Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćprosiopomoc

Czy mogę jutro jechać samochodem jeśli dziś piłam alkohol?

Polecane posty

Gość gość
po ćwiartce cytrynówki i dwóch piwkach możesz:) Nie wiem kto tu takie głupoty wypisuje, że będziesz mogła za kółko wsiąć dopiero pojutrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo minie ponad 12h. Poza tym cytrynówka to nie normalna wódka, jest słabsza. Ja jak wypiłm z koleżanką kiedyś połówkę to miała 0.2 promila w wydychanym. Także jesli nie masz problemu z piciem, nie upijasz się jak pisałaś to rano będziesz miała zero. Zjedz coś teraz jeszcze, wypij dużo wody i będzie ok. Nie przejmuj się, bo wszystko zalezy od samopoczucia, mój facet na drugi dzień po wypiciu nawet jak alkomat zero pokazuje to nie pojedzie, bo się źle czuje, a mi nic nigdy nie jest. Kiedyś nawet zaryzykowałam i pojechałam po dwóch piwach. Nic się nie stało, a mijałam policjantów którzy suszyli:) ale trzeba umieć jeździć- to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale popytaj moze sasiadow czy ktos nie ma alkomatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same alkoholiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie alkoholiki? ty nigdy nie pilas alkoholu? Nie bylas na spotkaniu ze znajmomi i nie zdarzylo ci sie wypic wiecej niz jedna lampke wina, jedno piwo? Nie robcie z siebie juz takich swietych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może skocz kup sobie jakieś jednorazówki, ja sobie jakiś czas temu kupiłam kilka alkohitów start i na takie okazje się świetnie nadają, jeśli nie masz pewności to lepiej nie siadaj za kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile piłaś, ale ja na Twoim miejscu na kaca perłe był wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprosiopomoc
Witam:) Nie miałabym gdzie kupić nawet jednorazówki, bo przebywam na wsi zabitej dechami:D Pojechałam wtedy. Na drugi dzień wstałam o 9 i pojechałam na 10 po prostu, nic mi nie było, zero kaca, czułam się normalnie. Myślę, ze w razie kontroli wykazałoby 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast jednorazówki kupić alkomat, ale nie jakąś zabawkę, a coś w miarę porządnego, co poda dobre wyniki. Lepiej się ubezpieczyć niż mieć potem nieprzyjemności, jak policja zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko odpowiedzieć czy zdążyć wydalić ten alkohol czy nie, bo każdy organizm reaguje mimo wszystko inaczej i swoim tempem. Lepiej zaopatrz się w jakiś alkomat na przyszłość, np. któryś z tych http://www.bron.pl/alkomaty ,żeby uniknąć takich sytuacji na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wzory by to obliczać ale nigdy nic nie wiadomo. Na następny raz najlepiej zaopatrz się w alkomat. Najlepiej jakiś dobry. Świetne mają tu: https://www.azstudio.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×