Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problemy

Polecane posty

Gość gość

Jestem w związku prawie 9 lat. rok po ślubie. Mój mąż zawsze robi mi awanturę kiedy nie robię tak jak chce jego mama, siostra,czy ojciec.Przyjedzie rodzina,muszę jechać i spać na kupie, bo tak chce jego rodzina.Dziś awantura, bo męża siostra zadzwoniła i zaproponowała wyjazd autokarem do Krakowa, a ja jestem we wczesnej ciąży, choć niejednokrotnie poroniłam i odmówiłam. mąż mi zrobił awanturę, bo odmówiłam jego siostrze. nie wytrzymam !!! ciągle muszę robić tak jak oni chcą.każdy mój sprzeciw kończy się kłótnią i kilku dniową ciszą. co mam zrobić, by poją, że teraz nie mieszka z nimi, tylko ze mną i to są nasze decyzje, a nie jego rodziny ! szanuję ich i kocham jak swoich, ale wchodzą nam na głowę, a on dodaje do pieca taką reakcją .... co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak sobie wziełaś świrusa maminsynka to się teraz męcz. Przed ślubem byliście ze sobą długo wystarczająco żeby się poznać i żebyś wiedziała w co się pakujesz, w małżeństwo z idiotą maminsynalkiem i kochającym siostrunie bardziej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z mężem bo to on musi załatwić ze swoją rodziną ten problem, jeśli nic to nie da to porozmawiaj ty z jego rodzinką i powiedz że chcesz żyć własnym życiem, powiedz że takiej presji nie będziesz znosić jeśli się nic nie zmieni podejmiesz inne kroki czyli rozwód. To przed ślubem było inaczej piszesz że byliście 9 lat, po co wzięłaś ślub, teraz będzie jeszcze gorzej osaczą ciebie zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×