Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość kinka7
Hihihi nikomu tego nie życzę chyba że w ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
My na dwójce zostajemy ;-) Jak tam dziewczyny? Paul dałaś dziś rade pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
I jak tam Paul dotarłas dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie odzywa to może akurat wraca;) Mam nadzieje ze się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano wieje pada a gdy już jest po godzinach badan to się wypogadza. Druga rzecz byłam wczoraj w aptece i aptekarka podsluchala nasza rozmowę z narzeczonym o teście ciążowy i się zapytała o co chodzi dokładnie to jej mowie ze juz 10 dni brak @ zrobiłam testy i wszystkie negatywne a na betę nie mam jak się rano dostać to powiedziała mi ze jej córka miała tak samo ale kupiła test 10ml i ten wykrył np i kupiłam ten test głupia ja i co ? Znowu negatywny. Najprędzej to w sobotę mogę jechać na badanie i przeczekam i pojadę w sobotę na 100% bo auto będzie teścia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Paul ja to chyba bym juz i w wiatr itd pojechała bo jak się 10 dni spoznia , test negatywny to ( tfu tfu tfu) ale może cos nie halo u Ciebie jest i może nawet zamiast czekać na bete i tak lepiej się umówić na wizytę do lekarza, bo pewnie z dnia na dzień się nie uda a jak by byla ciąża to lekarz powinien juz bez problemu widziec , bo to grubo po terminie@ Bo to juz trochę zastanawiające jest, a do kolejnej soboty trochę za daleko. Ja bym na bete pojechała jak najszybciej nie ważne co, pogoda jest naprawdę, w porównaniu do innych dni względna i niezależnie od bety umowilabym się juz dziś do lekarza, bo niezależnie co beta wykaże to powinnas do niego iść. W każdym razie ja dalej trzymaj kciuki, niech juz się wszystko wyjaśni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze teraz znajdzie się tutaj dużo osób które będą mnie "hejtować" ale jeżeli na prawdę nie mam jak jechać to tak jest sama się denerwuje i nie jest to łatwe dla mnie. Do soboty 4 dni zobaczę gdzie prędzej się umowie czy na badanie czy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o hejtowanie, bynajmniej nie mi. Tak sobie tylko mysle, żeby się nic złego( odpukac) nie wydarzyło w tym czasie. Zadzwon dziś dom lekarza bo czy jesteś czy nie jesteś w ciąży to i tak musisz do niego iść, a może się uda szybciej i np na godz popołudniowa żeby ktoś mógł Cie podwiezc. Ja jednak mam nadzieje ze jesteś w ciąży i te testy to czysta złośliwość rzeczy martwych. A ja od niedzieli mimo ze w ciąży i nawet jak trochę wieje robię z mezem i synkiem po ok 20 km. Jak mocniejnwieje to synek z tata zostają w domu, bo dopiero co zapalenie ucha mial, wiec myślę ze i Tobie się uda jutro podjechac bo pogoda naprawdę zaczyna dopisywac;) Paul a z jakie miejscowosci jesteś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo szybko się mecze na rowerze czy podczas biegania. Dostaje mega zadyszki i trzeba sobie zrobić przerwę . Wielkopolska okolice Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie?;p przerwy robimy. Z reszta z dzieckiem to juz w ogóle roznie. Ja okolice Torunia. To trzymaj kciuki zęby jutro było od rana sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul kurde :-( szkoda ze znowu się nie udało.. Ja byłam u położnej :-) spisała co trzeba i wyznaczyła termin wizyty. Na usg pójdę jakoś w 7-8 tyg prywatnie :-) bo tutaj niestety robią tylko 2 usg w ciągu całej ciąży..pierwsze dopiero między 12-14 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super ja jeszcze jestem przed pierwsza wizyta, nie mogę się doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Wroc
Witajcie kobietki. u mnie słabo widoczna kreska na teście ale za to beta rośnie. Jutro idę do ginekologa potwierdzić i cieszę się niezmiernie. Mam już dwuletnią córkę więc najwyższa pora na rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Paul popieram dziewczyny. Umów się lepiej do gina bo 10 dni to już bardzo dużo. Mnie złapało przeziębienie :-\ lecze się domowymi sposobami. Będę mieć tyły w pracy, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
Paul ja też okolice poznania, skąd dokładnie jestees ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga1901 a skad jestes? bo jak \Uk- to tu sa early pregnancy unit I tam mozesz sie udac na usg wczesneijsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrójki
Paul wmawiasz sobie tą ciążę i tyle. Idź do lekarza bo nie masz miesiączki i trzeba to sprawdzić. Ale najpierw zrób betę bo lekarz i tak Cię na nią najpierw wyśle. Bądź dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
Paul przykro mi, że muszę to mówić ale jesteś tyle dni po okresie, że gdybyś była w ciąży to test by już ją wykrył... a tak zwlekasz ze zrobieniem bety, a może się okazać, że ciąży nie ma a coś poważnego dzieje się w twoim organizmie... przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ewag z Finlandii :-) ale nie chce iść szybciej niż w 7 tyg bo wcześniej bez sensu, i tak nic nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul_00
Właśnie wróciłam od lekarza ginekologa gdzie byłam prywatnie jest to początek 5tygodnia ciąży. Lekarz powiedział ze zdarza się że testy nie wykrywają i mamy się tym nie sugerować lepiej od razu przyjść do lekarza. Wiec mam już to za sobą. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję dziewczynom które trzymały kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Paul gratulacje a jednak moja koleżanka jest 8 dni po okresie nigdy tak sie jej nie spóźniał ale testy wyszły jej negatywnie a starają sie o dzidzia od lipca także jest szansa ze im sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
W takim razie super wiadomość, ggratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara dziękuję :) niech idzie do lekarza jasne ze jest szansa :) teraz wiem jaka głupia byłam ze zwlekalam z tym ale na szczęście udało mi się umówić na dziś do lekarza i jestem juz po taka szczęśliwa :) Ah i udam ze nie czytałam tych komentarzy na gorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul!!! Tak się cieszę :-) gratuluję!! Na kiedy termin? Ja mam na 9 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to będzie mała różnica między naszymi maluszkami :) bo my mamy na 14:) ale nie wiadomo jak to będzie może przyspieszy się maleństwo albo nie będzie mu się spieszyć do wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny cieszę sie waszym szczęściem mam nadzieje ze przyjdzie o na mnie czas teraz w dni płodne bede działać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam powodzenia :) a my lecimy do rodziców ogłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×