Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lech free w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochane. Powiedzcie mi czy 4 mc ciąży mogę wypić sobie Lecha free. Właśnie otworzyłam sobie warke ratler 0% i jest mega obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sobie herbatki moze zrób,jakis masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatkę, melisę, mięte i wodę pije hektolitrami. Pytam się o okazjonalne wypicie lecha free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci sie pytasz przecież to piwo ma alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma. Taka ilośc może nawet kefir posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno nie zaszkodzi, bez przesady, ja pijałam od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie, też ostatnio piłam lecha free, jestem w 3 mc. Byli u nas znajomi, siedzieliśmy na tarasie, cieplutko, oni piwkowali a ja sobie bezalkoholowe walnęłam i nic mi nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i nic mi nie jest"- he, he, to nie Tobie ma "nic" nie być, tylko dziecku, kretynko... Ale też uważam, że Lech free raz na jakiś czas jest ok- ja czasem piłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak spokojnie można wypić. Polecam karmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że nie zaszkodzi! Co niektóre nawiedzone to nawet kotleta ci odradzają, bo szkodliwe smażone. Wyluzuj, dodaj soczek i buzia do słonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami się zastanawiam jakie z was dziwne kobiety potem zdziwienie jak się czyta że 30 letnia matka śpi w rowie z 3 pomilami a 16 miesięczne dziecko kręci się i wyje obok w rowie :-o czy to naprawdę tak ciężko bez piw ? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokolenie alkoholikow :( Pij, urodzisz dziecko z połową mózgu, ale pij, przecież masz chęć. Nie wiem tylko po co pytasz? Że inne alkoholiczki powiedzą, że one też piły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłam ani nie jestem alkoholiczką, rzadko piję. Raz czy dwa w ciąży miałam ochotę na piwko to sobie kupiłam leszka free. Nie musiałam pytać nikogo o opinie czy to dobre czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekajcie, bo czegoś nie łapię. Oczywiście, że żadnego alkoholu w ciąży i to nie podlega dyskusji. Nigdy nie piłam chyba piwa bezalkoholowego i nie skupiałam się na temacie, ale skoro BEZalkoholowe to w czym problem? Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ześwirowane odmóżdżone histeryczne mamuśki uważają, że śladowa ilość alkoholu 0,1% szkodzi ich dziecku :O a kefir w ciepły dzień potrafi mieć i 0,2% Tego się nie czuje, organizm tego nie czuje, ani to nie ma żadnego wpływu na płód!!! ogarnijcie się histeryczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj Bavarie bezalkoholowa. W smaku chyba najbardziej piwo przypomina. I jest bezalkoholowa a nie niskoalkoholowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwa "bezalkoholowe" mają 0,5-1,2% alkoholu a nie 0,1% Ale skoro musicie to pijcie - to wasze dziecko będzie a nie moje Skoro przez 9 miesięcy nie można się powstrzymać to jednak problem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży a te tylko o alkoholu JEZU :-o no rzygam tęczą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lech free o którym mowa w temacie: piwo Lech FREE: To bezalkoholowe piwo o wyraźnym i intensywnym chmielowym aromacie. Zawarty w nim alkohol jest przetrawiany przez organizm, zanim dotrze do krwi ROZUMIECIE? JEST PRZETRAWIANY ZANIM DOJDZIE DO KRWI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najwięcej szczekaha te jtore sane popijaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij - jeśli cokolwiek zdarzy sie nie tak z twoim dzieckiem, do końca życia będziesz się zastanawiać czy to nie przez to piwo, przed ktorym nie potrafilas sie powsztrzymac Powodzenia zatem Alkoholik zawsze ma dobre wytlumaczenie ze nim nie jest i jemu nie zaszkodzi Tym razem nie jemu ma nie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady jeden lech czy warka bezalkocholowe raz na jakiś czas nie zaszkodzą. A porównanie do matki leżącej w rowie z 3 promilami, to jak porównanie klapsa do katowania. Ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholik? Ty w ogóle wiesz co to znaczy? Matki alkoholiczki piją w ciąży wódkę nawet nie taką ze sklepu, tylko z tzw. meliny, a nie piwko bezalkoholowe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko jest upośledzone.. wypiłam w ciąży 1 lecha free :( nie wybaczę sobie tego nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że możesz pić. Tak samo jak czasem weźmiesz kilka łyków normalnego piwa. Taka ilość alkoholu to żaden alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupie kobiety, które nie rozumieją, że bezalkoholowe jest bez alkoholu. 0, 5 - 1% to śladowe ilości, występujące również w normalnych spożywczych produktach. Musiałaby któraś wypić co najmniej 10 butelek pół litrowych w szybkim tempie w krótkim czasie, by istniało ryzyko negatywnego wpływu na płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze możesz wypić, nic się nie stanie. Nie słuchaj tych porabanych mamusiek co to nawet soku z kartonu nie tkna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam na etykiecie pisze, że Lech Free ma mniej niż 0,5% alkoholu. Więc durne baby, które wyzywają inne od odmóżdżonych alkoholiczek powinny się stuknąć w puste łebki, albo nauczyć czytać. Bo albo gdzieś przegapiły informacje o śladowej ilości alkoholu, albo są idiotkami, które chyba żyją samym powietrzem i ekologiczną sałatą:/ Autorko: od czasu do czasu, jedno małe piwo bezalkoholowe nie zaszkodzi. Wiadomo, jakbyś piła to codziennie litrami, to jakieś tam stężenie alkoholu we krwi by Ci się pojawiło, ale okazjonalnie to nic się nie dzieje. Równie dobrze nie powinnaś używać płynu do płukania ust (najczęściej zawierają alkohol), czy zjeść maleńkiej czekoladki z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugabuga

A teraz poczytajcie sobie o chmielu w okresie ciąży... Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Lech free ma 0,0% jak i wiele innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×