Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak o nim zapomnieć? !!!!

Polecane posty

Gość gość

Poznałam go ponad 3 lata temu, zakochałam się niemalże od razu, ale on mnie nie chce. Jak o nim zapomnieć, gdy wciąż go w pewnym miejscu widuję? Jak schodzić mu z drogi, gdy życie tak układa swoje plany, że ciągle gdzieś go spotykam, a wiem od pewnego czasu, że on nie czuje tego co ja i nigdy nie czuł, a wmawiał mi, że jest inaczej, chciałabym go za to znienawidzić, ale nawet tego nie potrafię zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochaj się w kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo powiedzieć, trudno wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prawdziwie kochasz - to nigdy nie zapomnisz. Ja kochałam prawdziwie. Tylko sam Bóg wie jak bardzo. Poświęciłam dla niego wszystko. Po 1,5 roku okazało się że mnie zdradza. Że wszystko co mi mówił było kłamstwem, że wykorzystał mnie okłamał i złamał mi serce. Nie byłam naiwną nastolatką tylko dojrzałą kobietą z poukładanym życiem prywatnym i zawodowym. I co miałam zrobić rozstałam się - nie umiałabym żyć z kimś kto mnie zdradził, oszukał. Życie prywatnie przez niego posypało mi się na maksa. Kochałam go nadal i tęskniłam ale rozsądek mi mówił ze to facet nie dla mnie. I minęło już 8 lat. Ja wyszłam za mąż urodziłam dziecko. Kocham męża - bardzo go kocham. Ale tamten jest w mojej głowie może tez i głęboko w sercu - ale wiem że to nie był facet dla mnie. Tęsknota pozostała, ale tez ból rozczarowanie. Ale życie toczy sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×