Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

najbardziej obawiam się o to zawodzenie, chociaż moja mama mocno przygłucha, więc jej nie będzie to przeszkadzało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka dziękuję, że dotrzymałaś mi towarzystwa, a teraz muszę zmykać, późno już. dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj jestem wyspana juz. Zapraszam wiec na kawusie ranne Czytelniczki Bastylko fajnie ze mozesz cos na drutach robic.Ja kiedys bardzo lubiłam,teraz wcale,po pierwsze brak cierpliwosci, po drugie nie ma jak. Bastylko u nas koronka 1000. A u Ciebie jak kształtuja sie ceny? Zulko kiedys pytałas dlaczego nie sztyfta ma zakladanego,dentysta odradzil,a wiem po sobie majac takiego zeba ciagle mysle czy sie nie ulamie,a syn jeszcze młody wg mnie za młody.Dlatego tak zdecydowalismy. Zulko nalepilismy duzo uszek,a wczoraj dostalismy zaproszenie na wigilie.Lepienie wygladało tak ze małżyk robił ciasto,ja sprawdzałam on wałkował ja tylko nakładałam farsz i zlepialam,jakos moglam ,mialam wyprostowane dwa palce ,moze te uszka calkiem nie przypominaja uszek,ale sa.Moge robisz wszystko tylko musze miec proste palce. Teklo ja nie umiem wcale dotykowych telefonów,córka dostała cos z nowosci wiec chciala mi dac swoj.Dla mnie to calkiem magia.Moze to kwestia przyzwyczajenia. Orsejko wstalas juz? Zaraz jade z malzykiem po ryby,potem musze ogarnac chalupke,cos upiec .Wieczorem mam znajomych na kawie. ZulkoTteklo czy mówicie caly czas o ciescie drozdzowym Kasi tzn o kwiatku z nutella?Wczoraj ogladałam ten przepis,pewnie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :)kawa podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Ploteczko ...odpowiadam na temat drzewa ...trawy nie siejemy bo został pień nie było mozliwości usunięcia bo posadzony był rowno na kablu ...a trwa jest piekna pod samym pniem bo moja trawa jest z beli :) po swiętach M ma się zając tym usuwaniem pnia bo nowego nasadzimy :D Terix.... pokaż lodóweczkę nową :D jaka marka nowości ? Bastylko.. czyli życzenia i prośby wypowiedziane ....:)spacer zaliczony .. wczoraj byłam u rodziców od rana musiałam ..dzisiaj moja mama chce jechać na zakupy ..nie wiem po co ale jak chce trzeba jechać ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ..i ja nie znosze tego typu maści okropnośc ja się dusze jak coś podobnego czuje :) Beatulka .. jak są rolety ibrak oka sąsiada to ja bym nić nie wieszała ..no może jaką symboliczna powiewka :D i tyle ... Vanilko... nie wiem co powiedzieć ...może tylko zapytam na ile miałaś umowę ..wydaje się mi to dziwne skoro miałaś na trzy miesiące to co masz zwracać ? :O zasady są wszędzie jednakowe i nie ma u mnie czy u ciebie :O Fruwająca 👄 Daisy ... bastylka dobrze mowi stary dom mocna cegła wytrzyma choć się ci wydaje że nie ....wytrzyma jeszcze wiele ..:D miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wstałam juz o piątej w piecu rozpaliłam z M kawunie wypiłam i poszedł do pracy ..zawsze się smiejemy ze pracuje na swoim a pracuje od piątej i nigdy nie zaśpimy ...podobnie sąsiad też codziennie o 5tej wyrusza ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachniało kawą więc jestem :). Dzięki Orsejko i Plotko za pachnący gorący napój ❤️ Ploteczko - ten kwiatek drożdżowy z nutellą smakuje bosko :D ciasto jest uniwersalne - mozna nadziewać różnie a robi sie szybko. Dziewczynki - mam problemy ze wstawaniem. Nie udaje mi sie wstawać przed 8.00 ostatnio. Budze sie ale wciąż zasypiam na nowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - ale przepisu na sałatke to już nie podałaś! :P ❤️ Trzymam kciuki za spokojne i jak najszybsze zakończenie tej pracy. Nie daj sie wyprowadzić w pole ❤️ Bastylko - Życzę Ci spełnienia wszystkich wczorajszych "gwiezdnych życzeń" ❤️ ❤️ ❤️ Mam nadzieje, że mój ząbek będzie miał tylko nową plombke ;) a od nowego roku ruszam na przeglądy i wymiane wszystkich plombek w całym uzębieniu. I piaskowanie też sie przyda. Dziewczynki - moja ukochana i prosta Nokia poszła w kąt bo innego wyjścia nie miałam. Małżowina tak sie napalił na Z-piątke że obiecałam przejąć po nim stary telefonik. Ale nie mam problemów z obsługą. Jest to niesamowite "centrum dowodzenia" :D z dobrym aparatem jednocześnie. Internet mam teraz w kieszeni i aplikacje na każdą okazje. Abonament mam wysokości 34 zł :D ale tak jak mówi Bastylka - spłacam też rate za telefon małży: 95 zł. No i dobra! niech tam :P chociaż nie ukrywam że jak szukałam PUKu to odgrażałam się że pierdykne xperie i przejde na ukochaną Nokie :P:P:P Zulko - a nie zdradziłaś z jaką teraz osobowością miałaś spotkanie?❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanko: troche wędzonego serka dobrze nam zrobi;) http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/014/073/14073683_800.0.jpg/niedzielne-sniadanko.jpg a i kawałek dobrej ryby się zje http://2.bp.blogspot.com/-mW4kZqBtY9k/VYaBsCocXcI/AAAAAAAABcg/yRSPwVrIL9g/s1600/IMG_9384.JPG albo słodkie grzanki http://3.bp.blogspot.com/-gXSYf_Py9Js/VAoxpvwP8yI/AAAAAAAABYo/99NpxvAMexY/s1600/DSC05077.JPG Orsejko - są plusy pracy za ścianą ;) można wyjść na śniadanie - nie trzeba kupować papieru śniadaniowego :D Powiedz czy są jakieś minusy tego układu? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego :classic_cool: i biegusiam po odbiór kartridży potem odbieram blache z sernikiem na dzisiejszy opłatek w moim "kółku" ;) Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki U mnie niedobrze. Zmarl szwagier. Szybko to wszystko sie zdarzylo. Za szybko. Jestem przestraszona, rozbita. Nie zdaze zorganizowac wszystkiego i przyjechac na pogrzeb. ach juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam Niezgodną, film ni sie podobał i skusiłam sie na książkę:-) Szesnastoletnia Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm i swoją rodzinę, by jako Tris stać się twardą, niebezpieczną Nieustraszoną. Będzie musiała przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami, nauczyć się ufać innym nowicjuszom i przekonać się, czy w nowym życiu, jakie wybrała, jest miejsce na miłość. Tymczasem wybucha krwawa walka między frakcjami, a Tris ma tajemnicę, której musi strzec przed wszystkimi, bo wie, że jej odkrycie oznacza dla niej śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Kochana ❤️ ❤️ ❤️ tak mi przykro... Też Cię przytulam mocno 👄 👄 👄 Melduj jakie decyzje będą co dalej Jedziesz do Rodzinki? Spokojnej Nocy Dziewczynki 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawa podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) Bastylko smutno :O bardzo współczuje i przytulam mocno ❤️ Wszystkim zycze miłego dnia .....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na Orsejkowej kawusi Dzięki Bastylko wspólczuję,czy to szwagier z mojej wsi zmarł? Od tej choroby co pisałas odwrotu nie było. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Przyda się dużo kawy, bo niedospana jestem:( Bastylka współczuję❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Dosadne-slowa-o-III-RP-podzielily-opozycje-Zaczynam-sie-za-niego-wstydzic-Czekalismy-na-to,wid,18051174,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ja tylko na momencik bo nie wiem w co ręce włożyć. Bastylka Bardzo mi przykro:( Dziewczynki ja przyszłam głównie po to by przeprosić za moje nieobecności,będą się zdarzać i przeciągać bo mam nawał pracy i obowiązków.Sorki i wybaczcie.Jak tylko znajdę chwilkę zajrzę i dam znak życia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie pojechalam na pogrzeb. To juz jutro, przed swiatami ciezko by bylo tak ekspresowo wszystko zorganizowac. Tak to juz jest. Jak mieszka sie daleko od rodziny nie zawsze mozna wziac udzial w wydarzeniach rodzinnych. I tych radosnych i tych smutnych. Zab przestal mi troche bolec. Bylam dzisiaj u dentysty. Zrobiono przeswieltenie. Korzen a wlasciwie korzenie bo nie wiem dokladnie ktory to zab :( zdrowe. Plombowane sa obydwa zeby powierzchownie ale nie ma potrzeby wymiany plomb stwierdzil dentysta. Sprawdzil jak reaguja zeby na zimno, podziobal cos w dziasle kolo korzeni szpikulcem i zalozyl masc. Jest lepiej. Ale nie na 100% Jak by cos tam jeszcze bylo, to mam przyjsc jeszcze raz. Pewnie prywatny dentysta od razu zabral by sie za wymiane. Tylko czy tak naprawde by bylo lepiej? Nie wiem? Z przygotowaniami do swiat jestem "w proszku" Teraz juz odechcialo mi sie swiat na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko tak z tego przepisu robię to drożdżowe ciacho, nigdy nie robiłam z nutellą (mnie jakoś nutella nie pasuje w cieście), ale robiłam z serem, a z samego ciacha rogaliki i drożdżowe - pychota polecam. Orsejko i jak tam zakupy z mamą? Bastylko skoro prześwietlenie nic nie pokazało to pewnie jest ok. i może czujesz jeszcze dyskomfort z ząbkami tak z rozpędu, bolało, pan coś ponaprawiał, teraz trzeba trochę czau, by się wyciszyło. pamiętam jak mnie bolał ząb, stomatolog oglądał, stukał, pukał, chłodził i nic nie widział, dopiero zdjęcie pokazało, że w środku coś się dzieje i była... kanałówka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo teraz to była kobieta mało znana;) wcześniej nasz james bond;) ale najlepiej wejdź na stronę mojej pracory, w pewną zakładkę (skojarz z nazwą naszego topiku, nie dosłownie) tam znajdziesz i foty i relacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ze już mam choinkę? kilka dni temu mój m przytargał świerk kaukaski, takie maleństwo z biedrony, za 40 dychy, póki co stoi na balkonie. dziś kupiliśmy karpie, jutro będę je smażyć i octować, bo takie m lubi najbardziej, ja nie lubię karpia wcale:P wolę dorsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×