Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dziewczyny to było realnie zrealizowane dopomógł szef zostawił u niego w pokoju ,ze jak wróci z pracy to będzie na niego czekała. Milej nocki i słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie dziś to śnieg zimno strasznie, pozdrawiam milej niedzieli. Zostawiam herbatkę z cytrynką kawusię U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U> Dzięki Tekli zrobiłam ten metaboli d3 mam go 10,80 czyli nie dobór dostałam witaminę w kroplach Vigantol,pan doktor powiedział, ze jeszcze chulam.ale dostałam25 euthyrox 1xdziennie mam obserwacje w kierunku subklinicznej niedoczynności tarczycy. I hipowitaminoza D3,dlatego mam problem dalszego ustabilizowania wagi ciała, ostatnio czułam się zmęczona,.Wagę trzy mam ,ale chce jeszcze i nic nie chce drgnąć, powiedział ze po 3 miesiąca kontrola i powinna mi się waga tez ruszyć w dół. Wiec dziewczyny trzasem warto zrobić taki wyniki. Dlatego ja mam metabolizm zahamowany ,bo mam braki. Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Wróciłam dzisiaj. Cała i zdrowa. Jest dobrze. Z przyjacielem mamy coraz więcej wspólności i dobrze nam razem , to miłe, jestem szczęśliwa :) Vanilko, ależ Ty masz pomysły :D, jesteście fajną para z małżykiem. Dziewczyny, zaraz pędzę na BODO TVP1. Wpadłam się zameldować i przesłać po buziaku.... Terix....tak czy siak....bardzo mi Ciebie brakuje 😍. No to...do jutra Czytelnio :) Spokojnych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ u mnie zimno, mam za sobą rodzinne spotkanie. Jak dobrze pójdzie to moi młodzi jeszcze przed urodzeniem dziecka zamieszkają w nowym miejscu. Będzie wiadomo do końca tego tygodnia. Vanilko - dzielna Dziewczynka jesteś ❤️ ❤️ ❤️. Warto dać sobie troche uwagi i zaopiekować się sobą. Mamy dla kogo żyć - musimy dbać o siebie. Jutro mam dyżur, będe od 7.00 do 16.00 u wnusia. Będe jeździć autkami cały dzień i wołać: łiju! łiju! łijuuu! Ale gdyby nie padało to wyjdziemy do parku. Pozdrawiam - dobrej nocy życzę 🖐️ zanurzam sie w kołdre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek! Halo! Na kawke proszę! 🖐️ (__)? (__)? (__)? (__)? i herbatke :P i od razu śniadanie bo zaraz musze wyjść ;) kiełbaska http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/028/565/28565923_800.0.jpg/sobotnie-sniadanie.jpg i jajeczko http://4.bp.blogspot.com/-nI2cCwTQdRY/Upb-AMwxOYI/AAAAAAAAF7s/G_8tvQ-1kf4/s1600/rzeczy+zebrane_pomys%C5%82+na+%C5%9Bniadanie_jajko+na+serku.jpg Miłego dnia! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie -5,ale słoneczko wstaje Tekla dzięki za śniadanko Oj ja teraz o 6 wstaje bo musze ta tabletkę wziąć pół godziny przed śniadankiem. Miłego poniedziałku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja :) Teklo..dziękuję za śniadanie jajeczkowe ja uwielbiam jajka :) dzięki za kawunie :) milego wnuczkowania :) Vanilko..u mnie tez noc zimna była dachy białe :O ale pogodnie i mam nadzieje że tak zostanie :) .. Dorix..bardzo się ciesze że jesteś szczęsliwa i niech tak zostanie :) a teraz choć na kawunie i sniadanie :) Terix... czekamy na ciebie choć bo brakuje ciebie bardzo :O Bastylko.....pomachaj plisss!!!! Ploteczko... co u ciebie ? Beatulka ..zabiegana wiadomo nowy dom :) Daisy ...❤️ Zulka..❤️ miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czytelnio! Dzięki Tekluniu za śniadanko, miłego dnia z wnusiem, nie potknij się w czasie jazdy samochodzikami :D. Vanilko przybij piątkę,...też biorę lekarstwo na czczo...osłonowe na żołądek. Dziewczyny, w mojej gminie dziś mam uroczystośc***atriotyczne, ktore oczywiście poprowadzę. Niby już mam doświadczenie...ale zawsze potrzeba skupienia by czegoś nie zapomnieć :) Dobrego dnia wszystkim życzę i buziaki zasyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki Zacznę od pogody ,pada,zimno,słonca brak. Zulko jak czytam o kociatku to wiesz co