Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciśnieniomierz rozbieżność pomiarów w krótkim czasie

Polecane posty

Gość gość
Tak się składa że potrzebowałam wymienić ciśnieniomierz na nowy i trafiłam w sieci na ofertę dwupaku SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl – to jest oferta od Sanity. Podpytałam po rodzinie czy ktoś nie potrzebuje tego pulsooksymetru i okazało się że szwagier musi sprawdzać sobie natlenienie w związku z jego treningiem do triathlonu także podzieliliśmy się sprzętami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Senior z zasilaczem. Działa to w ten sposób że podpina się zasilacz do kontaktu i można korzystać z ciśnieniomierza bez baterii. Są osoby takie jak moja babcia które mierzą codziennie i wtedy zdaje egzamin właśnie takie zasilanie z gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zerknąć na zestawienie na portalu http://rankingcisnieniomierzy.pl. Masz tutaj głosy od ludzi którzy używają konkretnych ciśnieniomierzy o wiele łatwiej złapać jakieś rozeznanie i podjąć decyzję o zakupie w bardziej przemyślany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę to co już było tutaj pisane przez innych. SmartCardio jest bardzo wygodny przy częstym badaniu, nie trzeba się męczyć ani z bateriami ani z przewodem. Poza tym pompuje szybko ale nie tak żeby miazgę robić z ręki...a miałem przez pewien czas ciśnieniomierz od którego mi siniaki zostawały na ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena

Z modelem Senior mamy jak na razie dobre doświadczenia. Prawidłowy pomiar, łatwo można sobie przejrzeć starsze badania które zostają w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

U mnie przy regularnej obserwacji ciśnienia Simple sprawdza się bez zarzutu. Zapamiętuje badania (dokładnie 60 wyników) odpada im problem z zapisywaniem pomiarów gdzieś na karteczkach. Nie ukrywam że też patrzyłam pod kątem ceny na różne urządzenia i tutaj ten stosunek funkcji i parametrów do ceny wychodzi moim zdaniem bardzo korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Myśmy dostali SmartCardio w prezencie od brata pod choinkę, to taki prezent właśnie na spółkę, bo dla mnie i dla mojej małżonki. Korzysta się w sumie fajnie, dużo ułatwia w tym modelu akumulator, bo jednak co jak co ale baterie potrafią być upierdliwe i wyjątkowo szybko się rozładowywać, nawet te reklamowane jako hiper wytrzymałe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz
Dnia 20.12.2018 o 14:26, Gość irena napisał:

Z modelem Senior mamy jak na razie dobre doświadczenia. Prawidłowy pomiar, łatwo można sobie przejrzeć starsze badania które zostają w pamięci.

Też kupowaliśmy sobie ciśnieniomierz Senior niedawno i mogę powtórzyć za kolegą. Prosta obsługa, szybki i dokładny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Zamowiłam zestaw SmartCardio + DuoControl niedawno i wszystko jest okej. Ciśnieniomierz został u nas w domu, a ten pulsooksymetr do mierzenia natlenienia krwi dałam w prezencie synowi ktury zawodowo trenuje i musi podczas obozow gorskich kontrolować stan tlenu w hemoglobinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Warto pomyśleć o modelu Senior z zasilaczem dla kogoś starszego (babci, rodziców itp.) sam kupowałem dziadkowi i jest bardzo zadowolony, że wszystko ma tutaj większe i podświetlone. Radzi sobie z podpięciem bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankk

Możesz zobaczyć model Easy Med, to wygodny praktyczny ciśnieniomierz, który fajnie się sprawdza w trakcie użytkowania, pomiary robi szybko, obsługa jest prosta więc każdy bez problemu sobie z nim poradzi. Na pewno dobra opcja także dla osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

W pracy polecali mi ciśnieniomierz od sanity taki, który ma integrowaną opaskę, ale nie był dostępny i kupiłem serce plus. Jest większy, ale to i tak sprzęt do domu więc mi to nie przeszkadza, na tą chwile nie było z nim problemów, praktyczny sprzęt, pomiary robi się wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×