Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

przerzuciłam stronkę:P więc mogę się zmyć trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć pozdrawiam u mnie narazie pochmurno, wieje wiatr. Kawa i herbata cytrynka do niej. Dziś wyniki będę jechała z córką robić. Doris moje dzieci też są alergikami był w sanatorium tylko nasza pani doktor wysyła do szpital rehabilitacyjny różne zabiegi mieli dały efekty Mnie też ostatnio powiedziała żeby się zastanowić zastanowić mnie wysłać też do Ustroń koło Wisły. A była któraś w Ustce, bo jak pojedziemy to tam na wakacje. miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilko..👄 dzięki za kawnie :) i u mnie pochmurno ale dośc ciepło rano chodziłam w bokserce wsadzałam cebule :) ale w domu chodzi piec :D zulko..mysle że syn Vanilki zostanie w dużej wsi a za mom .córcia pojdzie w jego slady i pomyślałam sobie że Vanilka z M szukają działki na domek może na moich terenach może kupic mieszkanie w dużej wsi i Vanil była by razem z dziećmi a potem czas pokaże czy budować czy nie bo jak M do końca ma zamiar pracować tam to może to być dobry pomysł :) Terix.. no nie daj się już prosić choć do nas !!! Daisy ..rozumiem ale czasami mozna i kuknąc dać znać co u ciebie :) Plotka ..do odpowiedzi pliss Beatulko... jak ja ci zazdrosze :) Dorix..choć na kawunie ;) ja byłam ale dawno w Karpaczu parę razy tylko ja nie jestem zbyt sanatoryjna nie lubie tego typu miejsc więc nie proszę więcej o sanatorium :) no teraz już idę se do potem kochane 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Orsejko ❤️ Vanilko ❤️ 🖐️ dziękuje za kawusie Vanilko ❤️ U mnie słońca nie ma ale jest dość ciepło. 🌻 Zulko - opis Twoich manewrów parkingowych CUDNY :D:D:D coś pięknego! :D:D:D Moim skromnym zdaniem tylko Kobiety tak potrafią :P takie 100%owe :D❤️ ❤️ ❤️ Vanilko - chyba dobry pomysł z tym sanatorium w Wiśle. Tam mają dobre tradycje. W Ustce byłam kilka sezonów na wakacjach. Jest przepiękna, ma fajną dużą plażę, piękną promenadę. Świetny pomysł na urlop. Ustka ma sporo fajnych miejsc do obejrzenia i zwiedzenia. Ceny w sklepach są umiarkowane - mimo urody nie czuje sie snobów. Orsejko - gdyby tak było jak piszesz to Vanilka miałaby bratnią duszę - podoba mi sie ten pomysł z osiedleniem w Twojej wsi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na śniadanko sałatka z oliwą http://kukbuk.com.pl/images/2013-12-27/big_1388173629.jpg coś dla ciężko pracujących np w ogrodzie https://kwestiakultury.files.wordpress.com/2013/07/o-obrotach.jpg i coś słodkiego: twarożek, konfitura i miód mniam :classic_cool: - każda z nas to zna ;) http://krytykakulinarna.com/wp-content/uploads/2014/11/IMG_7859.jpg Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wróciłam z domku, 3 pokoje wypachnione i zamknięte a w przedpokoju stoi wielka szafa :-D tzn. jej szkielet a panowie skręcają. jestem bardzo zadowolona z rozwiązań które zaproponował wykonawca. Będą półki, szuflady i dużo miejsca na wieszaki - na dole normalne a na górze tzw pantograf - specjalną rączką ściąga się na dół poprzeczkę, wiesza się ubrania i lekko popycha i wszystko wraca pod sufit :-). Będzie dużo miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie piękna pogoda, po południu zapowiadają burze. Jeśli wszystko dobrze zrobiłam to pracuje już u mnie internet z Play - mam na próbę, 2 tygodnie. Jeśli się spisze to podpisujemy umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze troszkę placuszka z rabarbarem :-), proszę się częstować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ; heloł ;) Przyleciałam na kawkę, herbatke i śniadanko. No i oczywiście w przelocie dać po buziaku. Mam mnóstwo ludzi w biurze, ufff!!! Pamiętam o wszystkich !!! 