Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćonaszalonaFiona

Tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię

Polecane posty

Gość gośćonaszalonaFiona

Chociaż na zewnątrz tego nie widać, gdy patrzysz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... ja wiem... ... kto ma wiedzieć też wie... To nic, że dzieli nas czas To nic, że dzielą nas kilometry To nic że dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych To nic.. Ponad całą ziemią łączą nas serca ludzkie serca.... jak dzień z nocą jak lato z jesienią jak radość z goryczą Te serca nawet z daleka siebie słyszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<3 michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mnie to obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mną nikt nie tęskni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niespokojny, obracam się z boku na bok, czegoś mi brakuje. Snu, tak snu mi brakuje... nie nie snu, Jej mi brakuje. Znowu dziś nie usłyszałem dobranoc, oczy otwarte, pieką, załzawione, chcą się zamknąć, ale nie pozwalam... Jak długo to będzie trwało, stale sam, nie mogę się przytulić, nie mogę pocałować na dobranoc, nie mogę zanurzyć swoich dłoni w jej włosy, aby Ją pogłaskać, poczuć jej delikatność, przeczesać delikatnie palcami jej włosy. Wiem, że lubi takie pieszczoty, a ja zaś mogę je okazać, dać, ale nie mogę, bo jej nie ma. Jak długo to będzie trwało, stale sypiam sam. Nie chodzi mi o akt seksualny, ale o malutkie, delikatne przytulenie się, zagłębić się w jej ramionach, poczuć jej ciepło, jej bicie serca, jej zapach, jej delikatną, jedwabną skórę, jej oddech. Poczuć się bezpieczny w jej ramionach, doceniony, szanowany, kochany. Jak długo to będzie trwało, stale sam...Czyż nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób coś i nie stój w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×