Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona37maj

Majówki 2015 cd

Polecane posty

Gość Mona37 maj
Poczekajmy do jutra wieczora, bo tamtego forum szkoda No i jedna z nas musi miec miec mail/nr do kazdej ( musimy przewodnicząca wybrać:D ) Mam nadzieje, ze stare forum powrócimy i sie wszystkie tam spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Słonko ktory jestes tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaMichalka
Napisalam do Anki jak zniknelo forum a ona odpisala,ze jest w szpitalu i zebym Wam napisala. To napisalam. Ja to chyba nie doczytalam co ona pisala na tamtym forum. Zaczekajmy do jutra. Jak naprawia to naprawia a jak nie to pomyslimy o innym forum. Na ta chwile znalazlysmy sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika123
Musimy czekać nawet i do środy - tak myśle bo to ich wina i awarie musza usunac. Szkoda forum i naszych tematów. Trzeba zrobić plik z numerami telefonów i rozesłać go na maila bo jak znowu padnie to klops. A numerami możemy się wymienić przez dysk google. Jeden plik udostępniony dla wszystkich z możliwością edycji. To moja propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
No właśnie poczekajmy może naprawia jutro . W końcu to Internet ma prawo sie czasem coś zawiesić niestety. Wybaczymy im chyba to :P A mnie podbrzusze pobolewa i mam klucia takie ostre jakby ktos mi tam szpikulcem grzebal :-o:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Do środy ?????? Tak długo :-o:-o mam cicha nadzieje ze jutro to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_Linka83
Cześć dziewczyny,ale mnie wkurza że tamto forum dalej nie działa. Mam nadzieję, że w końcu je naprawią. Jakoś źle mi się tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Ktoras Anka pisała na starym forum, ze za 4 dni zobaczy maluszka , ale chodziło o cc czy usg hmmm moze to ta Anka Jak z pracy podczytuje to tak szybko i możliwe , ze cos pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania07
Ja pierdziele szukałam Was z dobrą godzinę. Mam nadzieję, że nasze forum naprawią i wszystkie się odnajdziemy bo chyba nie jesteśmy jeszcze w komplecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndz
Hej, to ja pisałam że za 4 dni zobaczę Malutką, teraz już za 2 :) bo we wtorek mam cc. Mam nadzieje że forum naprawią do jutra. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mina37maj
Kurde we wtorek szok A ktory to bedzie tydzien Andz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Nie jestesmy w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaMichalka
Anndz ale to ja z Toba pisalam dzisiaj sms? Chyba nie. Wydaje mi sie, ze to Anka84 cos tam dalej nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona anndz zaczela 39 tydzien bo termin ma na 2 maja tak jak ja a ze ma cc to dzidzie widzi juz 21 kwietnia ;) Ja kojarze cztery anny anndz ania8526 chyba ania34 ania07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Ok no to trzymamy kciuki za cc Mi Anki sie myla czasami :D Wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
mnie tez czasem się myla. monika , titilinka ktora ten sluz miala jak budyn przed porodem jak on wygladal dokladnie ? czy was dziwnie ciaglo na dole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
dziewczyny znalazłam Was i ja.. to co tu się dzieje to jakaś masakra.. wchodzę przed chwilą na fora.pl pewna, że od wczoraj awaria usunięta a tu doooooopa. Jakby co dziewczyny to ja chyba nie mam hasła na maila założonego ,żeby zarejestrować się na fora.pl to jakiekolwiek namiary dajcie tutaj albo założe nowego maila. Mam nadzieję, że usuną tą awarię . Trzymajcie się, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania07
Madzik a Ty jak się trzymasz? Czujesz, że coś się zbliża czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Majgosc mnie nic nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndz
MamaMichałka nie, nie pisałyśmy sms-y ze sobą. Wydaje mi się że to może chodzić o Anie 8526 czy jakoś tak - pisała dziś że w nocy miała duszności i "ulewanie" czyli pewnie wymioty. U mnie 39 tydzień się zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
My juz wszystkie bliżej niz dalej Ja 36 zaczęłam i przed 15 min dopakowalam torbe i zamknęłam w razie czego chwytam torbe i lecę Paulinass moja sasiadka była nacinana, lepiej to niz pęknąć tak powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
Mona no tak mi się właśnie obiło o uszy, że lepiej jak natną niż popękać, ale jak jest w praktyce to nie wiem..podobno są co rusz nowe zalecenia i różne teorie. majgość ja kłucia mam czasem, np. dzisiaj podczas spaceru takie jakby grzebanie igła, aż przystanęłam na chwilę, ale to tylko dyskomfort, nie ból no i nie wiąże się to z niczym złym, no byłam na wizycie i szyjka dłuższa niż była (46mm) Rodzice przywieźli furę dla niuni, super extra :) Ja mam wszytko naszykowane, ale niepoprane, może w przyszłym tygodniu zacznę, cały czas słyszę w głowie słowa gina "poród przedwczesny pani nie grozi" :D i pewnie ma rację, bo szyjka długa, ani pół skurczu, nie wiem co w ogóle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
nie wiem co to skurcz przepowiadający w ogóle* miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
No to dobrze, ze byłaś na wizycie i ze jest ok Mysle, ze jak u mnie sie cos zacznie to juz bedzie porod ( mam taka nadzieje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika123
Majgość u mnie był ten śluz. Gęsty biało-różowy. A brzuch mnie bolał jak na okres przed odejsciem wód dość często. Zadnych innych kłuć nie było. Ja mam doświadczenie z pękaniem i nacinaniem. Jak byłam nacinana to poród był lżejszy ale potem bolało. Teraz popękałam i trudniej było przy porodzie ale potem dolegliwości prawie zerowe - tylko na początku pieczenie przy siusianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
Mona na wizycie byłam ostatnio, 8 kwietnia i na tamtej wizycie powiedział o tej długiej szyjce , a kłucia mam cały czas te same :) teraz następna wizyta 6 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndz
Ja też odczuwam czasami takie ostre kłucie w podbrzuszu. Ostatnio w nocy mam też skurcze ale nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania07 jakby wszystko ustało, tzn.mniej tych skurczy ale bardziej dotkliwe. Kiedyś były one bezbolesne a teraz są inne. Brzuch jakby leżał na udach. Czuję grzebanie w dole brzucha ale to przez mojego "grzebalca" ;) I jakiś *****iwy teraz strasznie się zrobił. Za to ja bardziej leniwa. Od kilku dni nie mam na nic siły, tylko bym leżała. Czekam by tylko coś się zaczęło :) Jutro idę na wizytę i mam nadzieję usłyszeć coś w kierunku porodu. Mam dziwne wrażenie bycia gotową ;) Przestałam się przejmować ilością pieluch, kosmetyków itp. Może właśnie coś wyczuwam ;) Dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndz
Paulinass to już może 6 maja gin.ustali Ci termin cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×