👄. Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam i kawusie i herbatusie zostawiamUUUUUUUUUUUUUUUUUUU U mnie słonko wychodzi:) Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słónko świeci 🌻 Dziękuje Vanilko za kawusie ❤️ musze zaraz pod prysznic, pote do empiku po książki. Potem wpaść do biblio bo znowu poszedł mój obrazek do ludzi :D BeTulko szamałam wczoraj placek z rabarbarem ale nie pisałam nic bo poleciałam na gimnastyke ❤️ Wyobrażam sobie jakie dreszcze emocji macie urządzając domek :) Warto takie chwile przeżyć. Choć tego nie widać to i ja z Tobą emocjonuje sie :D i kibicuję ❤️ ❤️ ❤️ Na śniadanko owsianka: http://3.bp.blogspot.com/-wFBWc-omL_s/U4tbopXOm5I/AAAAAAAACgM/5yfsWmfyKQQ/s1600/owsianka.jpg zestaw nowalijkowy :P http://szynwald.pl/images/stories/biblioteka-kronika/2015/wakacje-sniadanie-z-pomyslem/sniadanie-z-pomyslem-IMG_3004.jpg i ciasto czekoladowe http://3.bp.blogspot.com/-kn_AuSoJKWg/VedR8EKwQ8I/AAAAAAAACwE/mKPTQM4dAY0/s1600/Ciasto%2Bczekoladowe%2Bz%2Bkaszy%2Bgryczanej%2B1.jpg miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie na sekundę Betulko duzo zdrowia z okazji urodzin Orsejko, Majeczko najlepsze zyczenia z okazji wczorajszego świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam słonecznie :-)! Orsejko! Majeczko! Wszystkiego najlepszego z poślizgiem życzę - moja mama październikowa i jakoś mi majowe solenizantki umykają ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteśmy doopy... Przegapiłyśmy imieniny Orsejki i Majeczki. Dziewczyny Kochane! Życzę Wam spełnienia marzeń 😍 i duzo, dużo zdrówka. I wygranej na loterii! Ja w domu dalej goszczę brata i jestem przez niego absorbowana :P A w pracy młyn, zbliża się termin opłaty raty w mojej dziedzinie więc stąd ten młyn :P Teklo, gratki najserdeczniejsze, że Twoje dzieła rozwalają na łopatki :D.... Buziolki zasyłam i spadam w codzienność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety - przegapiłyśmy :O Bije sie w piersi❤️ Ale ja imienin nie obchodze i mało wyczulona jestem na to. Orsejko ❤️ Majeczko - całuski imieninowe 👄 👄 👄 W mojej wsi dzisiaj 21 stopni - cała wieś wyległa z domów :D:D:D Kwitną bzy, zakwitły kasztanowce. W ogródkach kolorowo :D no i żyć się chce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piątkowo Orsejko składam Ci najgorętsze, najserdeczniejsze (wybacz, że spóźnione) życzenia imieninowe, dużo zdrowia, śmiechu, jak najmniej stresu i zmartwień 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ja już wiem skąd u mnie 5 na plusie;) to przez to, że sama (taka jestem niekoleżeńska) zjadam Twoje śniadanka co do okruszka, takie dobre są:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś świętowaliśmy nasze zawodowe święto, przyjechali nasi współbracia;) z dużej wsi Orsejki (świętujemy naprzemiennie u nas i u nich). niektórzy dostają medale, dyplomy, niestety nie idzie za tym żadna gratyfikacja finansowa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka zazdraszczam Ci tej sprytnej szafy, sama mam tak mało miejsca, że szkoda gadać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze ciągle i wciąż bolą mnie plecy:o łykam prochy i... nic, jestem tylko przymulona... nie znacie jakiegoś sposobu na nerwobóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś było bardzo ciepło, ponad 22 st. i na kilka następnych dni zapowiadają podobną pogodę. jakoś nie jestem gotowa na zrzucenie rajstop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×