Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rafalm

Czy warto instalować monitoring?

Polecane posty

Gość gość
Sama mam zainstalowany monitoring z Zerkam.pl i od tego czasu czuję się znacznie bezpieczniej, szzegolnie kiedy wyjeżdzam na długo. Mogę kontrolować dom na odległość, nagrania sa zapisywane na chmurze. Nie znałam się wcześniej na instalacji czegoś takiego,ale w Zerkam zajmuje to 3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitoring jest bardzo przydatnym rozwiązaniem. Jeżeli chcecie zabezpieczyć się przed kradzieżą i wandalami to polecam wam zainwestować w monitoring. Instalacją monitoringu w moim domu zajęła się firma www.bmsinstall.pl z Warszawy i polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto :) Ja jestem ciagle sama w domu, mąż wyjeżdża w długie trasy (tirowiec) bałabym się mieszkać bez żadnych zabezpieczeń . Zdecydowaliśmy się na monitoring od mrif.pl i uważamy, ze to bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w takiej okolicy w której często dochodzi do włamań lub kradzieży. Raz ukradziono mi nawet rower z podwórka i postanowiliśmy z mężem na zainstalowanie monitoringu, kupiliśmy go na http://alertus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarowno monitoring TV jak i alarmowy sa niezwykle wazne. Postawilem na jeden jak i drugi a stalo sie to mozliwe dzieki www.argusochrona.com.pl .Tym sposobem czuje, ze moj dom jest w bezpiecznych rekach, mozemy spac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że warto. Myślę, że monitoring się bardzo przydaje. Świetne kamery znajdziecie w http://www.ects.pl/produkty . Bardzo przydatna sprawa. już teraz w biurach, firmach, a także nwet w domach prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czujesz potrzebę instalacji monitoringu i boisz się włamania to myślę że to jest dobry pomysł. Sprawdź tutaj maja dobre monitoringi http://alertus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie bardzo chwalę Foscam, ich sprzedaż, doradztwo i też obsługę techniczną. Pomogli mi z podłączeniem kamer, ustawieniami, rejestracją i tak dalej. Mają duży wybór dobrej jakości kamerek wewnętrznych i zewnętrznych. Często można u nich na promocje trafić, sam się na jedną załapałem także wyszło mi to wszystko dość okazyjnie. Na stronie ipfoscam.pl jest ich autoryzowany dystrybutor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można u Foscam znaleźć rozwiązania w bardzo dobrej jakości i jednocześnie wygodne w synchronizacji w większe sieci kamer. Ja korzystam z 9 kamer od nich i wszystko działa bez zarzutu. Mają fajne rzetelne wsparcie techniczne, pomagają w wyborze. Jeśli chodzi o oficjalny sklep to na ipfoscam.pl można kupić wszystko, mają rzeczy na stanie na magazynie także szybko realizują zamówienia. W każdym razie ja osobiście długo nie czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mało bezpieczeństwa! Jak to się mówi, pozorny zawsze ubezpieczony. Dlatego na terenie naszego domostwa postawiliśmy zarówno na monitoring wizyjny, jak i system alarmowy z oferty Electronic Box http://www.ebx.pl/. Porządny system CCTV w kompozycji czujkami czuwa nad bezpieczeństwem moim, żony oraz dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugolala
Warto instalować monitoring budynków. Ja jakiś rok temu zdecydowałem się na firmę Konsalnet. https://www.konsalnet.pl/oferta/monitoring/ Zdecydowanie polecam. Teraz ciągle słyszy się o włamaniach. Często wyjeżdżamy z żoną z miasta i zawsze to dobre zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę niewielki biznes na przedmieściach w niezbyt przyjaznej okolicy i monitoring wielokrotnie już uratował mój sklep. Co jakiś czas ściągam firmę www.audioart.pl do serwisowania całej instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thedark
Dziwne pytanie. Jeżeli budynek, w którym miałby być monitoring jest narażony na kradzieże, włamania (a w zasadzie zawsze jest) to monitoring jest moim zdaniem konieczny. Nawet najprostszy - odstraszy drobnych złodziejaszków, a Ci bardziej wprawieni będa mieli dodatkowa przeszkodę. Osobiście używam systemu, który zamontowała mi firma Techsecure (www.techsecure.pl). Kosztowało mnie to w sumie niewiele jak na czas jaki to już pracuje i to że dało mi to dużo spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_33
To tak jakby zapytać czy warto brać parasol jak pada deszcz :) Jeśli tylko masz możliwości finansowe to jak najbardziej warto taki monitoring zainstalować. Może to zrobić za Ciebie firma bądź możesz to zrobić sam (ja właśnie tak zrobiłam). Kilka dobrych jakościowo kamer, rejestrator IP no i switch do kamer (połączy wszystkie kamery ze sobą https://www.fonex.pl/kategorie/switch-311/2.html ). To naprawdę będą dobrze zainwestowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

