Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile powinno zajac wysprzatanie dwoch lazienek?

Polecane posty

Gość gość

I jak czesto sprzatac aby nie zwariowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Caly dzien raz w tygodniu, to troche za duzo czasu na dwie lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jak duże ale myśle że w 2 godziny jedna sie wyrobisz więc razem koło 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, gdzies tyle naprawde zajmuje. WIem, ze niektorzy potrafia sie wyrobic z jedna w 45 minut, i zawsze mnie zastanawia jak to robia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zależy... jak porządnie są brudne he he Taką w domu często sprzprzątaną to w pół godzinki. Ale jak ktoś jest sprzątaczką w jakiś toaletach publicznych to chyba nieco dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny jedną? to wy językiem liżecie te łazienki? mi max 1 godzinę zajmuje wysprzątanie jednej łazienki, ale to tylko wtedy, kiedy czyszczę porządnie z kamienia kabinę prysznicową, bo jak nie, to pół godzinki sprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol godziny Ci wystarczy na cala? Aby wlac plyn, wyczyscic muszle i cala przetrzec; wymyc wanne i kafelki lub kabine prysznicowa; oraz wymyc umywalke i przetrzec stojace na blacie kosmetyki? Pol godziny to mi zajmuje wymycie wanny i przetarcie kafelek. A nie wiem co to znaczy czeste sprzatanie - ja mam dwie lazienki i wc na dole, i kazde pomieszczenie sprzatam porzadnie raz na tydzien. Zajmuje mi to wszystko z jakies 4 godziny. Wiem, ze sa tacy ktorzy sprzataja raz dziennie lub raz na dwie dni, i wtedy moze wychodzi z pol godziny. Ale suma sumarum, tygodniowo wychodzi na jedno. Ja po prostu lubie posprzatac raz a dobrze, nie lubie podchodzic do czegos na zasadzie, sprzatam pol godziny i przestaje, kiedy wiem, ze w tym czasie nic porzadnego nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawicie sie nie sprzatacie te rzeczy ktore wymienilas jesli robisz reg raz w tyg zajmuja ok 15 min jesli spez na blysk od sufitu do podlogi to zgodze sie ze ok godz ale na ponad no chyba ze lazienka ma z 15m kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafisz wymyc wanne, sedes, kafelki, umywalke z blatem, i podloge w 15 minut? Do tego jeszcze dochodzi umycie kosza, przetarcie wentylatora oraz drzwi, scian i parapetu. Wszystko razy 2.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak potrafie wysprzatac wanne, prysznic, umywalke +szafke, toalete, blat, grzejnik, przecieram kurz z okno/drzwi, podloge. Wchodze zalewam toalete, spryskuje wanne/kafelki cilitem lub cifem, spryskuje szybe od prysznica woda z octem odkurzam podloge, pozniej wszystko szoruje gabka, splukuje, kafelki I sxybe przeciagam sciagaczka boki szmatka, przekladam kosmetyki z umywalki na swoje miejsce (wanna/prysznic)spryskuje ja gabka splukuje, przecieram lusterko/umywalke/szafke/grzejnik/uchwyt do papieru/okno/drzwi, myje podloge wieszam nowe reczniki I mate zadna filozofia moze dlatego ze to lubie max15mim mam 2 lazienki z wanna/prysznicem/umywalka/toaleta( uzywam jej ja z mezem, 2 jest dla synow), 1 z samym prysznicem /umyw/toal(goscinna choc maz bierze tam prysznic jak wstajemy o tej samej porze) I jedna toalete z umyw poswiecam na to max 1,5h w kazdy piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawde podziwiam - mnie niestety zajmuje to duzo wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maks 20 minut łazienka 7 m2 + toaleta (mam osobno). Wlewam do toalety żel czyszczący. Zostawiam. W łazience zdejmuję stojące na widoku kosmetyki do koszyczka, myję blat pod nimi, lustro, kafelki, umywalkę, przecieram ścierką do sucha, ustawiam kosmetyki z powrotem (nie ma ich wiele, większość jest w szafce - tam sprzątam w miarę potrzeby, raz na 2-3 miesiące wystarcza). Zdejmuję kosmetyki z półki przy wannie, czyszczę wannę, tę półkę, kafelki przy wannie. Ustawiam kosmetyki. Przecieram resztę kafelków przy wannie i umywalce ściereczką z odrobiną octu, myję podłogę, przecieram szybę w oknie łazienkowym, przecieram rurki kaloryfera-suszarki do ręczników. Myję toaletę wewnątrz, spłukuję, myję WC na zewnątrz. Myję podłogę w WC. Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×