Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Bardzo udanego dnia życzę,zdrówka wszystkim,szczęścia radości i zdrowia dla rodzinki całej i pupili👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo Fruwająca i tak trzymaj - odzywaj się nie tylko na zawołanie;) i życzę udanego przyjęcia:) Teklo buziak za śniadanko 👄 a jeśli chodzi o czyszczenie zębów czy ich plombowanie to ja zawsze ze znieczuleniem, inaczej nie dam rady:o tyle, że przy czyszczeniu pani smaruje mi dziąsła żelem, zastrzyk tylko przed borowaniem. powiedz dużo to znieczulenie kosztuje? jakaś odczuwalna różnica jest? qrcze ja już nie pamiętam ile płaciłam, pamiętam tylko, że jak znieczulenie robione tradycyjnie ręcznie jest tańsze od tego, które podaje maszyna. to maszynowe jest rewelacyjne, bo nawet jak lekarz delikatny to czasami jak zbyt szybko naciśnie tłok to trochę nieprzyjemnie jest, a z maszyną nie ma takich obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mocno trzymam kciuki za Twojego maluszka❤️ a z tym pobieraniem krwi to masakra jakaś:o golą łapki itd. trafiłam kiedyś z kotem do pani wet, która pobierała krew z tylnej pachwiny, tam jest mniejsze owłosienie i obyło się bez golenia i innych perturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko cieszę się, że pomalutku się poprawia:) a Grzecznotka chciała pewnie zrobić porządki;) a tak poważnie, dobrze, że skończyło się wszystko szczęśliwie:) Orsejko a jednak pichcisz coś tam, wiem nie da się inaczej;) dużo zdrówka życzę dla mamy, a z formy taty tylko się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jaka ja niedouczona jestem;):P coś tam słyszałam o dyspensie, ale siła przyzwyczajenie silniejsze;) kiełbaska lepiej smakuje w niedzielę;);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ja też wolę się rozpiąć niż marznąć;) przyznaj się ile ciast popełnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnych, wesołych, zdrowych i spokojnych świąt życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Wieczornie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się zalogować, dopiero wysłanie postu jako "pomarańczowa" pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - Tobie również zdrowych i pogodnych Świąt... Podejrzewam, że choróbska Ci nie odpuszczają....i jest mi przykro z tego powodu. Trzymam kciuki abyś jak najszybciej wróciła do zdrowia, specjalnie dla Ciebie mnóstwo siarczystych buziaków. Daisy, oczywiście kciuki będą trzymane. No nie dosć, że wydatek świąteczny to jeszcze i psi...no i sunia cierpi....ehhh. Zulko, dziś popełniłam dwa orzechowce i dwa keksy. Dla siebie i dla koleżanki pracorowej po 1 sztuce. Jutro mam zamiar sernik i metrowca...a co dalej...to jeszcze sprawa otwarta... Tekla jutro do doktora, na szczęście kontrolnie... A Betulka fruwa po nowym domku.... Tak sobie dziś Koleżanki pomyślałam, że zaliczyłam z Wami ósmy roczek :) Niesamowite jak w tym czasie zbliżyłyśmy sie do siebie. Jesteśmy ze sobą na dobre i na złe. Bardzo Was wszystkie kocham 😍. Życzę dobrej nocy 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo 🖐️ an kawunie zapraszam (__)? B(__)? (__)? (__)? U mnie pogodnie i to mnie cieszy :D Dorixiu - czas leci nieublaganie - sporo się u nas działo i zgromadzenie nasze choć mocno okrojone dzielnie trwa ❤️ Zulko - ja też znieczulenie tylko do borowania - piaskowanie nie boli więc nie trzeba. Piaseczek ma cytrynowy zapach i jest to fajny zabieg. Czuje sie jak ząbki "powstają z ruin i zaczynają wyglądać ładnie". Troche tylko dziąsła są otarte od piasku - wtedy miękka szczoteczka do szorowania. Na pewno masz specjalną paste i szczoteczka. Ja mam paste Arthrodont i szczotke Elgydium Clinic 15/100 Znieczulenie kosztuje w Panewnikach tak jak wszędzie - 30 zł. Za plombke 120 i za piaskowanie 150. Dziewczynki jade zaraz do laryngologa, przede mną kilka godzin kwitnięcia w poczekalni, audiometria i wróce dopiero na obiad ale za to z głowy mam wszystkie terminy :D :D:D:D ju! hu! 