Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

I nie mogę się zalogować na czarno 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chociaż tyle mi się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Fruwająca trzymam kciuki by było juz po zabiegu.Kilka lat temu moja s miała noge na śruby,u niej zle sie goiło,musieli szybko wyjąć śruby bo okazało sie ze miała uczulenie na jakis składnik metalu. Teklo fajne te pierwsze kroki J..... Najbardziej podoba mi sie budzenie maluszka.ten usmiech,niezastapiony. Orsejko a gdzie wybywasz,czyzby wypad w góry? Dorix pamietaj jestes wartociowa kobieta i nie warto rozmyslac.Masz wspaniała Rodzine,synów,Mame, ludzi Cie otaczających i nas wszystkie . U mnie niby słonecznie ,ale na dworze zimno.Musimy wytrwac do wtorku,od wtorku ponoc ma byc prawdziwe ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix... mocno przytulam a na dokładkę buziak daje 👄 wyrzuć z siebie do cię dręczy będzie lżej :) Plotko ..nigdzie nie jedziemy trochę za scianą popracujemy :) 🖐️ kochane do miłego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🖐️ Dziś byłam u fryzjera fryzurka zrobiona i nawet mi się WIDZI:P ;) Ploteczko no ja też mam podobne do twoich wyników . Teklunio tarczycę mam pod kontrolą robię sobie usg co jakiś czas ale masz rację trzeba uważać i sprawdzać ;) Daisy ... tak można się przyzwyczaić do meno i do różnych dolegliwości sama wiem po sobie nawet do bólu się przyzwyczaiłam;) Bastylko noooo to się naoglądałaś;) :) ale przyznasz, że Anna German przecudnie śpiewała. Fruwajaca współczuję Ci uważaj na siebie. Vanilko gratulacje dla synusia. Zuuleczko wybierasz się w tym roku nad morze? Pozdrowienia dla każdej czytelniczki❤️ i dużo buzioli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ❤️ nawet nie myśl o "dole" omijaj go!! i to potężnym łukiem dasz radę jesteś silna i mądra dziewczyna więc wychodź z niego i to szybkooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę teraz się opluskać ;) :) zaraz przyjedzie moja córcia z Wrocka z czego bardzo się cieszę życzę wam miłej i spokojnej nocki nooooo i ciepłego i pogodnego weekendu 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Jednym okiem oggladam tance. Teraz jest przerwa. Majka fryzura musi byc rzeczywiscie udana ... sama jestes zadowolona, a to u nas kobiet zdarza sie rzadko:P Tak sobie mysle Dorix.... I po co ten dolek? Chyba rozmyslasz za duzo:O Ten czas ktory wczesniej przeznaczalas na telefony i maile teraz wykorzystujesz na rozmyslanie... Trzeba znalezc cos zastepczego co mozeszesz robic w tym czasie, cos co sprawia Tobie przyjemnosc. Bo takie rormyslania do niczego nie prowadza. Wiesz sama ze sa duzo wieksze problemy na tym swiecie. Ty jestes zdrowa, masz prace i duzo kochanych ludzi wokol siebie. Momentalnie w sercu duzo miejsca.... ale sama wiesz nic na sile. Wiem, wiem.... niedawno bylo dobrze pieknie i milo.... i byl ktos o kim moglas sobie pomyslec codziennie na dobranoc. Ale czy rzeczywiscie bylo tak dobrze? Pomysl jeszcze raz. Ty jestes madra dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na poczcie. Teklo 🌼 Pierwsze kroki wnusia:) Ale na "czwworaka" jest jeszcze zdecydowanie szybszy:) Budzenie cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta wieczorem Odpędzajmy smutki, wyszukujmy pozytywne momenty cieszmy sie z czego tylko można Najgorzej jest zapełnić pustke - czas jednak jest naszym sprzymierzeńcem. Po dniach gorszych NA PEWNO przyjdą te dobre Na dobranoc powiem coś optymistycznego choć tylko dla mnie :P:D Moje pierwsze dziecko dostało dotacje z funduszu UE na swoją firme 🌻 a drugie moje dziecko dostało propozycje pracy w tym samym mieście co pierwsze dziecko :D:D:D i najprawdopodobniej w lipcu nastąpi transfer i wróci do Polski 🌻. I tym akcentem kończe dzień - musze sie wyspac bo wczoraj siedziałam do 2 w nocy. Jutro ide do weta obgadać przegląd zębów Pana Kota 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. A co to? Kompletny strajk? Hmmm... niedobrze. Ja wrocilam z meblowego i z zakupow:P Bardzo interesujace i arcyciekawe:P Ale takie jest zycie. I ciesze sie ze idzie lato. I ciastko zrobilam z budyniem i truskawkami.... i polowe juz zjadlam:P Teklo fajnie ze corcia dostala dotacje. I dobrze ze syn znalazl prace. Tylko boje sie ciut ze taraz bedziesz babciowac na caly etat. Bo teraz na pol i sama wiesz ze nieraz zmeczy:O Terix czy kufry juz spakowane. Bo juz chyba niedlugo wyjezdzasz? Ale zazdroszcze Tobie. Moze i inne miejsce sobie wymarzylas, ale jaka fajna pora roku na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poparzylam sobie lapke... zelaskiem:( Prasowalam koszulke malzykowi:( Mam racje ze nienawidze prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Fruwająca co za pech:( bardzo Ci współczuję. trzymaj się dzielnie i bez bólu ❤️ Teklo gratki dla córci:) ale fajnie się układa, wszystkich będziesz miała pod bokiem:) Bastylko zostało jeszcze trochę Twojego ciastka? dawaj kawałek, chodzi za mną słodkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przy okazji zakupów wzięłam jedną paprykę, dopiero w domu zerknęłam na paragon i zdębiałam - za 1 paprykę zapłaciłam jak za kilogram 12,99:o zła byłam, bo dałam się tak zrobić i na dokładkę w sklepie na drugim końcu mojej wsi:P nie darowałam jednak i po obiedzie pojechałam wyjaśnić sprawę. nie było problemu, dostałam z powrotem prawie dychę i ładne przepraszam:P jak to trzeba czujnym być na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh właśnie doczytałam, że kolejny garnkowy zwierzaczek odszedł:( seterka Zarcia, miała raptem 4 lata i niewydolność nerek, co wyszło dopiero dwa tyg. temu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Skończyłam prasować (na kilka rund :-p) - ale się tego nazbierało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca! Ależ się porobiło :-o - życzę, żeby nie bolało i jak najszybciej się zagoiło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka - właśnie od wczoraj jestem całkiem zdołowana z powodu Zarenki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, ta papryka za 3 zlote pewnie nie bedzie tak smakowala jak za 13 zlociszkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł niedzielnie a co tu takie puchy????? Bastylko hihi pewnie tak będzie;) Betulka mów jak tam na budowie, zaczął się już biały montaż? szalejesz w kafelkach, armaturach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam ostatnio wyniki i mam za dużo żelaza. rdzewieję od środka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zajrzyj do czytelni, powiedz co u Ciebie? jak Twoje czworonożne dziewczynki? dawno nie pisałaś. Terix pytałam o pana C. jak się czuje seniorek? Teklo i kiedy przegląd ząbków pana F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wróciliśmy od mamy, nastawiłam na jutro kompocik rabarbarowy :-) i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×