Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Destiny

Zakazane uczucie

Polecane posty

Otóż zakochałam się w swoim nauczycielu. Zacznę od początku, mam 19 lat i właśnie kończę liceum. Jestem zakochana w swoim nauczycielu od tego roku. On nie ma żony i dzieci, mieszka sam. Wiem to, bo moja kuzynka mieszka w tym samym bloku co on. Jest ode mnie starszy o 25 lat. Do tej pory niczego nie robiłam w kierunku spełnienia swojej miłości. Wiem, że taki związek jest nielegalny do czasu ukończenia przeze mnie szkoły. Teraz gdy będę absolwentką mogłabym już spokojnie z nim być. Zdaję sobie sprawę, że to spora różnica. Wcale też nie chodzi mi o korzyści jakie bym mogła mieć z tego związku, bo mi chodzi o uczucie. Bardzo go kocham, ale nie wiem czy powinnam mówić mu o swoich uczuciach. A wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinnaś mu otwarcie powiedzieć Ja straciłam szansę bo nie powiedziałam tego facetowi którego kocham Teraz żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz mu powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się jednak jego reakcji, ale wiem, że potem mogę żałować. Muszę chyba przełamać stres i to wszystko mu powiedzieć. Tylko wciąż mam wątpliwości, czy jest to prawdziwe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz co do tego pewność, że on to odwzajemnia, dawał ci sygnały? Bo jeśli nie to nie rób tego, tylko się zbłaźnisz a facet się dowartościuje bo małolata na niego leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam stu procentowej pewności, ale wiem, że bardzo mnie lubi. Wiem, że to nie daje mi gwarancji, że mnie pokocha. Nie mam też pewności, że on nic do mnie nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź też pod uwagę to, że jesteś zakochana więc istnieje możliwość iż po prostu nadinterpretujesz jego sygnały bo chcesz aby on to odwzajemniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że zakochane osoby tak mają. Ja jednak do wszelkich takich spraw podchodzę rozważnie, mimo tego, że trudno jest połączyć rozsądek z miłością, ale robię to dla własnego dobra. Nie chcę potem cierpieć, bo wyobrażałam sobie za dużo. Nie chcę też przegapić znaków z jego strony, o ile coś do mnie czuje. Wszystko dokładnie analizuję i rozmyślam nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×