🌻 Terixiu - 👄 prędziutkie śniadanie bo kierowca już czeka http://dietmap.pl/files/artykuly/2014/zdrowe_grillowanie_czy_to_mozliwe/Dietmap_artykul_zdrowe_sniadanie_2.jpg i http://www.przepisykulinarne.info/wp-content/uploads/2015/05/jajecznica-na-sniadanie.jpg Miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski zasyłam. Teklo...jesteś niezwykła 😍. W pracy dzis natłok, w domciu upiekłam sernik,byłam w kościele, potem w mieście po syna. No i padam na pychol. A jutro mam pogrzeb babci koleżanki z pracy. Niech przyjdą już te święta by odpocząc deczko.... Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w tym słonecznym ale zimnym dniu👄 Dziewczynki dzięki za trzymanie kciuków za Buffy.Wyniku krwi wyszły dobrze.Wszystko wskazuje na to że to te nieszczęsne kamienie ciągle wywołują stan zapalny.No ale może sobie z tym w końcu poradzimy.Wróciliśmy do antybiotyku i może tym razem się uda.Dodatkowo wczoraj Buffy miała usunięty ten guzek po zastrzyku.Pani wet zrobiła wkłucie grubą igłą a potem wszystko,mam nadzieję że wszystko wycisnęła.Fuj co tam było w środku.A całość bez znieczulenia i potem się dziwić że nasze pieszczochy panicznie boją się weterynarzy.Na razie jednym słowem odpoczywamy od tych przykrych odwiedzin,oczywiście są leki a ponownie około 11,12 kwietnia znowu łapanie moczu.Uwielbiam to:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo martwię się Ploteczką:( Miała poznać wyniki no a że się nie odzywa strach że nie są to dobre wieści:(. Gdyby wyniki były dobre myślę że od razu przyszłaby się z nami podzielić dobrymi informacjami.Ona milczy,boję się😭 Ploteczko👄 Terix także nie rozwiała naszych obaw.Wprawdzie pojawiła się co oczywiście samo w sobie jest dobrym znakiem,no ale tak króciutko złożyła życzenia i znikła.Terix może słówko jak się czujesz,co u Ciebie? Bastylka także będzie miała pierwsze samotne święta:(.Może nie będzie sama i mam nadzieję że rodzinka o to zadba.No ale i tak będzie samotna.W sercu już na zawsze pozostanie bolesna pustka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki gdyby już nie udało mi się do Was zajrzeć na wszelki wypadek już teraz złożę Wam życzenia👄 Radosnych,bezpiecznych,spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych dla Was Wszystkich i Waszych rodzin,bliskich i przyjaciół.Niech to będą wyjątkowe Święta tak magiczne i szczęśliwe,które zapamiętamy na długo bo staną się początkiem czegoś niesamowicie pięknego.Buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam klucz żurawi nad moim domkiem.I oczywiście musiałam się z Wami tą nowiną podzielić.Żurawie ach aż serce rośnie,wiosna! A ja jak na przekór mam dzisiaj znowu nastrój czarnej rozpaczy i serce ciężkie.Tak się normalnie nie da żyć!. Chyba w końcu zacznę łykać te leki na poprawę rzeczywistości ,bo jak widać rzeczywistość hihi sama się nie naprawi:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zmykam tym razem nie sama ale z kluczem żurawi.Dobrze że one takie hałaśliwe są bo mogłabym je przegapić;).A tak przynajmniej odrobina miodu na serce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj daisy ile Buffy przezywa bólu i Wy razem z nia aż strach pomysleć.Miejmy nadzieje ,ze dojdzie do siebie szybko. Daisy przyznam sie jak nigdy jeszcze nie dzwoniłam po wyniki,na pewno sa ,leża w karcie tak zawsze robia.Nie wiem jak to załatwic naprawde