Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Witajta wieczorem. Od razu odpowiem...Zulka, nie mam ciaścianego talentu. Wszystko mam po prostu wypracowane. Dziś popełniłam metrowca. W sumie upiekłam 6 ciast, dwa dla koleżanki, 4 dla mnie. No z koleżanką to naprawdę ....bez komentarza dla pani doktor.... Mój tata kiedyś miał napisane w rozpoznaniu : obustronne zapalenie płuc....a miał tylko jedno płuco! Daisy, żurawie się ucieszyły, że im pomachałaś...głowa w górę, będzie dobrze..... Plotko, córcia zdolna po mamuni. Odnośnie wolnego czasu....to już wolę go nie mieć niż być tak fatalnie uziemioną. Bardzo Ci współczuję. Do jutra, Czytelnio 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyjeżdżam na święta do siostry w opolskie, więc wszystkim moim dziewczynkom życzę zdrowych, wesołych i spokojnych świąt, smacznego jajka i mokrego Dyngusa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dopiero usiadłam;) miałam trochę zajęć w kuchni, na szczęście z koszykiem poszedł małż. Dorix wypracowane czy nie i tak uważam, że trzeba mieć talent do pieczenia:P Fruwająca baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki życzę Wam udanych Świąt, radosnych, pogodnych, rodzinnych. Wesołego Alleluja!!! wpadnę jeszcze jak się uda, a jak nie to do zobaczyska jutro, albo pojutrze. trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny! Życzę wspaniałych, ciepłych Świąt :-). Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! wpadłam złożyć Wam życzenia radosnego świętowania ❤️ pięknych chwil w rodzinnym gronie, spacerów w wiosennym słońcu, ❤️ uścisków, ❤️ wzruszeń, ❤️ a oprócz przemyśleń i rozmów różnych -udanych smakołyków, które tak ubarwiają wielkanocne spotkania :D ❤️ Wszystkiego Najlepszego! Wesołego Alleluja! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane KOLEŻANKI. Świąt pełnych szczęścia, miłości i radości! 🌻🌻🌻 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Kochane dziewczynki zdrowych i wesolych Swiat zycze Wam i Waszym rodzinom. Do poklikania kiedys tam. Na razie jeszcze nie. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i caluje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH SWIAT MOKREGO DYNGUSA dziewczyny ja mam przepuklina mi się zrobiła pooperacyjna,po operacji woreczka.we wtorek musze jakies usg dorwać żeby zrobić. spokojnego wieczoru pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w wielkanocny poniedziałek przyszłam polać Was wodą coby tradycji stało się zadość;) a zatem chlapię wodą wszystkie razem i każdą z osobna .:.:.:.:.:.:.:.:.:.:. :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas przepiękna pogoda, wczoraj było 18 stopni, dziś już jest 14 i słońce pełną gębą świeci, nic tylko spacerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj, przez to przestawianie czasu wyszło, jakbyśmy wstawali o 4 na rezurekcję:o ból wielki;) potem śniadanie u teściowej, dziś apiać wędrówka, do moich na obiad i do teściowej po obiedzie. hihi i jak lubić te święta;):P spoko żartuję, ale czasami mam dosyć tego łażenia po chałupkach, naprawdę lubię soje cztery kąty i sama się ze sobą nie nudzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko fajnie, że zajrzałaś, pomarańcza sugeruje, że jesteś w gościach i dobrze. czekamy cierpliwie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mroziłyście kiedyś sernik? można czy nie? swój muszę zamrozić, bo inaczej samej przyjdzie mi samej go zjeść, a za chwilę będę szersza niż wyższa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lecę, muszę się wyszykować. trzymajcie się ciepło, do zobaczenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pozdrowionka❤️ Zulka możesz śmiało zamrozić ja już tak robiłam jest potem nawet lepszy jak na moje smaki. Miłego świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatka i kapusta UUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ wyspacerowana i wypoczęta melduje sie z wiadereczkiem wody: chluuus! (____/ ” ” ” ” ” ”````````”””””~~~~~ !!!!!! Zulko ❤️ przed chwilą zamroziłam połowe swojego sernika. Wyszedł tak pyszny jak nigdy (robiłam z „ulubionego” z Wielunia) Młodzi zakatarzeni nie mogli dzisiaj przyjść na kawe i szkoda mi go było - więc fru do zamrażarki w szczelnym pojemniku. Wszystkie ciasta doskonale sie mrożą ;) Zostawiłam po kawałku do kawy - i właśnie rozsiadłam sie zadowolona i zaspokojona :D Staraliśmy się nie przejadać i udało się ;) Spacer dzisiaj o*d*b*y*ty w Ogrodzie Botanicznym w Mokrem pod Mikołowem. 🌻 Vanilko - melduj jak sie dorobiłaś tej przepukliny i napisz co Ci lekarz powie ❤️ Bastylko - fajnie że zajrzałaś na sekunde ❤️ Fruwająca - wróciłaś już do Siedliska? ❤️ Pozdrawiam 🖐️ a jutro….. jutro znów idziemy na całość :P ja mam jutro dyżur z wnukiem bo młoda mama do dentysty pomykać musi Sama też do lekarza po recepty pójśc musze W czwartek u laryngologa wyniki audiometrii doskonałe jak na niedosłuch - niedługo będzie rok bez leków, słysze komfortowo… a pomyśleć że przymierzałam sie do aparatu słuchowego :P nawet odcisk ucha mam :P:D Miłego wieczoru świątecznego 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄. Święta, święta ...i po świętach. A ja rozchorowałam się. Typowe objawy przeziębienia łącznie z temperaturą. Nie spałam w nocy, rano ledwie się zwlekłam do pracy . muszę zarejestrować się do lekarza, eeeehhhh. Cieszę się, że Bastylka zaglądnęła. Dzielna Kobieta! No to kawunię stawiam...... I życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kawusie ❤️ Heloł Dorix 🖐️ ehhh tak to jest: w ciągu tygodni pracujesz na wysokich obrotach a jak przychodzi troche wolnego to organizm rozkleja sie całkowicie. Zdrowia życzę Dorix. W mojej wsi wieje i mokro. To że mokro to dobrze ale wiatru nie lubie :O ciesze sie że swięta z głowy. Można zacząć żyć. Na śniadanie wyjadamy zapasy z lodówki. Jajka w roli głównej - tylko o tej porze roku tak wspaniale smakują. http://najsmaczniejsze.pl/wp-content/uploads/2014/02/jajka-faszerowane-wedzonym-lososiem.jpg i sałatka http://www.rdc.pl/wp-content/uploads/2015/03/jajko-%C5%9Bniadanie-600x400.jpg Pozdrawiam - miłego dnia życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja :) Dorix..🖐️ zdrowka zycze 👄 Teklo ..🖐️ dziekuję za sniadanie 👄 Bastylko ..dziekuje za zyczenia ..bardzo się cisze że dałas znak 👄 przytulam i czekam bardzo na ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix... co u ciebie mam nadzieje że jesteś zdrowa 👄 Fruwająca ..jak tam podróż ..czy już wrociłaś ? Ploteczko.. jak spotkanie ze swatami :) i oczywiście jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko.. okropnośc kolezance się przytrafiła :O ..sernik można zamrozić ja prawie wszystkie ciasta zamrażam :) Daisy ..jak tam Buffy ? jak mineły święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko.... M już poleciał ? Beatulko... co u T..o czy pracuje już ?👄 Majeczko.. dziękuję bardzo 👄 wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Teklo, Orsejko... Doktor stwierdził wirusowe zapalenie gardła i dał L-4 do końca tygodnia ;( teraz mam dylemat...pokazywać w pracy czy nie......... Z jednej strony nie wydaje mi się, żebym aż taka była chora....ale z drugiej strony przecież zdrowie jest najważniejsze....ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×