Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wredna nauczycielka

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam taki problem... chodzę do 1 liceum i właśnie się dowiedziałam ze moja nauczycielka roznosi na mnie plotki ze się puszczam z chłopakami...boli mnie to bardzo gdyz to nieprawda...co mam z tym zrobić? Proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasha 1995
Porozmawiaj z rodzicami i powiadomcie dyrekcję szkoły. O ile to prawda i zweryfikowałaś te informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm. faktycznie twoja nauuczycielka jest dziwna. jesli pojdziesz z tym do wychowawcy to pewnie nic nie zrobi, bo głupio mu bedzie zwracać uwage innemu nauczycielowi. dyrekcja pewnie tez nie. chyba ze jest to szanująca sie dyrakcja to tak, ale proponuje pogadac o tym z rodzicami i niech twoi rodzice pojdą do dyrekcji, bo jak pojda do tej nauczycielki to moze sie potem mścić na tobie, chociaż nie wiadomo, powodzenia :) rozwiąż jakoś ten problem, nie mozesz byc upokarzana przez nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chciałabym oczywiście ten problem jak najszybciej rozwiązać bo nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja...No ale wiadomo nauczyciel będzie bronił nauczyciela...A nie chce właśnie żeby się na mnie mscila później...jak i również nie chce żeby takie plotki się rozniosły do innych nauczycielI..A broń Boże do uczniów...nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×