bo Pani doktor przyjmuje tylko wieczorami a mój małzyk ostatnio ma noce,na pewno bedzie kazała mu przyjść chociaż .nie wiem naprawde.Moze we wtorek zadzwonię i poprosze pielęgniarke moze coś mi poradzi ,moze zostawi wypisana jakas recepte,bo ja pewnie tych wyników nawet nie odczytam za bardzo skomplikowane to jest.A musze to jakos zrobic bo to sa bardzo drogie badania ,potem mi powie powtarzac za własna kasę.Nie wiem. Sama nie ma mowy o pojechaniu nawet z małzykiem,problem moje schody domowe,tam jest winda.Zreszta jak nigdy na razie to zostawiłam.A święta ,dzisiaj z małzykiem tzn on piekł sernik,Nawet dobry wydzedł,jutro córka upiecze szachownice.Wystarczy,choc na niedzielę mam zaproszonych przyszłych swatów.Dostalismy my zaproszenie do nich ,ale ja nie nadaje sie na wizyty.Tam tez schody.Będe musiała dyrygowac córka jak co ma zrobic ,ale to dobra dla niej sytuacja,niech się wykazuje,choc dla młodych najlepsze z tego co wiem byłyby kebaby. Jutro ostatnie sprzatanie i swięta. Dorix piszesz o odpoczynku ,ja mam go za duzo.A jak pomyslec ze do konca maja jestem uziemiona . Z moja noga jest róznie,raz boli ,ale trafiaja sie dni ze nie biore nic przeciwbólwego. Teklo jak wizyta u lekarza? Dziewczynki z okazji Swiat zycze wszystkim zdrowych,pogodnych,spokojnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Daisy, ufff boleśnie, ale każde znieczulenie to pewnie obciążenie dla wątroby suni i pewnie dlatego tak to zrobiła, najważniejsze, że już wychodzicie na prostą z panną B. to bardzo cieszy i oby było już tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jesteś mistrzynią wypieków:) zazdraszczam;) talentu i podziwiam, że Ci się chce piec nie tylko dla siebie w całym tym natłoku zajęć i pichcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo śniadanko pyszne, dzięki 👄 piaskowanie faktycznie złe nie jest (mnie tylko boli od niego język jak nieopatrznie za mało go schowam;) a że piaskowanie pani mi serwuje dopiero po laserowym skalingu, a ten jest mało przyjemny więc na wstępie proszę o znieczulenie żelem i posmarowanie nim dziąseł pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, Twoja córcia zdolna dziewczyna, z Twoimi wskazówkami wszystko przygotuje na tip top:) a powiedz kiedy będziesz mogła chodzić o kulach trochę więcej niż do toalety? i jak sobie radzisz z kąpielą? jak zabezpieczasz nogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dzisiaj pomalowałam jajka, nawet się udały, bo miałam takie w super białych skorupkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam co spotkało moją bliską koleżankę. jakiś miesiąc czy dwa temu poskarżyła się, że ją boli pierś, że zrobiła się jakaś większa i bolesna bardzo. wymacać nic nie wymacała, bo zawsze miała tzw. gęste piersi tzn. więcej w nich gruczołów niż tłuszczu. a że kol. zawsze zabiegana, zbierała się i zebrać nie mogła do lekarza, w końcu pogoniłam ją wręcz. poszła do onkoginekolożki, ta zrobiła jej usg i nic... nie stwierdziła. jakoś w tym samym czasie kol. dostała zaproszenie na mammo, poszła, w dzień kobiet odebrała wynik i... padła - okazało się, że w tej bolesnej piersi ma prawie 30 mm guza:o jest po biopsji, czeka na wynik, tak czy siak musi to badziewie usunąć, ale jak rozległy będzie zabieg zależy od wyników. najgorsze jest czekanie, czekam razem z nią i mam galopadę myśli:o maskara jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów gadam do siebie;):P' wiem , wiem Wielki Piątek dzisiaj i co innego nam w głowach winno być niż gadulenie;) zatem pożegnam się, życzeń jeszcze nie składam, bo mam zamiar jutro zajrzeć, a co;):P dobranoc Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×