Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onakochajego

Kocham Cie ale Ty chyba nie...

Polecane posty

Gość gość
jakie kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wole kreski czerwone..sprajem malowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pff, następne wtajemniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge udostępnić,nie ma problemu ,esemesy zachowałam..aczkolwiwk nie wszystkie sie zapisały bo było tego strasznie dużo.Musze zajsc z tym telefonem do naprawy bo wysiadł jeden guziczek od menu..i trudno jest go uruchomić.Od dawna mam nowy tel.Jak bedzie yrzeba to stane na głowie zeby udowodnic prawdę.W tego nie pisał!!!.,nie jest zboczony ani wulgarny,zresztą poznałabym go po głosie.Tak wstyd mi ale nawet nie wiwm za co,bo nigsy miedzy nami do niczego nie doszło a tu takie coś.Dawno powinnam mu o tym poqiwdzieć,ale nie wiem jak.Niech wie o co mnie z nim posądzają...zboki wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim wokabularzem powinnaś pisać ustawy w sejmie, zamiast gorszyć tych biednych swoją bezpruderyjną urodą, bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj mnie !,i odwal sie od mojej urody!,nigdy nie zdradziłam.!!!Zreszta już wiem ,kto to był.Na Sybir z nim.!!!,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i weź tu uderz w stół, a skąd mam wiedzieć czy nie jesteś za ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorszą to mnie Ci wredni i wulgarni zboczeńcy swoimi textami typu "rozłożyłaś.. ",fuj co co jest w ogole za określenie??i jak można takie rzeczy komuś pisać?Mnie sex nie interesuje ,jestem wierząca i porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ładna?,nie wiem czy jestem ładna czy nie,ale ten gnoj..(T,MlubP)złozył mi w rsie niemoralną propzycję,kiedy odmowiłam to napisał"dobrze wiem że tego chcesz masz to wymalowane na tearzy"-co mam juźwa wymaliwane na twarzy????pytam się.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym takiego wyjątkowego? następny wyznaniec samegosiebie, mało takich jak ty? bełkot. zbyt łatwe, dlatego słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co mam kuźwa wymalowane na twarzy ,pytam się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę już skończyć bo sekretna się dobija i co tu ukrywać. Szkoda na ciebie czasu :P elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze temat się ciągnie..? Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam meża-ktorego nigdy nie zdradziłam..mam dzieci o ktorych myslę non stop,nie życze sobie żeby jakis gnoj mi pisał ze mam coś wymalowane na twarzy!,albo oceniał w podły sposob wygląd mojego biustu lub posadzał i to ze przed kim (tym panem)rozłozyłam nogi.Jak mogłabym takie coś zrobić dziecku/??myslcie logicznie imbecyle..brak słow .Zrobili /zrobiliscie krzywdę i dziecku i mnie i temu panu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...:( chamstwo jest wszędzie nawet na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujawniam tresci esemesow.Czy w ten sposob biby kłamię???nie ,ja piszę prawdę znam te tresci na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps,i chyba lepiej wiem jaka jestem i czy cos zrobiłam czy nie!!!Nie musze "dawać niewinnej",bi jestem wierząca!!!,nie zdradzan i nie grzeszę,zreszta co ti za debilne słowo "udawać"????adawać to można role w teatrze a nie uczciwy człowiek w uczciwym życiu!,Trudno wam uwierzyć ze taka jestem i nikogo nie udaje!!!,bo sami jestescie widocznie dalejo od wiary i moralnosci!!,zakłamane sexoholiki. i fantazjonałogowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps,nawet nie wiem jak to jest udawać!!,bo mnie ojciec z matką nauczyli zycia w prawdzie i uczciwosci... widocznie wy tacy nie jestescie dlatego nigsy tego nie zrozumiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,53,kto sie wstydzi???i kto kogo też kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jego sie wstydzi a on ją tez kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli się wstydzi do niego odezwać,to tylko dlatego że takie rzeczy nazmyslali o nich i jest jej po prostu conajmniej głupio i wstyd choc ona nie ma powodu by sie wstydzić ,przecież nic nie zrobiła..do niczego nie doszło.Zresztą ona nawet nie wie czy on ją kocha i nie wie nawet jak mu to powiedzieć,ze ludzie z niczego wymyslili takie coś,jak spojrzy mu w oczy ,co on o niej pomysli?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty musisz jej dac znac Michal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×