myslę,pamiętam swojego Plotka,jak po kawaluniu dawałam ,latałam z jedzeniem po malusim kawałeczku i nic,nawet pokarm od weterynarza w papkach pomagał na chwilkę.Chce o tym zapomniec ,bo było bardzo cięzko. Oby Tobie sie udało. Vanilko,Teklo ja tez mam tzn biorę vitamine D3 w ilości 3000 jednostek,do tego moc wapna,cynku,potasu. biore bo doszło do kompilkacji z noga,doszło do wtórnego złamania kosci w jednym miejscu,ponoc tak czasem jest jak jest duże złamanie,kiedy to sie stało nie wiem naprawde.Zdjecie to wykazało.Także chodzenia dalej nie ma. Konsultowałam juz z dwoma lekarzami,teraz czekam na decyzję od lekarza z L .. i zobaczę co tam powiedza. Czy leczenie jest dobre. Dlatego taka duża ilośc witamin. Daisy piszesz o moim szpitalu i reportażu,oglądałam ( ja o tym szpitalu jak na razie nie moge nic złego powiedzieć,miałam tam 4 operacje,,opieke bardzo dobrą zarówno lekarzy i pielęgniarek) A zdarzenia jakie wystapiły nie powinny sie wydarzyc na pewno.Ale jak sama wiesz wszedzie coś takiego jest tylko albo ludzie nie nagłasniaja ,zobacz ile razy opisywany jest Chełm. Ja chodze w tym szpitalu do endokrynologa,do gastrologa, (na fundusz),ginekologa (prywatnie)lekarze z powołania,co się stało w tych przypadkach nie wiem? Pamietam jak pogotowie zabrało moją mame ,tatę,od razu pełna diagnostyka,od razu leczenie.Teraz nie wiem co mysleć. Ostatnia operację miałam w innym szpitalu bo tu nie ma ortopedii. Wczoraj w nocy moja T tez znalazła sie w tym opisywanym szpitalu ,wysokie ciśnienie,tez chcieli zostawić na oddziale,porobić badania,ale wypisała sie na własne żadanie,także jest diagnostyka. Ale widac błedy jakies sa w szpitalu. Teklo udanej zabawy z wnusiem. Życzę dużo słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko a co pisze na twojej witaminie d czy to lek czy suplement diety. Bo ja mam lek tylko na receptę te krople i przez 3 miesiące mam brać 1x8kropli,a potem 1x4kropli i mam 20000 jednostek. Jest tez w tabletkach ,ale ja wolałam krople ostatnio dużo tabletek ze zjadłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorna :) Plotko - mój lek na żołądek to DEXILANT. Maaaatko, jaka u mnie ziminica na dworze. Zrobiłam obchód po działce....jeszcze nic nie wschodzi :) Ja już chcę słońca.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w weekend dwoje wnucząt siostry do pierwszej komunii świętej. Oczywiście zaproszono całą rodzinę. Około 70 osób...a ja już nie lubię takich spędów....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jestem, żyję ale wciąż gdzieś latam, załatwiam... Ale od dzisiaj mam nowy adres :-D. Jeszcze stary obowiązuje ale już niedługo pisać będziecie na Polną 11A!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dotarło do sklepu nasze łóżko do sypialni ale jeszcze chwilę musi poczekać w magazynie bo musi być wniesione do posprzątanej i wymytej sypialni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo u mnie też dzisiaj zimno jak na Syberii;) a jeszcze w pracorze jakaś awaria była i kaloryfery zimne - masakra jakaś:o Vanilia i jak reakcja m? pewnie od razu wiedział kto mu tę niespodziankę przygotował:) a wiesz, że jak mam dwa kwiatki w takich samych doniczkach? Teklo śniadanie jak malowane - swojskie i syte, dziękuję 👄 rodzinka wraca juro wieczorem, więc jeszcze jutro muszę odwiedzić kociambry:P Plotko, wierzę, ze kotusia nie je przy mnie z tęsknoty, a jak nikogo nie ma to podjada, bo przecież miski pełne zostają, a nie jestem w stanie stwierdzić, która zjada, ona czy Mańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Betulko, jak to dobrze, że wkrótce finał i zamieszkasz po nowemu. To naprawdę nie lada osiągnięcie, więc gratki ode mnie za pomysł i wykonanie, oczywiście trzymam kciuki żeby jak najszybciej udało sie pozamykać przeprowadzkę i juz tylko mieszkać długo i szczęśliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×