Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gość
ten gość wyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
przecież napisała kretynki, że na dniach kupuje sobie samochód więc nie będzie miała problemu. czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma u nas przystanku . Napisałam przecież ze na dniach będziemy mieć auto . Mieliśmy swoje ale sprzedaliśmy jezdzimy teścia tylko ze teraz teść juz swoim musi do pracy jeździć a nie firmowym wiec nie mamy auta jak na razie ale zaraz będzie. Wiec wtedy nie będzie żadnego problemu. Na razie teraz mamy taki mały "kryzys" z autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paul to forum nie jest tylko o tobie! Dziecko odezwij się jak już bedziesz miała wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
gościu dziewczynom, które się tu udzielają nie przeszkadza to co Paul pisze ;) Także dziecko, jak ci coś nie pasuje to nie czytaj i oszczędź sobie bólu główki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiaczek nie bądź taka do przodu bo ci tyłem wyjdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
hej Kochane ja od paru dni bym tylko spała dodatkowo ciągle drętwieją mi ręce w nocy najbardziej .... jutro idę jeszcze raz na betę lekarz chcę zobaczyć jaki rośnie . Ciągle trzymam kciuki za Ciebie Paula i za całą resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj od początku żadnej z dziewczyn nie przeszkadza co tu pisze tylko tobie osobie która wejdzie przeczyta parę postów i juz ocenia człowieka i komentuje. Nie jestem żadnym ddzieckiem wiec zachowaj sobie te głupie komentarze dla siebie i nie pisz tutaj jeżeli coś ci nie odpowiada. Tak to forum nie jest moje i nie tylko ja tu pisze , nie wiem o co masz ten ból d**y. Asia dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
gość ja to nie ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co się przejmować takimi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
ja się na pewno nie przejmuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaczek i dobrze :)) nie ma co zwracać uwagi na takie osoby jak ten gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaki i ciasteczka
Paul, masz co najmniej dwóch cichych wielbicieli. :D tysiaczek nie puszczaj bąkow bo jedzie. :D a tak serio co człowiek zajrzy na kafe to Paul sobie z życiem nie radzi. Az żal. Zobaczycie Laski.. ze z czasem wy też stracicie cierpliwość. Zamiast jazgotac na gości którzy podczytuja to może zwróćcie uwagę na Paule i jej ciągły kłopot z dojazdem. goście tak samo maja prawo tu być jak wy. Wiec troszeczkę kultury radze zachować a nie się rządzicie jak u siebie. Jak nie pasuje to wypad na face tam sobie grupę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie z życiem nie radzę ? Proszę cię. To że piszę ze nie mam jak dojechać do miasta to od razu ze z życiem sobie nie radzę. Każdy ma tu prawo być i nie mów nam co mamy robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
gościu bla bla bla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom nerwa tysi i Pauli sięga zenitu. Chyba będzie okres. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
rzeczywiście bardzo się denerwuję... bla bla bla :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę że na świecie są jeszcze tacy ludzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Już dobrze dziewczyny :) Zmieniamy temat ;) Piszcie jak się udała majówka, jak się czujecie, ale nie kłóćcie się. Jutro idę do gin na monitoring owulacyjny. Zaczynamy starania.Wiele z Was czeka już na wynik testu, a my dopiero planujemy ;) Miłego dnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
nie kłócić się? :P jeśli komuś coś nie psuje, to nie będziemy chować głowy w piasek ;) a majówka minęła wspaniale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
nam majowka mineła na leniuchowaniu:) Paul trzymam kciuki aby beta byla wysoka:) ciekawa jestem co u nas wyjdzie, pozostalo mi działać i potem czekać do 21maja. U nas to już 17 cykl starań, w lutym była ciąża biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
nam majowka mineła na leniuchowaniu:) Paul trzymam kciuki aby beta byla wysoka:) ciekawa jestem co u nas wyjdzie, pozostalo mi działać i potem czekać do 21maja. U nas to już 17 cykl starań, w lutym była ciąża biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
cieszę się :) u nas też super.Na szczęście pogoda dopisała i można było grilla zrobić :) ogólnie mam taki apetyt, że aż strach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj na komuni byłam pogoda dopisała i apetyt także :D jak nigdy zjadłam za dwóch haha :) no mam nadzieje ze będzie wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie testy owulacyjne zrobiłam jeden dzisiaj żeby mieć pewność ze są wiarygodne wyszedł negatywny to dobrze bo w czwartek dopiero zaczynaja mi sie dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pisałam już wcześniej jako gość ale proszę mnie nie łączyć jakby co z ta sympatyczna panią która lubi mieszać na styczniówkach. ;) Ja jak juz wcześniej wspominałam jestem na etapie staran. Powiedzcie mi.. kiedy najwcześniej warto robić test? Tzn ile dni po owu albo w którym dniu cyklu jeśli trwa 27 albo 28? Musze pomyśleć nad jakims nickiem żeby być rozpoznawalna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Hejka :-) U mnie 25 dc. Zdecydowanie częściej biegam siku i oczywiście juz sobie wkręcam, że to pierwsza oznaka ciąży ;-) człowiek to jednak słaby i podatny na autosugestie ;-) W domu czekają już 2 testy, ale 25-tki wiec te mniej czułe. Wam też się dni wleka? Gratulacje dla kolejnych szczęściar :-) oby nas tu takich więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×