Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Autor tego tematu

Może poświntuszymy ???

Polecane posty

Gość sobotnia_
Uwielbiam,gdy moje pośladki płoną od klapsów...to nie byłby jęk,a krzyk...spodobałoby ci się,jak jestem nieposłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Wiesz, ze lubię jak jesteś taki twardy...podnieca mnie do szaleństwa jak mnie pragniesz, a jednak potrafisz się powstszymać, Ty wiesz, że to podwoi nasze uniesienie... Widzisz jak drżę i się znęcasz, dotykasz powoli, jednak w sposób, który sprawia, że moje ciało szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym gdybyś była niegrzeczna, ale jednak posłuszna. Ja natomiast uwielbiam całować i gryźć takie płonące kobiece pośladki. Błądzić po nich języczkiem , zatrzymując się raz przy jednej raz przy drugiej dziurce, dawać Ci przyjemność o jakiej do tej pory mogłaś tylko pomarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój oddech zaczyna przyśpieszać. Przemierzam języczkiem twoje uda zastanawiając się, jaki widok kryje się za twymi skąpymi majteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Obejmuję Cię za szyję i próbuję przyciągnąć Twoje usta do moich, całuj mnie proszę zachłannie...zwariuję przez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, uwielbiam gdy drżysz, dawkuję Ci przyjemność stopniowo. Lubię bawić się twoim ciałem, ssać twoje cudownie sterczące sutki, mój penis delikatnie ociera się o twoją dziurkę. Wiem że chcesz, żebym wszedł. Niestety musisz jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje słodkie wilgotne usta oplatają moje wargi. Nasze języki zaczynają się stykać ze sobą. Nie potrafię się od ciebie odkleić. Zapach twoich perfum nakręca mnie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Dotknąłeś mnie wreszcie, wkładając język w moje usta, wpijam się mocno próbując przerzucić na Ciebie mój ogień, niech Ciebie pochłonie, niech Cię pali tak mocno jak mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ciągle czuć słodkość twoich ust. Jednocześnie delikatnie łapię za twoje jędrne piersi. Mój penis pęcznieje coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obracam Cię na brzuch , teraz całuję Twój kark, plecy, pośladki. Moja dłoń , a dokładnie dwa paluszki wbijają się w twoją muszelkę. Poczułem jaka jesteś wilgotna, chcę tam wejść coraz bardziej, powstrzymuję się ostatkiem sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Widzę, że już nie jesteś w stanie trzymać mnie na krawędzi...sam oszalałeś czując smak mojej śliny, czując mój gorący oddech na szyi, mój zapach...zapach ciała, które Cię tak bardzo pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej głowie rodzi się tylko jedna myśl, żeby dobrać się do twojej myszki. Ściągam więc twoje majteczki, nie protestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, szaleję ale nie poddaję się, chwytam Cię za włosy i szepczę Ci do ucha. Teraz ja leżę na plecach a Ty schodzisz niżej, do wysokości mojego pasa, na chwilę oddaję Ci inicjatywę, wiesz co masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Każdy Twój ruch doprowadza mnie do obłędu, zaschło mi w ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Znasz mnie, podajesz kieliszek z winem. Upijam łyk, a drugi zatrzymuje w ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię oderwać od niej oczu,nie mówiąc o języku i ustach. Nieziemski smak. Robisz się coraz bardziej mokra, czuję na języku twoje soki. Zaczynasz głośno jęczeć. Ściskasz moją głowę swoimi udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Teraz ja Ciebie popycham na łóżko... Zdzieram Twoją bieliznę...pochylam głowę i upuszczam wino... Łapię spływające krople zachłannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Jeszcze raz nabieram łyk wina i miekkimi ustami dotykam czubka Twojej naprężonej męskości...powoli rozchylam usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykam oczy. Marzę tylko o jednym, chcę poczuć na moim penisie twoje dłonie i usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Czerwone wino wydostaje się stróżką z moich ust...powoli spływa...zlizuję je delikatnie, łapiąc każdą kroplę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję na nim delikatne ruchy twoich gorących,wilgotnych ust. Zaczynam odpływać, oddech przyśpiesza. Odgarniam delikatnie twoje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Obejmuję go ustami, wkładam coraz głębiej...ruchy moich ust powodują, że płoniesz, że nie dasz rady dłużej...ale ja przerywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra świntuchy i świntuszki trochę za dużo nas tu do tego seksu :P Więc ja na chwilę znikam a wy się tu bawcie dalej. Co nie znaczy, że tu nie wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klękasz na łóżku i wypinasz w moim kierunku swoją mokrą, wilgotną myszkę. Nie jestem w stanie dłużej czekać, muszę w nią wejść. Jesteś niesamowicie ciasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Tak Skarbie, teraz ja mam ogniki w oczach widząc, że za chwilę oszalejesz, że przyciśniesz mnie swoim płonącym, napalonym ciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyśpieszam ruchy bioder, nie mogąc przestać podziwiać piękna twojego jędrnego ciała. Twoje mruczenie niesamowicie na mnie działa. Czuję jak twoja myszka ściska mojego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poruszam biodrami szybciej i szybciej, łapię cię delikatnie za włosy, jęknęłaś głośniej. Czuję wilgoć twojej dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
20:14 ok uciekaj już do żonki pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
Co za podszyff, to nie ja:) Miło mi, ze chciało ci sie zadać tyle trudu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeva
gość dziś Skarbie, nie będzie już kontynuacji niestety, bo ktoś podszył się pod mój nick :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×