GPS w samochodach, szczególnie służbowych to świetna alternatywa, z której korzystam już kilka lat. Ostatnio zakupiłem nowy systemod transmobil i jestem niesamowicie zadowolony. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja jestem niesamowicie zadowolony z decyzji jaką podjęliśmy w firmie w zakresie monitoringu gps pojazdów dostawczych. Dzięki TransMobil mamy wszystko pod kontrolą, w nowoczesny i skuteczny sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja osobiście wielokrotnie kupowałem w sklepie www.virtualeye.pl i z całą pewnością będę tam jeszcze wracał. To za co ja cenię ten sklep to szybka realizacja zamówienia. Towar czasem jest na drugi dzień. Dzięki temu kupowanie jest przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto, ja inwestowałam w monitoring i ochronę  biura w firmie  https://www.ochronaglok.pl/ bo życie nauczyło mnie, że dowody na taśmie i sprawne, szybkie działanie może zaoszczędzić lat ciągania się po sądach w calu uzyskania odszkodowania itp. Firma ta ma wyspecjalizowanych ochroniarzy, którzy natychmiastowo reagują na wszelkie zagrożenie. Korzystają z najnowszych technologii, mają wszystkie stosowne pozwolenia i certyfikaty. Do tego nieustannie podnoszą kwalifikacje i umiejętności swoich ochroniarzy. Dzięki nim moja firma jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kamera IP jest spoko dla firm, chociażby te nowocześniejsze modele od  virtualeye.pl/, bo możesz obraz oglądać praktycznie z dowolnego miejsca, więc jest lepsza kontrola. Wystarczy w większości przypadków przeglądarka internetowa, ewentualnie dedykowane oprogramowanie, żeby fajnie zabezpieczyć majątek. Nie musisz mieć też wiele tych kamer, tylko w strategicznych miejscach. Ludzie z tego sklepu mi kilka razy pomogli, więc tam cię kieruję z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej zalezy od lokalizacji i wielkosci posesji, raczej nie kazda wymaga czegos takiego jak monitoring. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że warto  bezpieczeństwo najważniejsze , mi instalator polecił kamery TIANDY, załozylismy i nie żałuje wyboru

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w mojej okolicy często dochodziło do rabunków. Postanowiłem dla bezpieczeństwa mojej rodziny zainstalować w swoim domu monitoring. Skorzystałem z usług firmy Kumanet. Bardzo profesjonalni, instalacja kamer przebiegła bez problemu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę zakładał kamery z alarmem. Wszystko na wifi. Koszt około 2200zl. Kamery 2MP. Ilość 6 Sztum i czujki w ilości 8 sztuk. Do tego modem, dysk i inne. Rozsądna cena co do jakości i łatwość montażu.

NIeco drozsza opcja sa kamery ip. Kilka podpowiedzi jak wybrac odpowiedni rejestrator

https://genialnydom.pl/rejestratory-do-kamer-ip-wybor/

Sa na tej stronie. 

Edytowano przez rosters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkasz na sporej posesji a nie w mieszkaniu w bloku to monitoring wydaje się sensowną opcją na dodatkowe bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sie czuc bezpiecznie to warto zainwestowac w monitoring. Ja u siebie w domu zalozylam MONITORING LANBERG który działa bardzo intuicyjnie. Montaz kamer nie sprawial zadnego problemu bo wystarczylo je przymocowac w miejscach gdzie mialy byc. Duzym plusem jest ze na podzielonym ekranie mozna obserwowac zapis z wszystkich kamer. Obraz jest bardzo dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×