Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu kobiety pracujące jako operator programista CNC ?

Polecane posty

Gość gość

Jak się Wam pracuje, ile zarabiacie i czy ukończyliście szkołę o tym kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich szkol idziesz do pracy i tam cie szkola 3500 do 4000 brutto po 5 latach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie szkoły. Np. Technikum Mechaniczne o tym kierunku albo kursy, a zarobić można nawet 7000 tys. brutto - była ostatnio taka oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby być operatorem wystarczy ukończyć specjalny kurs np. http://www.szkolenia.innpuls.pl/oferta/szkolenia-techniczne-/cnc--komputerowe-sterowanie-urzadzen-numerycznych/ Natomiast samo programowanie jest bardziej zaawansowanym procesem i warto zyskać tytuł inżyniera. Z resztą pracodawca też patrzy na takiego kandydata bardziej przychylnym wzrokiem. Ja robiłam kurs na operatora właśnie w Innpuls i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssak112
Witam. A możecie mi polecić jakiś dobry program do maszyn cnc ? Szukam nowego programu dzięki któremu będę mogła usprawnić pracę maszyn w swojej firmie. Oczywiście sama szukałam też na własną rękę i bardzo dobrze to wygląda w ofercie http://www.edgecam.pl/toczenie Ale ponieważ nigdy o nich nie słyszałam to tym bardziej jestem ciekawa waszej opinii na ten temat. Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam jakiś czas w ZMK Kazimieruk i mogę polecić :) Firma bardzo porządna i dba o pracowników. Musiałam się zwolnić ze względów zdrowotnych, natomiast firma zadbała o wszystko co mi było potrzebne i mogę nawet swierdzić, że się mną zaopiekowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muta

Myślę, że można sie wszystkiego nauczyc nawet jako kobieta. Ja pracuje w firmie Stal Serwis już dość długo , praca mi odpowiada, pracuję w biurze, zespół zgrany i pomocny, ogólne warunki zadowalające. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana

Ja mam szkołę gastronomiczną ale zrobiłam kurs CNC w jednej z dużych firm a po ukończeniu zwrócili mi wkład, potem przyuczenie kilka miesięcy i po pół roku mam 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×