Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zgwałcilem analnie kolezanke

Polecane posty

Gość gość
testosteron i estrogen w wypowiedziach ? haha kto takie glupoty wymysla. Ludzi na kafe juz chyba calkiem p****ało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, ze marnie ci wychodzi udawanie faceta i nawet prowokowac dobrze nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz o czym piszesz tępoto. I gdzie jest ten haker co mnie mial namierzyc po IP. Ale sie boje. A temat nie jes prowokacja. Zrobilem to co zrobilem. magiczna chwila troche alkoholu i stalo sie. To bylo bardzo podenicajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz w ducha jeszcze naiwniaro. Nara. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nara lafiryndo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ludzie waszego oburzenia. Przeciez nie zrobilem tej dziewczynie krzywdy. Ani jej nie pobilem ani nic. Przeciez to moja kolezanka jest. Ogarnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo co ty bredzisz z tym hormonem w wypowiedziach? Oczywiście autorze, że to prowo. W tyłek nie jest tak łatwo zapakować :) Aby to zrobić bez bólu to trzeba się trochę na tym znać, czyli dobrze podniecić partnerkę. A do tego ona nie może spać. Jeśli jest tak jak piszesz, to musiałeś coś jej dosypać, bo nikt nie zalicza aż takiego zgona po "trochę wypiliśmy" i ona jest teraz po prostu poraniona i wie co zrobiłeś. Czyli zrobiłeś krzywdę:) Dlatego sądzę, że to głupia prowokacja. A wiesz dlaczego takie coś kwalifikowałoby się do gwałtu? Bo uprawiałbyś seks z osobą tym niezainteresowaną, czyli bez jej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha znafca sie znalazl. Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj haha znafca sie znalazl. Zal. x Aha, czyli wierzysz idiocie, że dał radę koleżankę na śpiąco w du/pę zaliczyć? Wypij pół litra i się podłóż, zobaczymy, czy się nie obudzisz i czy du/pa nie będzie bolała ha ha ha ha. Chociaż może to i możliwe, pod warunkiem, że sam spał i mu się to śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musicie mi wierzyc. Napisalem prawde. Bylo super. A wy pewnie zazdroscicie i probujecie sobie wmowic ze to prowo i inne glupoty. Zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwalt fajna rzecz o ile osobie gwalconej nie dzieje sie krzywda czyli wybite zeby i inne okaleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×