Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość Umina888
Jeśli czas nagli, to najlepiej iść na Bete. Z tymi testami to rożnie bywa ;-) beta juz 10 dni po owu powinna dać prawdziwy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Klara z testami owu najlepiej wybrać sobie jedna stała porę i wtedy zawsze sprawdzać. Piszą, że najlepiej wieczorami wiec ja tez sie tego trzymam. Staram się też jakieś 2 godz. nie robić siku przed testem, bo podobno lepsza jest wykrywalność LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak..ale dokładnie dnia owulacji chyba się nie da określić..? Oczywiście jeśli nie robi się testu na owu. Hm czyli tak naprawdę musze czekać do @. ewentualnie 2dni wcześniej można próbować. Dobrze.. tak z innej beczki, ile mamuśki macie wiosen? Chyba nie doczytałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Widzę działo się jak nie zajrzałam ;-) ja jutro do położnej idę,pewnie mi wyznaczy termin wizyty na później jakoś. Zobaczymy. A z ta grupa na Facebooku to już mówiłam ze można pomyśleć :-) przynajmniej by nie było takich zbędnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja testów owulacyjnych nigdy nie robiłam ;-) Więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w listopadzie skończę 28 lat aż sie nie chce wierzyć jak to szybko latka lecą tym razem bede działać codziennie bo ostanie miesiące co drugi dzien także moze wcten sposób zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Sposobów jest kilka ale najpewniejszy jest monitoring cyklu (usg ), są jeszcze testy owu, mierzenia temp. Sprawdzanie szyjki i śluzu. Testy owu zazwyczaj pokazują, że za ok. 24 godz. bedzie owu. Obie kreski musza byc grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiliście test ciążowy z sody? Podobno ma 80% wykrywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Z sody? ;-) Pierwsze słyszę, ale chyba poszukam cos o tym na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie szukaj bo ten test z sody to glupota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie mialas fart ;) ja robilam kiedys dla zartow taki test i wyszlo ze jestem w ciazy a nie bylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Uległym, zrobiłam i wyszedł negatywnie :-) wiec się cieszę, że jednak piszecie że to bajka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
* uległam Kocham mój telefon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
Hej dziewczyny właśnie zaczęłam starania o 2-gie dziecko :) to mój pierwszy cykl starań. Ostatnią @ miałam 16.04, jestem po ovu i starankach więc teraz wielkie oczekiwanie na 16.05 bo u mnie cykle trwają 31 mniej więcej :) mam 29 lat a mój synek już bardzo potrzebuje rodzeństwa :) ma już 4,5 :) na razie coś mnie boli tak jak na okres mam nadzieję że się "tam" coś dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka to tak jak u mnie,też mam 29 lat,staramy się o 2 dziecko,też mam synka 4,5 lata i mam 32 dniowe cykle,ale niestety dziś dostałam i to mój 3 cykl starań.Tylko trochę mnie niepokoi,że nadal (mocniej) bolą mnie piersi,choć nigdy tak nie miałam i chyba już nie powinny,1 dzień przed @ i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
To, ja "gość" pytający o testy owulacyjne. ;) Jakby co, zaraz wymyślę jakiś nick, żebym była rozpoznawalna. Co do grupy na fb nie wypowiadam się, bo jeszcze nie jestem styczniówką. ;) A jeśli chodzi o testy to tak naprawdę jeszcze nie potrzebuję ich robić, bo dopiero pierwszy cykl starań, więc nie mam spiny. Jak się nie uda przez dłuższy czas to pomyślę. Mam takie pytanie Do mam które zachodzą w ciążę po raz drugi. Zdecydowałyście się na dziecko, bo tak bardzo pragniecie je mieć czy to ma być na zasadzie "dla towarzystwa dla pierworodnego"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Kinka witamy! :-) i oczywiście trzymamy kciuki :-) a o pierwsze dziecko długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Jak w nicku mam 25lat jakby co. ;) I to ja pytałam o wiek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Malineczka :-) my planowaliśmy tak 3-4 lata po synku kolejne ale jednak po wielu rozmowach uznaliśmy ze chcemy kolejne juz teraz :-) żeby różnica była mała. I tak pragniemy kolejnego dziecka a nie chcemy go dla towarzystwa jak to ujęłas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja mam 22 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pierwszą ciążą wpadłam i to był pierwszy raz bez zabezpieczenia,bez stresu,myślenia o dziecku i stało się,a o drugie staramy się bo chcemy mieć parkę i też żeby syn miał rodzeństwo,żeby nie był sam jak nas zabraknie.I to jest to,że jak sie chce,myśli o tym,pragnie następnego to nie wychodzi,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
My oboje planowaliśmy i wyszło za pierwszym razem ;-) ale na luzie bez spiny obserwacji śluzu itd tylko wyliczenie dni płodnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Ja na własnej skórze odczuwam jak ważne jest rodzeństwo i chce tego samego dla moich dzieci. Marzy mi sie trójeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
U nas też z synkiem udało się za pierwszym razem, a teraz już nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wylogowalo mnie. Gdzie jest tu opcja zaloguj ? -.- Paul_00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie przeczytałam co się u Was dzieje i jednak stwierdzam ze gość nie ma racji Mi przeszkadza jego ciągle zrzedzenie czy ktoś może czy nie może dojechać, wywód o niczym i nikomu niepotrzebny. Paul jutro ma być ładnie mam nadzieje ze się uda, ale jak dla mnie to Ty jesteś w ciąży, czekam tylko na potwierdzenie z bety. Ja dziś cały dzień senna A tu praca i później synek na dworzu chciał latać Teraz dopiero mogłam usiąść,ale za to maz mi lody przywiózł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
My chcemy mieć trójeczkę. Przy pierwszym udało się za pierwszym razem. Teraz chcemy mieć już drugiej brzdąca, u mnie w pracy tak sie układa ze bardziej opłaca mi się iść na l4 teraz niż pracować i oczywiście dla Tobiasza towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Ja się modlę abym za pierwszym razem nie miała trojaczkow bo moja babcia miała wiec czasem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×