik i mi się spodobał, bo mimo że duży to jakoś mocno nie niszczy przestrzeni w pokoju. Na stronie akurat mi się spodobała sofa. Teraz jestem trochę w kropce bo i jedno i drugie mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remola

Ja w przedpokoju mam postawione dwie pufy Venice od Puszmana, które tak naprawdę służą do tego by na nich siedzieć i ubierać buty. Prezentują się jednak bardzo fajnie i ciesze sie że je kupilam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Macie może swoje sprawdzone sposoby/meble do przechowywania w przedpokoju?

Przy wyjściu z mieszkania potrzebuję jakiegoś miejsca na odkładanie kluczy, dokumentów etc., kompletnie nie wiem co by to mogło być.

Karton niestety jest kiepskim meblem (postawiliśmy go tam, w oczekiwaniu na jego następcę )

To pomieszczenie (przedpokój) to moje szczerze znienawidzone (no może nie aż tak) miejsce w mieszkaniu i, o ile w innych pokojach mam tyle różnych pomysłów i wizji, to tutaj mam wrażenie, że czegokolwiek nie zrobię będzie źle...

Jakie macie zdanie o takiej garderobie z siedziskiem? https://gornapolka.com/tp/garderoba-z-siedziskiem-do-przedpokoju/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×